dvbyell

Siin saate arutleda ja vaielda SAT-TV teemadel
mannie
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 08:42, 05 Apr 2009
    unknown unknown

dvbyell

PostitusPostitas mannie » 10:03, 05 Apr 2009

Tere!

Ei tea kas see on päris õige koht oma probleemi kurtmiseks, aga teistesse teemadesse ei paistnud ka paremini sobivat... Tänud neile juba ette, kes viitsivad vastata!

Nimelt on selline soft nagu dvbyell, mus peaks siis olema "IPTV streaming server", vt http://www.dvbyell.org/ (veebilehelt: "It will read streams from Linux device nodes (/dev/dvb/*) associated with a DVB device and send them to the network using UDP multicast" ).

Mul tekkisid järgmised küsimused, ehk keegi oskab aidata:

1. Riistvara nõudmised: "DVB budget boards (or more exactly, DVB boards which give access to the complete, unaltered transport stream" ) - kas see tähendab et DVB kaart peab saatma arvutisse kogu info mis ta eetrist saab, st kaart ei tohi tegeleda kanalite selekteerimisega ega riistvaralise dekodeerimisega?

2. Millised kaartid oleksid kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega, omaksid Linuxi tuge ja vastaksid ülaltoodud tingimustele? Oskab keegi midagi soovitada?

3. Vt: http://www.dvbyell.org/doc/blurb.html - kas ma saan õieti aru, et põhimõtteliselt piisab ühest DVB kaartist - dvbyell striimib kõik kanalid mis ta selle kaartiga kätte saab võrku? Või peab olema iga kanali jaoks oma kaart?

Päikest!

Kaspar

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline