Valvekaamera

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 22:46, 05 Sept 2015

Suhtumise küsimus.
Mina ei ühendaks serverit mitte mingil juhul internetiga ja ei kasutaks ka wifit või mingit muud juhtmevaba ühendust, rääkimata "avalikust" pilveteenusest.
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas satik » 23:02, 05 Sept 2015

Minu point on selles et salvestus tuleks saada niimoodi ära et kui kurikael tõesti hävitab kaamera lootuses ka failid kätte saada siis tutkit brat - vastav fail viimse sekundini on juba kuskil eemal kättesaamatus kohas, seejuures ma ka ei arva et server peab tingimata netis istuma, pilve puhul on see küll eeldus aga pilveteenus ei pea olema "avalik". Kellel väga vaja, saab need failid igalt poolt kätte, ei ole mul vähemalt küll mingeid vastupidiseid illusioone. siit tuleb üks aga - nimelt on väga kahtlane et mingi päti poolt aia forseerimine ärataks huvi niisugustes isikutes kes tõesti ka " maa alt" selle faili välja kaevavad :wink: .

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 23:18, 05 Sept 2015

Kui kellelgi on väga vaja, siis nähku selleks ka ise vähe vaeva. Mina ei pea kõike piltlikult öeldes "lusikaga suhu toppima".
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Sihi
Entusiast
Postitusi: 466
Liitunud: 17:19, 07 Aug 2008
Asukoht: Lõuna-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 18 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Sihi » 08:52, 06 Sept 2015

[quote="satik"]Minu point on selles et salvestus tuleks saada niimoodi ära et kui kurikael tõesti hävitab kaamera lootuses ka failid kätte saada siis tutkit brat - vastav fail viimse sekundini on juba kuskil eemal kättesaamatus kohas, seejuures ma ka ei arva et server peab tingimata netis istuma, pilve puhul on see küll eeldus aga pilveteenus ei pea olema "avalik".

Täpselt selliselt ongi asi paika pandud ja töötab juba 2004.aastast laitmatult. Kas "ja" "või" ka pilv oli keele-iluks. Minul on pilve laetud ainult huvitavamad klipid, mida saan vajadusel jagada.

Kellel väga vaja, saab need failid igalt poolt kätte,

Kardan, et nii lihtne see ka pole. Kõik "süüdistavad" klipid on ammu-ilma mujale kopeeritud. Mobotix on muidugi tase, mis võimaldab teha väga palju ja väga palju teeb ta ka ise ära.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 23:52, 06 Sept 2015

Tänan nõuannete eest!
Mobotix jääb kalliks, tellisin odavad hiinakad ära, ehk üks kahest ikka kannatab kasutada. Siis Hikvision nime all pakutavad 3M sensoriga h.264 variofookusobjektiivi ja audiokanaliga DS-2CD2632F-IS torukaamera ning 4M h.265 + helikanaliga 8mm objektiiviga mälukaardipesaga DS-2CD3145F-IS kuppelkaamera. POE adapterid samuti.
Kas serverina sobib kasutada mingit vana arvutit või peab salvesti soetamise peale mõtlema? Mis tarkvara soovitate?
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas muhlui » 13:33, 07 Sept 2015

Kas serverina sobib kasutada mingit vana arvutit või peab salvesti soetamise peale mõtlema? Mis tarkvara soovitate?

Hikvisionil on endal tarkust sees ,et suudab sisevõrgus suvalisse NAS või SMP ruumi reaalis salvestada. Katsetasin pikalt Asuse RT kopsikuga ,millel USB pulk pepus. Kopsik on salvestamise hetkel koormatud 100% seega saab seda kasutada ainult selleks, mitte lisaks Wifi AP-na. Kusjuures mul toimis ka üle 54g raadiolingiga otse RT kopsikusse. Olemas on ka tarvara arvutisse ja Androidi jne. Väljast jälgimiseks on vajalik 3 avatud porti eelistatavalt üle 8000 :) Kui kinni saab kasutada Ezviz tasuta teenust, aga see natuke jonnakas.
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
zoom
Digivanake
Postitusi: 1032
Liitunud: 03:00, 09 Apr 2007
Asukoht: Jõelähtme
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas zoom » 17:57, 07 Sept 2015

err23 kirjutas: tellisin odavad hiinakad ära, ehk üks kahest ikka kannatab kasutada. Siis Hikvision nime all pakutavad ..


Kas leidsid mingi hea hinnaga välismaise koha, või kahalikult esindajalt BKeesti?
Muidu on neil ka salvestid POE toitega. 4 kanalit.
http://www.bkeesti.ee/tooted/hikvision- ... 104ni-snp/
Neil on hinnad viimase aastaga mälu järgi hinnates nagu märkimisväärselt tõusnud.

Dahua salvesti on samasugune analoogne asi.

err23
Entusiast
Postitusi: 463
Liitunud: 16:17, 25 Nov 2013
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 22 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas err23 » 18:01, 07 Sept 2015

Tellisin ebay ja Aliexpressi kaudu Hiinast.

Kuskilt lugesin, et vana salvesti uusi, h.265 kaameraid, ei toeta.
36E 28E 23.5E 19E 16E 13E 9/10E 7E 5E 3E 1W

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Sombi » 09:43, 08 Sept 2015

err23 kirjutas:... Aliexpressi kaudu Hiinast.

Käesoleval aastal on kaks tuttavat sellest kohast kaupa tellinud ja pole kumbki kraam kohale jõudnud poole aastaga. Raha tagasi ei maksta, meilidele ei vastata või äärmisel juhul väidetakse, et kaup on teele pandud.

Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 392
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Dijital » 12:21, 08 Sept 2015

Eks Aliexpressis oleneb ka sellest, mis konkreetne "pood" seda asja seal müüb ning mis transpordiga. Tuleb jälgida kommentaare.
Mulle näiteks täna toodi just 3 sealt kaudu tellitud pakki. Kaks nädalat läks tellimuse esitamise päevast. Varasemad 4 tellimust on ka kohale jõudnud, hetkel veel ootel 5. Tõsi, olen tellinud pisividinaid sealt (alla 21 euro), et mitte hakata tollipaberitega tegelema.
Soovin saada (sümboolse tasu eest) väikest SAT-TV offset antenni

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas muhlui » 11:01, 09 Sept 2015

Mina sain Rackler-ist. Mudisid hinna ka (BK-st) paremaks ja torule oli erinevad optikad laos olemas.
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
erik25
Entusiast
Postitusi: 238
Liitunud: 12:15, 18 Mai 2009
Asukoht: Kõrvemaa
    unknown unknown
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas erik25 » 13:21, 09 Sept 2015

muhlui kirjutas:Mina sain Rackler-ist. Mudisid hinna ka (BK-st) paremaks ja torule oli erinevad optikad laos olemas.


Kas siit: ( http://rackler.ee/ ) milline annab sellise teate.. "This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources." ?? Või mis sellega on seal..
Pana TX-P50GT50E, TX-P50ST60E ja TX-P42S10E; ZgH7S, Vu+ Duo², AmikoV4K, DM800HDse; 0.8W;4.8;7;9;10;13;19;23;28;31,5E,27.5W

Kasutaja avatar
cl
Entusiast
Postitusi: 114
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas cl » 15:16, 09 Sept 2015

Sombi kirjutas:
err23 kirjutas:... Aliexpressi kaudu Hiinast.

Käesoleval aastal on kaks tuttavat sellest kohast kaupa tellinud ja pole kumbki kraam kohale jõudnud poole aastaga. Raha tagasi ei maksta, meilidele ei vastata või äärmisel juhul väidetakse, et kaup on teele pandud.


reeglina on 60 päeva jooksul võimalik tehingust taganeda, kui 60 päevaga kaup kohal pole, siis taganemise taotlus sisse ja AliExpress kannab raha tagasi. st müüja ei saa ostja raha enne kui 60 päeva tehingust on möödas või kui ostja varem kinnitab, et on jubinad kätte saanud - täiesti toimiv ja sõbralik süsteem. (nb osadel kaupadel on ülesütlemise aeg lühem, oleneb müüjast). Müüja huvides on kõik tarneviisid jälgitavad (vastav number ja teenus)

kaubavalikuga on pigem risk, et saad piraatkoopia või muidu halvakvaliteedilise asja. nt tellisin alalisvoolu volt/ampermeetri kombineeritud toote, no pinget veel mõõdab 0,2V täpsusega, aga koormust, nt alla 0,4A ei kõssagi ja on igatmoodi ebatäpne, kommentaaridest selgus kellelgi sama viga, seega pigem tüüpviga mitte rikkis eksemplar. LED ribadest parem ei räägigi, esitatud andmed on vasturääkivad, nt 12V/20W/jm kohta, sama kuulutuse jägmisell real, et 0,4A/jm kohta. Siis tasub arvestada kõige lahjema esitatud numbriga ja see reeglina on tõele suht lähedal. samuti on suht subjektiivsed värvustemperatuurid, 3000K all müüakse kõike, kahvatukollasest kuni helesiniseni :)

Aga Hikvisioni kaamera tuli kahe nädalaga kohale ja on originaaltoode.

Kasutaja avatar
erik25
Entusiast
Postitusi: 238
Liitunud: 12:15, 18 Mai 2009
Asukoht: Kõrvemaa
    unknown unknown
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas erik25 » 15:33, 09 Sept 2015

Mul samad kogemused.. osad jubinad ei tööta üldse või töötavad kuidagi moodi.. ja olen ka osaliselt raha tagasi saanud..

Hikvisionit olen mõelnud ise ka sealt tellida aga just kardan et ka nendest saadetakse, alist tellides, nn pirakoopiaid..

Mingit linki ei raatsi panna..?
Pana TX-P50GT50E, TX-P50ST60E ja TX-P42S10E; ZgH7S, Vu+ Duo², AmikoV4K, DM800HDse; 0.8W;4.8;7;9;10;13;19;23;28;31,5E,27.5W

Kasutaja avatar
Dijital
Entusiast
Postitusi: 392
Liitunud: 18:58, 03 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Valvekaamera

PostitusPostitas Dijital » 16:06, 09 Sept 2015

Eks see veidike rohkem kindlust annab jah, et enne müüjale raha edasi ei anta, kui ostja pole kättesaamist kinnitanud. Aliexpressi süsteem saadab ka teateid, et x-päeva pärast ostjakaitse hakkab lõppema.

Muidu nende hiinlaste tüüpviga on see jah, et toodete info võib olla vasturääkiv ja pildid on ühe toote juures täiesti erinevad. Ja siis kõik kopeerivad seda infot üksteiselt. Eks need tooted kõik ühest samast konteinerist tulevad ja siis erinevad "poed" neid seal müüvad. Seepärast on hea, kui keegi on konkreetsele tootele kommentaari pannud ja eriti tore, kui on ka pilt. Muidugi on leviv trend seal see, et visatakse ilma toodet proovimata juba 5 tärni ära siis, kui kaup kohale jõuab (eks see ole tegelikult juba ostja jaoks võit). Paljudes kommentaarides seal kirjas, et "sain kätte, 5 tärni, eks kunagi proovin toote ära ka, loodan, et töötab vmt".
Soovin saada (sümboolse tasu eest) väikest SAT-TV offset antenni

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist