Tõend

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 23:50, 22 Mai 2006

normaalse mõistusega inimene

Kui sa suudad arusaadavalt ära seletada kes see on, äkki hakkangi su juttu uskuma...

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:21, 23 Mai 2006

mozzart kirjutas:aga et te mind lolliks sõimate mind ei heiduta sest õige loll tunneb teise ikka ära
Ei täheldanud, et keegi sind siin lolliks oleks sõimanud :?

Pigem sina sõimad teisi:
mozzart kirjutas:2. mis te tõesti olete idioodid või?


mozzart kirjutas:4. tegelikult on selline üritus seadusevastane, seoses selle ürituse nimega (ma pean silmas seda et sinna lastakse lapsi)

Millise seaduse põhjal? Alkoholiseadus keelab alaealisele müüa ja temal tarbida ning sellise ürituse toimumisele ka piiranguid ei ole.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 00:37, 23 Mai 2006

Mozzart, kirjelda oma halbu kogemusi seoses sinu viimase käiguga õllesummerile. Mis sind häiris, mida halba nägid? Ehk jõuame kuhugi analüüsides sind ennast.

Sa pole ikka veel aru saanud, et õllesummer on pigem meelelahutus- ja kultuuriüritus. Sinu kartus, et just sellel üritusel mõjutatakse lapsi, on ekslik. Pole ta hullem midagi, kui kõik muu ümberringi toimuv. Vaata natuke netis ringi, üritus on ära toodud ka erinevates Euroopa suuremaid kultuuriüritusi ja festivale kajastavates saitides. Kui sul energiat üle jääb siis, eurooplasena võiksid sa muret tunda ka näiteks Oktoberfesti üle ;)

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 01:39, 23 Mai 2006

mozzart kirjutas:mis sa oled debiilik we? kirjutasin , et peab ära keelama? näita kus ma seda kirjutasin???
Ja kui Õllesummer on kultuuriüritus siis mine arstile
ja kuule nõder, too mulle netist 1 sait õllesummeritest kus on kirjas. sissepääs alaealistele.
eurooplane appi rakvere ra**e vast
eesti õllesummer on ära toodud euroopa KULTUURIÜRITUSTE nimekirjas, ausalt pinge puzzzzii irwwwwwwwwwwwww

mozzart kirjutas:
4. tegelikult on selline üritus seadusevastane, seoses selle ürituse nimega (ma pean silmas seda et sinna lastakse lapsi)

Millise seaduse põhjal? Alkoholiseadus keelab alaealisele müüa ja temal tarbida ning sellise ürituse toimumisele ka piiranguid ei ole.

see seadus kehtib selle kohta kui laps on kaasa pubis,... aga special alkoholi ürituste kohta see ei kehti. seadust ei ole vaja tsiteerida seda on vaja tunda!!!!!


Tüüpiline sina, kui enam midagi vastata ei oska, siis sõidab katus päris minema. Seekord unustasid sa CAPS LOCK'i sisse lülitdada. ;)

PS! Sinu kultuurset ja hariduslikku taset näitab sinu sõnavara ja keelekasutus. Arvad, et sinuga on võimalik mõnes teemas millegi üle diskuteerida, kui sa iga asja peale, millest sa aru ei saa, ärritud ja ebatsensuurseid väljendeid kasutama hakkad? Leia kõigepealt austus enda vastu, siis loksuvad muud asjad ka paika, nagu keelekasutus jms.

Paistab, et kohalikus seadusandluses sa ka veel päris hästi ei orienteeru. :?

Kuna sa ignoreerid küsimusi, mis puudutavad sinu kogemusi seoses üritusega, siis paistab, et sul pole siiani olnud au üritust kogeda. Ta on meil siin juba päris pikkade traditsioonidega, peaks see aasta tulema 13. kord vist, kui ma ei eksi. Mine ja vaata ise see aasta järele, äkki hakkab meeldima.

Lõpetuseks ütleks, et ei maksa kolli näha seal, kus teda ei ole.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist