korralik info maksab

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 21:07, 06 Okt 2004

Inimesed lähevad igavusest lolliks :)

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 21:16, 06 Okt 2004

kapa kirjutas:ei tea miks see kamm kurjustab kogu aeg.egas inimesed süüdi pole,et nad sünnivad lollina.ühtegi head vastust talt küll ei tule,ainult kurjustab algajatega.


Vast sulle pole jõudnud jah vastata (ega siis kõike ei tea ju kah) aga tänusõnu algajatelt olen mitte üks kord saanud. Kui ise niikaugele jõuad, siis sügav kummardus sulle austuse märgiks. Seniks jonni jätkamiseks!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:19, 06 Okt 2004

Pentafoorumites, uutes ja vanades, nüüdseks neid nagu kolm, on proovitud juba pikemat aega infot(update) tasuliseks muuta. Aga ikka ja jälle ilmub kuskil alternatiivfoorumis seesama update tasuta!
Penta tahab sellesama asja eest saada 25 USD aastas saada. Pole küll palju, aga pärast paroolide, nii nagu kaartide, kättesaamisega pikem jama.

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas kapa » 21:20, 06 Okt 2004

korralik vastus,aga päris algajatega võiks ikka leebem olla.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jesusquintana
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Mustamäel, korter on aus ja hea
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
Kontakt:

PostitusPostitas jesusquintana » 22:00, 06 Okt 2004

Kui nendel ninatarkadel proffidel on mingi häda se klubi teha siis võiks äkki härra Viilborniga seltsi minna ja käite kolmapäeva õhtuti Kullos seal oma klubiga ukv-raadioid kruvimas kasvõi, kah plaan ju! aga et siin oma pensionisambale raha teenida inffi välja andes, ei usu ma küll et läbi läheb, Eesti on liiga väike selle jaoks ma pakuks.

Kasutaja avatar
DreamMan
Entusiast
Postitusi: 199
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas DreamMan » 23:21, 06 Okt 2004

senini on väga "kuri" või piisavalt terav kriitika olnud just algajate poolelt.
olen ise ka algaja ja tõstaks üles lihtsa aspekti mida vist keegi pole märganud.võiks eeldada et kui foorumi liikmeks olemine maksab,siis arvatavsti pole ka lithsalt lolli sõimu niipalju,sest kõik saavad aru et mida rohkem liikmeid seda rohkem pappi ja kõigil seega parem,võiks eeldada et "vanemad" hoiavad ka ehk "nooremaid" rohkem,liikmekaotus ju on ka rahaline kaotus. mina isiklikult käiks pappi välja küll kui oleks vahel kellelt nõu küsida,ootaks ka loomulikult vastust. satti ei vaata iga päev sest tööd on tapvalt palju, siis kui taas vaatad ja avastad et jälle on koode muudetud jne. otsimisest oled lõpuks väsinud ei viitsigi ehk see päev enam boxile pilti ette saada.täiesti selge on et osadel inimestel on lihtsalt rohkem aega sati värgiga tegelda ning valdavad inffi paremini ja kiiremini.samas keegi meist ega neist ei viitsi olla filantroop või lihsalt maailmaparandaja.... näide 25$ aastas on nii väike summa et selle eest ei saa tanklas autol paakigi täis.papi väljastamise poolt kui mõistlikkuse piires, piirid loomulikult tuleks selgeks vaielda-väidelda

Kasutaja avatar
sash2
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas sash2 » 23:21, 06 Okt 2004

Pole hea mõte-siis kui raha eest,siis tahetakse saada kah midagi-ja kui pakkuda pole häda majas.Aga selles on küll õigus , et teineteisele ära tegemine käib....kuidagi agressiivne värk

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 00:02, 07 Okt 2004

Raha eest saad kliendikaardi, edasi on juba isiklik mure... Milleks jalgratast leiutada? Kas pankadega suhtlemisest kogemusi pole?

Kasutaja avatar
jesusquintana
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Mustamäel, korter on aus ja hea
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
Kontakt:

PostitusPostitas jesusquintana » 00:02, 07 Okt 2004

Minu eelviimane sissekanne siia oli mõeldud pool huumorimeelega kuid samas ka isikliku arvamusega. Nii et, no hard feelings ma loodan.
Kuid nagu esimene sissekanne ütleb, on selline idee natuke provokatiivne.

Ma isiklikult arvan et se lihtsalt ei tasu ära nii väikses riigis nagu Eesti on.
Ma saan aru siis kui keegi aitab kedagi ikka põhjalikult, näiteks lausa läheb kellegi koju aitama, ja selle eest tasu võetakse/pakutakse siis on ju täitsa arusaadav. Aga see inff tegelikult mis siin foorumis liigub on nagu kättesaadav netis ja pealegi tasuta. Minult se tükki ära ei võta kui digi-tv.ee maksuliseks läheb, kuna ma olen liige ka Rootsi samalaadses foorumis, ning sama inff mis siin liigub on tasuta olemas seal 8)
Ma üritan anna oma panuse siia foorumisse ka, kui miskit suurt ja põnevat liigub mul seal rootsi foorumis. Mina ei taha midagi selle eest raha võtta, kuna mina usun et kõik hea mis teistele teed, tuleb endale tagasi mingit moodi.

