TOMTOM ONE XL

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
ibrahim
Edasijõudnu
Postitusi: 52
Liitunud: 03:00, 23 Okt 2005
    unknown unknown

TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas ibrahim » 21:42, 26 Mär 2008

See ei puutu sat-tv alla aga muidujutu alla käib küll.Sai soetatud endale selline isend,nüüd tahaks teda ka kasutada.Aga oh häda,sees vana kaart(versioon mis algab 6-ga),kodulehel müügil versioon 715.Maksab teine 40 Inglise naela.Äkki keegi oskab mulle pääsukese eest selle kaarti sinna laadida.Ise olen arvuti ja inglis keele koha pealt suhteliselt tume.Asun Tartus.

Kasutaja avatar
trand
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: PƵltsamaa
    unknown unknown

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas trand » 09:11, 28 Apr 2008

Tere.
Kas mei Eestis on üldse mõni firma kes tegutseb tomtom'i hoolduse ja remondiga? Või on's mõni veebi aadress?

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas kkrahv » 09:45, 28 Apr 2008


Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas Martini » 16:57, 28 Apr 2008

Tomtomi garantiiremont käib Eestis nii, et täidad http://www.tomtom.com veebist vormi, siis tuleb natukese aja pärast kuller, viib tomtomi minema ja toob mõne aja pärast terve tomtomi asemele. Kui tahad, võid trackingust vaadata kah, kuidas seade Hollandisse ja tagasi rändab.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas kkrahv » 23:52, 28 Apr 2008

Martini kirjutas:Tomtomi garantiiremont käib Eestis nii, et täidad http://www.tomtom.com veebist vormi, siis tuleb natukese aja pärast kuller, viib tomtomi minema ja toob mõne aja pärast terve tomtomi asemele.

Toob ta jee!
Siin üks tõestisündinud lugu seoses ToomasToomasega. Mitte küll selle, One XL, aga Go 720 mudeliga. Mul oli probleem bluetooth handsfree lisaga. Asi iseenesest funkas aga see kellele ma helistasin, kuulis minu häälele veel taustaks mingisugust sirinat. Ja küllaltki häirivat. Ütleme samasugust heli kuuleb, kui näiteks mobiiltelefoniga rääkida kõlari ligidal. Kemplesin supportiga 3 nädalat. Kuigi see oli nende mudelite juures levinud "häda", prooviti kõigest väest sõrgu vastu ajada. Support soovitas teha kõike muud ( resetid, backup-id, softiuuendused) selle asemel, et oma seade remonti kutsuda. Lõpuks öeldi, et see bluetooth lisa ei peagi minu telefoniga (Sony Ericsson K800i) töötama. Et vaadaku ma nende kodukalt, milliste telefonidega see asi funkab. Sai proovitud mitmeid nende poolt nö. toetatud telefone ja kõigiga oli sama jama. Peale seda soovitati veel mingi aeg reseteid teha, enne kui seade Holandisse kutsuti. Läks vist mingi 2 nädalat mööda, kuller seadmega tagasi. Seadmega kiri kaasas: "me testisime teie seadet, kõik on korras, head kasutamist". Oleks 1 meil tulnud, et me ei leia viga või nii...
Noh kutsuti siis uuesti tagasi. Vahepeal tuli meil, et vabandame valeinfo eest, nagu teie telefon ei funkaks selle seadme bluetooth lisaga. See kõik korvati sellega, et lubati nende kodukalt 2 juhendaja häält (ingliskeelset) alla tirida.
Kui lõpuks seade teise ringiga tagasi jõudis, oli sellest ka asja saanud. Kirjas seisis, et vahetasime mõned kosmeetilised osad ära. Näha oli, et see paneel, kus mikker sees on, oli vahetatud. Olin enne supportiga kemplemist juba foorumitest lugenud, et tegu on mikri veaga. Kohe esimestes meilides supportile toonitasin seda ette ja taha aga see kõik oli nagu peaga vastu seina jooksmine.
Muidugi põhifunktsioon, navigatsioon, küll funkas ja funkab ka nüüd normaalselt. Et selle koha pealt mai kurda. Aga no see support ja remont. Kutsun neile taevast appi!

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas binsat » 23:18, 29 Apr 2008

Pigem räägib see TomTomi kasuks, et püüti kliendile vastu tulla ja üldse supportida toetamata ja lubadusteta lahendust. Ericsson K800i ei ole ju tõepoolest ametlikult toetatud ja 95% muudes firmades oleks üldse sellise murega ilma pikemalt taidlemata pikale lainele saadetud.
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas kkrahv » 08:39, 30 Apr 2008

binsat kirjutas:Pigem räägib see TomTomi kasuks, et püüti kliendile vastu tulla ja üldse supportida toetamata ja lubadusteta lahendust. Ericsson K800i ei ole ju tõepoolest ametlikult toetatud ja 95% muudes firmades oleks üldse sellise murega ilma pikemalt taidlemata pikale lainele saadetud.

Kuule, kas sa ei oska lugeda või?
Kirjutasin ju, et testisin seadet ka nende poolt toetatud telefonidega. Seade sirises nendega samamoodi. Ja mai tea, kas minu tõttu või juhuslikult oli peale seda minu telefon ka TomTom-is ära testitud ja toimivaks tunnistatud: http://www.tomtom.com/phones/compatibility/?intPhone=6
http://www.tomtom.com/phones/compatibil ... Product=20
Sina nagunii seda siit välja ei loe aga panen lingi teistele foorumi liikmetele.
Õnnetuseks trehvasin supportis täpselt samasuguste peale, kes absoluutselt probleemi ei süvenenud. Pigem ei tahetud süveneda. Tundus, et minu saadetud meile küll keegi läbi pole lugenud.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas binsat » 12:15, 30 Apr 2008

Millega sa selle supporti puhul siis nagu rahul pole? Sellest, et keegi ei saa aru kui "krahv" sa oled? Kõigepealt halad selle üle et su mingi x eerikujunn, mis polnud üldse toetatud seadmete listis ei funganud ja siis oled veel ülevoolavalt pahane, et keegi TomTomis sellise jora peale üldse viitsis asjaga edasi tegeleda. Point, millele oma eelmises postis viitasin, on lühidalt selles, et said ju kokkuvõttes isegi päris korraliku supporti. Eriti veel, kui nõudlesid seda samas stiilis nagu sa oma postis kirjeldasid. :lol: :lol: :lol:
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: TOMTOM ONE XL

PostitusPostitas kkrahv » 14:50, 30 Apr 2008

kkrahv kirjutas:Asi iseenesest funkas aga see kellele ma helistasin, kuulis minu häälele veel taustaks mingisugust sirinat.

No ei oska inimene lugeda !?
Ja Ericsson on igatahes etem, kui sinu Alcatel. Pointimees.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist