Projektor kodus - millist valida

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
Eerik
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2008
    unknown unknown

Projektor kodus - millist valida

PostitusPostitas Eerik » 18:51, 04 Jaan 2008

Sooviks avade teema projektorite kohta, kogemustepõhise - ehk siis võiksid kirjutada inimesed kes juba kasutavad/on kasutanud projektorit. Võiksite kirjeldada oma seadet, tuua välja selle head ja vead. Olen suure küsimuse ees - soovin muretseda, kuid ei tea, millist valida, paraku ei paku ka ükski müüja demot, ehk tuleks osta põrsas kotis. Samas võiks sellest kasu olla ka teistele sama plaaniga kodanikele.

Minu peas on tekkinud järgmised küsimused:
1. kas LCD või DLP. DLP kontrastsus kipub olema suurem, aga lugesin, et võib esineda vikerkaare efekti?
2. Paljudel sobivatel seadmetel on kontrastsus 2000:1 ringis ja valgusjõud 2000 - 2500 AL. Kuidas need näitajad tunduvad? (Et saaks vaadata nii mitte väga ereda päevavalguse käes kui ka pimedas.)
3. Kas müratase 30 dB ringis on normaalne ja väljakannatatav toas?
4. Resolutsioon - paljudel masinatel 1024x768 - kas jääb lahjaks? Kuidas õigustab end kokkupressitud suurem resolutsioon?
Viimati muutis Eerik, 08:36, 07 Jaan 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
kumna
Edasijõudnu
Postitusi: 44
Liitunud: 11:54, 18 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kumna » 06:20, 05 Jaan 2008


Kasutaja avatar
Eerik
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2008
    unknown unknown

PostitusPostitas Eerik » 12:04, 05 Jaan 2008

Juttu on küll olnud, paraku justkui riivates, paljud kommentaarid tunduvad olema kuskilt teistest foorumitest või tootekirjeldustest. On toodud välja projektori mark, nimetamata mudelit jne... Pidasin siin silmas siiski projetorikasutajate kogemustel põhinevaid nõuandeid, miks ühte või teis pilli soovitaks/ei soovitaks. :)

Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Projektor kodus - millist valida

PostitusPostitas seston » 04:33, 24 Mär 2008

Mul on juba aasta kasutusel vahelduva eduga dlp projektor viewsonic miski number on kah sellel.häält teeb kah vast 30db aga mis sellest.Ma vaatan pilti ekraanilt 2x2 ja mijaoks on sellest enam kui küll.Aastaga ei ole veel vaatand 50 tundigi.Hind oli kuskil 10 k tuuri.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 102 külalist