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 00:14, 07 Okt 2004

See ärategemine kaob ainult vanemaks saades (mõnel ei kao ka siis). Ehk siis sõltub inimesest. No ei ole sellist asja veel välja mõeldud, mis suudab mingi aja jooksul öelda, et vot see või teine inimene on loll või mingi kiikusga ja sellega tegemist teha ei ole vaja. Toosama rahaline asi on selles mõttes nagu vastuoluline, et kui keegi maksab siis ta ka tahab midagi vastu saada. Ja kui anda ei ole siis tekib kohe küsimus, et mille eest ma siis maksan ? Samas kui pärast ilmneb, et need rahamaksjad on mingi kiiksuga siis tahetakse neist ilmselt lahti saada. Siis aga tekib vähem finantsi (mis selle finantsiga tehakse, see on veel üleüldse vaidlemata teema) ja asi võib jälle soiku jääda. Tegemise enda pärast pole küll mõtet teha. Neid surnult sündinud asju on selletagi liiga palju.
Aga see algajatele vastu nina andmine on osaliselt ka sellepärast (seda on juba mainitud ka siin) et lugege siis natuke ajalugu. Teil on sellevõrra lihtsam, et see kõik on juba kellegi poolt läbi tehtud (kes on oma vaba aega ja resurssi sinna paigutanud), et mida ja kuidas teha, see on kah kirjas. Kui aga mõni nüüd tuleb siia, et kle ma ostsin uue asja tule pane käima või näita, no muidugi tekitab tüdimust siuke asi. Niipalju võiks vähemalt ennast harida, et teemast mingi ülevaade saada. Ja kui ülevaade on olemas, siis osatakse juba küsida sedamoodi, et vastaja saab aru, kui pikalt laialt tuleb tausta oma vastusele juurde panna (või ei peagi mingit tausta panema, kuna küsimusega on piisavalt palju asju juba ära määratud). Üsna segane jutt. Aga ma puutun iga päev selliste asjadega kokku. Ilmselt Teie kah. Ja ma olen kindel, et mitte ühe korra pole käratatud RTFM. Kui nüüd aga mõni tuleb jälle seletama, et rohkem viisakust jne. No kaua sa ikka viisakas oled ? Mina ei viitsi küll igaühele mingit pikka vastust anda. Korra olen ka kohal käinud ja asja puust ja punaseks teinud (tõsi küll ei olenud vaja kodust väga kaugele minna) ja sai tööle kah selle mis vaja. Ma olen kindel, et siin on ka teisi, kes on viitsinud/leidnud võimaluse kuskil kohapeal mõni asi käima ajada. Aga see ei tähenda, et kõigile peab asjad kandikul ette tooma. Palju sõltub ka sellest, kuidas ja mida küsitakse.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 00:21, 07 Okt 2004

[quote="jesusquintana" Mina ei taha midagi selle eest raha võtta, kuna mina usun et kõik hea mis teistele teed, tuleb endale tagasi mingit moodi.[/quote]

Väga meeldiv lugeda: see on minu isiklik provokatiivne idee, mis võiks heakskiidu korral ka ....

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:39, 07 Okt 2004

Algajad ei viitsi sageli vanemaid teemasid sirvida.
Viimati muutis joonas, 21:43, 14 Nov 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jesusquintana
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Mustamäel, korter on aus ja hea
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
Kontakt:

PostitusPostitas jesusquintana » 00:47, 07 Okt 2004

Eks se viibki tagasi küsimuse juurde mille eest siis maksta?
Kes otsustab milline info maksab?
Kui keegi küsib kas conax on pime? või mingi avantseeritud dreamboxi küsimus? Mille eest siis maksta?
igatahes seltsimehed, võtke sõna, vähe võitu arvamusi on sellel ideele :?

Kasutaja avatar
DreamMan
Entusiast
Postitusi: 199
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas DreamMan » 02:45, 07 Okt 2004

enamasti kritiseeritakse kõvasti, ettepanekud peaaegu puuduvad. selge see papi eest tahaks ju igaüks midagi saada.samas kui lähtuda ikkagi sümboolsest summast nagu 25$ aastas, veitsa yle 300 eegu siis sellise raha eest ka kahtlemata mingeid tohututuid kohustusi ei keegi võta, samas kui
laekumisi palju siis midagi ikka koguneb,võib-olla sellest stimuleerida näiteks võimalikke õpetajaid ? loomulikult peaks neid olema mitmeid,sest boxe palju samuti tehnilisi lahendusi. kui õpetajatel motivatsioon olemas ja asjast pappi tuleb,siis kannatab ka vaoshoitumalt lollidele algajate küsimustele vastata. samas loodaks ka tõesti et selleine loll puberteetide toonis agressiivne a la "ärategemine" kaoks, raiskab mõttetult foorumi ruumi ja nõme ka kõigele lisaks.varsti on mõningate kemplemist juba rohkem pool mitmetest teemadest,nii et kasuliku info kättesaamine võtab juba rohkem aega.isiklikult loodaks tasulisest foorumist vähem üldist mula. kui keegi tahab mingi sümboolse toetuse eest lõputut tehnilist tuge siis ilmselt pole selline tulem loogiline, täistoe tagab ikka ametlik provaider palju asjalikuma papi eest juba, näiteks "kuldne sügis".

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 12:16, 07 Okt 2004

Meie inimestel enamasti ei ole pakkuda sellist infi, mille eest tasub maksta, kuna muukeelsetes foorumites on see inf tasuta. Kes tahab asjalikku infi, registreerugu väljamaiste tasuliste foorumite kasutajaks. Siin foorumis on küll lõik "Algajatele", kuid "hirmasjalikke" sõnavõtte kohtab kõikides foorumi osades. Meie inimene on kahjuks minetanud lugemisoskuse ja kõigepealt küsib, vaatamata, et samas foorumis on ta küsimusele vastus olemas. Jääb mulje, et mõned tahavad vaid postituste arvu tõsta ja andke andeks, müra foorumisse paisata, a'la keegi turul rääkis.
Jõudu kõigile!
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist