Parim tüüner kasutajale?

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

Parim tüüner kasutajale?

PostitusPostitas mell » 20:30, 09 Okt 2004

Tere.Olen kokku puutunud vaid samsungi,nokia ja humaxi tüüneritega.Pikka aega omasin humax 5400 ja olin tollega ka viimane aeg päris rahul.Nüüd sai soetatud kurikuulus dreambox ja kuigi enamus asjad on edulisemad siis ikkagi on paljut positiivset nostalgiat 5400-ga alles.Milline tüüner teile tagantjärgi meeldib?Küsin sellepärast et tootjaid ju palju ja tagantjärgi tarkus ei maksa ju midagi...?
Viimati muutis mell, 08:30, 11 Okt 2004, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 01:06, 10 Okt 2004

Kasutajale? Midagi Samsung 9500 seeriast

Fännile? ikkagi Dreambox 7000S

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 01:36, 10 Okt 2004

tüünerit mis oleks kõigile meelejärgi ei ole veel tehtud . igal neil on oma plussid ja miinused .siin on üks küsitlus sati tüünerite kohta . :roll:

http://www.snakesat.boardspace.com/showthread.php?t=807

Kasutaja avatar
sationu
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas sationu » 01:53, 10 Okt 2004

Jah,eks ta ole. Ühele meeldib"ema",teisele"tütar". :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 12:43, 10 Okt 2004

Isiklikke arvamusi küsitakse ju?
Andke aga tulla ! :)

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:54, 10 Okt 2004

No minu arvamus siin nüüd küll kõige vähem loeb (ma ei orienteeru satimaailmas veel nii hästi), aga minu meelest on SATi valikul kõige olulisem arvestada oma vajadustega. Minul on Manhattan Plaza 3300CI. Aga 100% ma rahul ei ole.Jookseb liiga tihti kokku. Müüja soovitas vähem pulti pidevalt klõpsutada (masin olla siiski aeglane), aga minu meelest võib tuuner ka lambist kokku joosta. Reset aitab.Võib-olla mõjutavad muud tegurid ka. Teinekord töötab normaalselt 3-4 päeva. Teistele seda tuunerit siiski ei soovita. Ise arvan et lähen hiljem mingisugusele teisele tuunerile üle. Välistatud pole ka dreambox, aga võib-ola võtan hoopisHumaxi .
Iseenesest arvan et kõige rohkem peab arvestama sellega, mida vaadata tahad. Mina olen näiteks HotBird FTA kanalitega rahul.Igaljuhul etem kui Via***.Teiseks, kas on oluline CAM interface või lepid FTA-ga.Plazal on 2 CI pesa. Kolmandaks mitu satelliiti vaadata tahad? Intelsat W4 näiteks ei sisalda midagi muud kui vene kanaleid (NTV+, OTIK ja mõni veel), kusjuures RTR planeta lõpetas sellel satelliidil saadete edastamise ja on nüüd kättesaadav HotBirdil.Thor sisaldab rohkem Skandinaavia kanaleid, TV3 ja muud Via***-i omad.Nii et siinjuures arvesta sellega, missugune tuuner millist kodeeringut toetab. Sisseehitatud mooduliga tuunereid enam laiendada ei saa.Ilma moodulita kuid mooduli liidesega saad laiendada nii kaua kuni antud standardiga mooduleid saada on. Konkreetset mudelit ei soovita, aga sinu rahakotile vastav hinnaklass paneb su võimalused paika.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14377
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:20, 10 Okt 2004

"Sisseehitatud mooduliga tuunereid enam laiendada ei saa."
Välja arvatud vana Samsung 9500.

Kasutaja avatar
sationu
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas sationu » 14:29, 10 Okt 2004

Samuti saab nn.universaalseks muuta TH-2000VA ülemise kaardipesa.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14377
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:36, 10 Okt 2004

Ja on veel mõningaid. Need kaks enimlevinud.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6950
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 14:38, 10 Okt 2004

Kui oled tavasatikasutaja siis Humax neist eelpoolmainitutest siiski vast kõige kasutajasõbralikum ja lihtsam.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 16:57, 10 Okt 2004

Samsungist lihtsamat ja mugavamat pole näinud. Vanade kohta ei oska öelda, kuid uuemad on väga stabiilsed ja naljalt alt ei vea. Teisele kohale jääb humax (kaasaegse softiga üsna stabiilne). Dreami kohta mul arvamus puudub - on mis ta on - tööd teeb, kuid minu silmis midagi erilist ka pole - täitsa tavaline arvuti. Soft tuleb muidugi driimi puhul ise kokku panna, kui tahad, et ta kokku ei jookseks.

Eelnev siis minu arvamus.

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 22:30, 10 Okt 2004

Vana hea Samsung 9500, kaldun arvama, siis vast Humax, ka Digix üsna sõbralik ja inimlik tuuner aga vähe levinud siin-mail. Triax-ist hoidke eemale. See vist suudaks isegi ühe minutiga 3X kokkujoosta. Aga tõelisele huvilisele muidugi DreamBox koos kettaga.

Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas mell » 08:38, 11 Okt 2004

Eks vist kipub olema nii,et iga mees kiidab oma... 5400 pilt on just suure telekaga siiski parem kui samsal,häälestada ja menüüsid lugeda samuti parem.Härib aga uimasus.Dreamboxi puhul häirib nörgem tundlikus,peale humaxit tuli siriuselt ukrainlasi ja thorilt nõrgemaid kanaleid häälestamas käia aga muidu seni kõik ok.
Viimati muutis mell, 15:18, 11 Okt 2004, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
antsule
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Ahvrika
    unknown unknown

PostitusPostitas antsule » 10:00, 11 Okt 2004

Fännidele ikka aint dreambox.
Kasutajale parim ikka Samsung 9500 (eriti vana ver.) ta on kiirem kui Humax ja vanad toetavad SR kõrgemat kui 30 Mb/s,no kui venelasi 40E pealt tahad näha.Humaxi võib kindlasti panna teisele kohale,nad on kõige tundlikumad,Manhattanid on jätnud küll viletsa mulje,eriti uimased, eriti vanemad mudelid,osadel oli lausa partiide viisi praaki.Echostarid on suht ebaloogilse menüüga aga vajab harjumist vast aga kanaleid ei saa pidide järgi salvestada.TheAera on muidugi suht huvitav aga tema softi uuendamine on eriline keemia,kuigi kodukasutaja seda vaevalt teeb.Maximused ei meeldi kanali listi redigeerimise pärast vajuta paar korda yes enne kui midagi liigutama hakkab.Viasati Pace ,no siukest RÄMPSU pole küll enne kohanud....

Kasutaja avatar
peps2
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinn
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas peps2 » 23:02, 20 Jaan 2005

alguses kasutasin,samsungi fta kanalite oma algul suht rahul piisavalt kiire hea menüü,aga siis tuli viasati hullustus peale (1aasta tasuta kui 2 võtad)nonii nagu öö ja päev lausa tigu ja jooksis koguaeg kokku,tüüner oli thomson.ok siis sain humaxi algul suht harjumattu et kanalid vahetusid ruttu ei jooksnud kokku ja 2 moodulipesa ka.vahepeal sõber laenas oma samsat9500,ka rahul ,lihtne menüü ja kiire,aga jooksis suht tihti kokku.praegu silmapiiril dream.aga siiani kasutan humaxit ja võin öelda et rahul.no aga eks see ole nii t kes millega harjunud.ning dream pidi olema ikka omaette klass. :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist