SATiteema Eesti internetis

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas kain » 03:26, 25 Jaan 2006

Tervist lugeja.
Huvitav, kas ka Sina, (peamiselt uus) lugeja, oled tüdinenud siinsest kohati lausa mõistukõnena mõjuva vanade olijate "targutamisest" või halvimal juhul lausa kemplemisest?
Andestust aga nimetatud "solvavad" väljendid on ainukesed, mis minu arust uuele lugejale antud foorumit üldmuljestavad.

Jutt, senine ja osa ka edaspidisest, kõlab kui rõve müügimöla aga kinnitan, et "papiga" siiski mingit pistmist ei ole, pigem vastupidi- puhas entusiasm.

Kui sooviksid lisaks käesolevale (ideeliselt suurepärasele) foorumile ka toimivat TEADMISTE BAASI, kust saaks kiiret ja REAALSET ning 100% tsenseerimata abi oma SATiteemalistele küsimustele, siis loe edasi.
Kui mitte, siis palun kommenteeri sarkastiliselt ;)

Ma ei taha kedagi siinolijatest absoluutselt mingilgi moel solvata aga mina, kui ALGAJA, leian, et käesolevast (, praktiliselt ainukesest eestikeelsest, mõistlikust ja teemakohalisest) foorumist reaalse info hankimine on VÄGA raske, liialt aeganõudev ja kohati lausa segadusttekitav.
No te proovige vaid omale huvipakkuva märksõna otsingulahtrisse sisestamist ning tulemuste analüüsimist, mis (minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt) ilmestab suurepäraselt käesoleva foorumi (eba?)efektiivsust.

Seega sooviksin VÄGA, kas
A) pakkuda oma abi olemasoleva parendamisel/ täiendamisel
ja/ või
B) osaleda uue teemakohase ja kasutajasõbraliku infobaasi loomisel (mida oleksin nõus ka edaspidi haldama).

Kuna pean ennast absoluutselt pädevaks IGASUGUSES IT-asjanduses (tõeliselt professionaalses mõttes) ning oleksin väga aktiivne antud teema arendamises, siis sooviksin käesolevaga koondada aktiviste ja mõttekaaslasi, kes on moraalselt ja/või reaalselt nõus minuga kaasa lööma.
Andke palun oma ideedest ja/või vastuväidetest teada (eelistatult) siin teemas, PM'iga või e-aadressil: kain ÄT wp.ee

Minu eesmärgiks ei ole selle foorumi lugeja-arvu vähendamine, kellegi solvamine, halvustamine vms., vaid koostöö ja asjahuviliste võimaluste laiendamine.

Ma tänan teid VÄGA tähelepanu eest ja loodan IGASUGUSELE vastukajale.

PS. Olen küll satiteemas veel paras jobu (algaja) aga IT vallas väga kogenud (eriti targana tunnen ennast pärast siitleitud Dreamboxi-teemalisi juhendeid lugedes :) ), erinevaid võimalusi omav ning VÄGA tahtmist täis.

Kasutaja avatar
danel111
Entusiast
Postitusi: 122
Liitunud: 03:00, 23 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas danel111 » 06:44, 25 Jaan 2006

Mulle tundub, et uute kasutajate küsimustele vastamisel tekkida võivad probleemid on küsija enda poolt poolikult/vigaselt esitatud küsimuse süü. Siiamaani olen kõigis teemades näinud lõpplahendust ja keegi pole ilma jäänud.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas tigekala » 07:10, 25 Jaan 2006

kain kirjutas:PS. Olen küll satiteemas veel paras jobu (algaja)...

Seega sooviksin VÄGA, kas
A) pakkuda oma abi olemasoleva parendamisel/ täiendamisel...

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 07:18, 25 Jaan 2006

Noh alles oli see aeg kui ise sai algaja oldud...siiani pole minul küll ükski küsimus vastuseta jäänud, näiteks tigekala annab väga asjalikku infot (kui ta just parasjagu videomakiga ei kemple) :D

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas tigekala » 07:39, 25 Jaan 2006

Esimene punk - soovitan kõik huvipakkuvad teemad algusest lõpuni läbi lugeda, muidu tõesti võib juhtuda, et
kain kirjutas:Kui sooviksid lisaks käesolevale (ideeliselt suurepärasele) foorumile ka toimivat TEADMISTE BAASI, kust saaks KIIRET ja REAALSET ning 100% tsenseerimata abi oma SATiteemalistele küsimustele...
... leian, et käesolevast (praktiliselt ainukesest eestikeelsest, mõistlikust ja teemakohalisest) foorumist reaalse info hankimine on VÄGA raske, liialt aeganõudev ja kohati lausa segadusttekitav.
No te proovige vaid omale huvipakkuva märksõna otsingulahtrisse sisestamist ning tulemuste analüüsimist, mis (minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt) ilmestab suurepäraselt käesoleva foorumi (eba?)efektiivsust.
Seega, KIIRESTI algaja ei saa ega ka ei õpi midagi...

Kasutaja avatar
kadett99
Entusiast
Postitusi: 105
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas kadett99 » 10:03, 25 Jaan 2006

Kõik me oleme olnud algajad ja mina ei tahaks kuidagi väita, et siit foorumist abi ei saa. Peab tunnistama, et oli raske alguses leida vastuseid oma küsimustele. Kuid mida aeg edasi seda lihsamaks on muutunud. Põhjus oli lihtne ... ei teadnud mida küsida. Abi leiab siit alati kui ainult tead mida otsida ja mida küsida.

Kasutaja avatar
Olc
Edasijõudnu
Postitusi: 81
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinnast 30km
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas Olc » 10:47, 25 Jaan 2006

kadett99 kirjutas:Põhjus oli lihtne ... ei teadnud mida küsida. Abi leiab siit alati kui ainult tead mida otsida ja mida küsida.


Sellele minu arvates kain just rõhutaski ;)

Et kui sa ei tea, mida sul täpselt vaja on ja paned otsingusse mingi sõna. Saad hunniku teemasid ja arutelusid, milles igaühes õpetatakse isemoodi ning lõppkokkuvõttes on sul endal üks pudru ja kapsad.

Mäletan enda algusaegasid, kus siin foorumis õpetati ühtemoodi, siis viidati mind ka teise (lääne) foorumisse, kus õpetati teistmoodi jne.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas ice » 10:48, 25 Jaan 2006

kain kirjutas:Kuna pean ennast absoluutselt pädevaks IGASUGUSES IT-asjanduses (tõeliselt professionaalses mõttes)


Nonii... Seda juttu oleme me varem kaa kusaglit kuulnud... Räägi siis meile, milles sinu absoluutne pädevus IT valdkonnas seisneb ja kuidas seda ülevoolavat proffessionaalsust rakenda päevast päeva? Kui häbened võid ka PM'ile saata. Mine tea, äkki leiamegi sulle rakendust...

iCE

PS! SELLE TEEMA KOHT ON MUIDUJUTTUDES! :evil:
Enne kui su jutt kõneks muutub oleks VIISAKAS lugeda läbi foorumi reeglid!

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas kain » 11:03, 25 Jaan 2006

ice kirjutas:
kain kirjutas:Kuna pean ennast absoluutselt pädevaks IGASUGUSES IT-asjanduses (tõeliselt professionaalses mõttes)


Nonii... Seda juttu oleme me varem kaa kusaglit kuulnud... Räägi siis meile, milles sinu absoluutne pädevus IT valdkonnas seisneb ja kuidas seda ülevoolavat proffessionaalsust rakenda päevast päeva? Kui häbened võid ka PM'ile saata. Mine tea, äkki leiamegi sulle rakendust...

iCE

PS! SELLE TEEMA KOHT ON MUIDUJUTTUDES! :evil:
Enne kui su jutt kõneks muutub oleks VIISAKAS lugeda läbi foorumi reeglid!


Mitte, et häbeneks aga kui ma nüüd oma kirja uuesti lugesin, siis tundub antud tsitaat mulle endalegi kergelt imalavõitu ja rohkem ma ennast siin avalikult upitada ei soovi :)
Saadan Sulle mõne aja pärast PMi.

Mis puutub aga reeglitesse, siis kinnitan, et olen neid korduvalt läbi lugenud (Kui pead ikka silmas teemat "FOORUMI REEGLID - LOE ENNE POSTITAMIST"?) ning ei saa hetkel päris täpselt aru, millise punkti vastu ma eksisin? "Muidujutu" alla ei paigutanud ma antud teemat, kuna minu arust ei liigitu see sajaprotsendiliselt, kui "mida sülg suhu toob" :) Samas tuleb tunnistada, et siia see sajaprotsendiliselt samuti ei sobi. Aga olge palun lahked ja tõstke teema siis oma äranägemise järgi ringi.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 12:02, 25 Jaan 2006

Miks on segane.... :?:

Vastus: Sellepärast, et me ise ajame asja segaseks. Vaadake ise, palju te postitate teemasid, milles konkreetsed küsimused ehk sees aga pealkirjad: "Appi", "Abi vaja", "Sooviks infot" jne jne jne. Siis ei ole ka alati otsingust kasu.
Eks selle segaduse ehk loovad ikka kasutajad ja just algajad ise, mitte need kes vastavad. Selles osas tahaksin samuti sõna võtta. KEEGI EI SUHTU SIIN KELLEGISSE ÜLEOLEVALT :!: (ja kui suhtutakse siis on tegu juba isiku vastu tuntava isikliku ebasümpaatiaga). Kui on ikka asjalik küsimus, püütakse ka asjalikult vastata (seda võin rääkida ka kõikide modede ja õpetajate ning satifännide eest ma arvan, et olete minuga selles osas nõus). Kui aga esitatakse umbmäärane küsimus ja sellele tehakse mõne õpetaja või fänni poolt omakorda täpsustav küsimus, siis sageli järgnebki kohe solvumine jne. Miks on Eesti inimesed nii kõrge- või madala enehinnanguga, jääb ka mulle sageli arusaamatuks :wink:
Olen ka ise siin püüdnud sageli selgitada mitmeid asju (ja ka vahest mööda pannud, nagu ilmselt me kõik teeme inimlikke apsakaid) aga rohkem RESPEKTI ja PEACE võiks siin foorumis küll olla ja siis lahenevad ka paljud ebakõlad ja mõtetud nääklemised iseeneslikult :wink:

Mis foorumisse üldiselt puutub, siis on ta asjalik, kui ainult ei pritsitaks tõesti alati kõike välja mis kusagilt kuuldud jne. Enne tasuks ikka fakte või kuuldut ka kontrollida laiskusest hoolimata :)

Niisiis uuesti tõstatan päevakorda. Saame kokku ja arutame asju :!:
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 12:13, 25 Jaan 2006

:lol: :lol: :lol:
rebane on kanakarja lahti lastud ja kanad kaagutavad :lol:
alluge vähem provokatsioonidele. muud ma ei ytle miskit :roll:
Viimati muutis videomakk, 12:18, 25 Jaan 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
krix
Edasijõudnu
Postitusi: 37
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: NƵmme, Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas krix » 12:16, 25 Jaan 2006

truffi kirjutas:... aga rohkem RESPEKTI ja PEACE võiks siin foorumis küll olla ja

World peace võiks ka olla...
Mõned asjad lihtsalt võtavad kauem aega kui teised :)
suur pann ja palju häid kanaleid

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: SATiteema Eesti internetis

PostitusPostitas gasth404 » 15:16, 25 Jaan 2006

Vahest tundub imelik et inimesed arvavad, et foorum on koht kus õpetatakse, kas siis SAT spetsialiste või tipphäkkereid või isegi mingi seadme kasutajaid. Jätaks selle spetside koolituse siiski vastavate asutuste teha ja oma tehnika kasutamise koolitust võiks vastava tehnika müüjad teha (kasvõi läbi foorumi selleks siin ju ka alajaotused olemas). Kuid foorumi eesmärk vist ikka rohkem info vahetamine ja mina küll arvan et suurem enamus selle foorumi kasutajatest ei keeldu nõu andmast, kui ise enne selle probleemiga kokku puutund on või vähemalt probleem on nii selgelt sõnastatud et küsimusest aru saab. tooks näiteks algajate foorumist:
TEEMA Mida oleks mul üldse vaja?
Nimelt tahaks ma siis endale midagi muretseda,...

Et siis targemad palun rääkige kuna ise ei ta asjadest mitte midagi.


Ma arvan, et keegi sellise küsimusega näiteks autosportlaste foorumisse ei julgeks pöörduda nt: Et teie mehed sõidate ilusate autodega ja kiiresti Ma tahaks ka seda teha ja odavalt. Et siis targemad palun rääkige kuna ise ei ta asjadest mitte midagi. Iga Sat fan ilmselt saab võrdlusest aru ainult millegipärast need kes asjaga kokku ei puutu ei taha aru saada mis vahe on Sat hobil teleka vaatamisega.
Aga kui keegi tahab teha ka:
kain kirjutas:... lisaks käesolevale (ideeliselt suurepärasele) foorumile ka toimivat TEADMISTE BAASI, kust saaks kiiret ja REAALSET ning 100% tsenseerimata abi oma SATiteemalistele küsimustele...
mina Olen väga poolt kindlasti on selline asi vajalik. JÕUDU TALLE

Kasutaja avatar
j2nesh
Entusiast
Postitusi: 215
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pernau
    unknown unknown

PostitusPostitas j2nesh » 16:30, 25 Jaan 2006

Minu nägemus siinkäivast seltskonnast.

1. Need, kes käivad oma aparaati uuendamas tuttava satimüüja, fanati juures ja maksavad iga laksu eest 100 kuni rohkem eeku välja ja on rahul sellega, et ise midagi tegema ei pea.

2. Need, kes ei taha kuuluda punkti 1 alla, aga samas nagu ei viitsi ise midagi teha ka, et sinna mitte kuuluda. Ehk siis need, eks loodavad, et kõik tehakse ette taha ära ja ei võta vaevaks ise üldse uuridagi, kas see teema on juba olnud. Ja siis plõksivad, et kõik vanemad olijad on idioodid ja ei ole neist mingit tolku, aind lahmivad.

3. Need, kes võtavad kätte ja õpivad foorumist, seda läbi lugedes, otsides jne. Kes katsetavad, eksivad, proovivad uuesti jne, kuni asi ühel hetkel selge. Ja siis õpivad veel edasi. Ja vaatavad mõnikord läbi sõrmede neile, kes arvavad, et sa oled idioot, et vaeva nägid ja kõik ise selgeks õppisid. Aga samas ikkagi aitavad.

Kui kõik kirjutavad teema nimeks "Abi vaja", "Kõik on P***s", "Kus ma olen", "miks ma ei saa", "kas saab kuidagi" ... jne, jne, jne. Ausalt, kuna neid viimasel ajal niipalju on, siis ei vaevu enam kõiki klikkamagi. ja nagu ka eelpool mainitud, ei leia enam otsinguga ka foorumist.

Aga näiteks dreami puhul on küll pea kõik vajalik inff olemas. Ja kui lasta ette-taha kõik ära teha siis lõpuks ise ikka ei oska. Mina omale Dreami ostsin olin SAT-i koha pealt täielik idioot, mitte m-igi ei osanud. Lugesin foorumit, katsetasin ja uurisin-puurisin privas (digi-tv jutukas) kkrahvilt (tänud) nii mõndagi asja, kes ka lahkelt abiks oli. Kala hakkab ikka peast mädanema, niiet enne kui kõiki süüdistama hakkate, vaadake ise lahtiste silmadega ringi ja nähke ka natuke vaeva.

Või teete uue foorumi ja siis loodate et see saab olema mingi super-hüper-mega-super-giga maeiteamis? Kamoon. Mina kergitan küll mütsi selle foorumi tegijate, kaasalööjate ja siinolijate ees. Äraütlemata aktiivne ja asjalik seltskond, väikse Eesti kohta.

teeme selle kokkutuleku ära siis ükskord?!?

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:56, 25 Jaan 2006

j2nesh kirjutas:Kui kõik kirjutavad teema nimeks "Abi vaja", "Kõik on P***s", "Kus ma olen", "miks ma ei saa", "kas saab kuidagi" ... jne, jne, jne. Ausalt, kuna neid viimasel ajal niipalju on, siis ei vaevu enam kõiki klikkamagi. ja nagu ka eelpool mainitud, ei leia enam otsinguga ka foorumist.


Nõus. Pole aega ega viitsimist klikkida teemadel, mille sisukirjeldus ei ütle millest jutt käib.

Sisuliselt saan ma aru, et kodanik kain soovib kokku panna midagi KKK ehk siis võõrkeeli FAQ moodi asja, mis on iseenesest väga teretulnud. Võib-olla võiks sellist KKK-d hoopis isegi siin foorumis hoida ja hallata.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 55 külalist