Norby ja Elion digi

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
orm
Edasijõudnu
Postitusi: 85
Liitunud: 16:51, 19 Juul 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas orm » 17:42, 20 Nov 2005

Elioni digi-tv signaal tuleb optikat pidi hoonesse "musta kasti" ja sealt edasi coaxiaali pidi TV võrku ning cat5-ga arvutisse ja telefoni.

IPTV puhul tuleb signaal üle ADSL-i ja CAT5-ga modem/rooterist nii arvutisse kui digiboxi. Seda teenust hakkab Elion kuuldavasti 2006. aastast pakkuma. Nendepoolset tootekirjekdust veel pole aga küllap tööpõhimõte on sama, mis Rootsis Telia lahendusel (Rootsi keeles aga joonis peaks olema sellegipoolest mõistetav)

Kasutaja avatar
kaitz
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinna lähedal
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas kaitz » 16:53, 21 Nov 2005

kurepepu kirjutas:kuidas selle boxiga on? kas see tuleb se osta või elion rendib ka seda? nende klienditeenindus ei oska ka selle küsimuse peale miskit vastata :D
peaks vist tegema uue teema, et klienditeeninduse küsimused ja sinna alla koguma kokku infot :P


elion vist ikka müüb :wink:
http://www.elion.ee

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 17:46, 21 Nov 2005

kurepepu kirjutas:kuidas selle boxiga on? kas see tuleb se osta või elion rendib ka seda? nende klienditeenindus ei oska ka selle küsimuse peale miskit vastata :D
peaks vist tegema uue teema, et klienditeeninduse küsimused ja sinna alla koguma kokku infot :P
Kindlalt müüb, aga ka järelmaksuga...
http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=ht ... &locale=et
Huvitav, et nende kodulehel on DIGI-TV kohta kõik olemas, aga klienditeenindajad sellest midagi ei tea!
Klienditeenindajad ei loe vist oma firma kodulehte, neil rate.ee-ga palju tegemist. :lol:

Kasutaja avatar
kaitz
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinna lähedal
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas kaitz » 18:00, 21 Nov 2005

kurepepu kirjutas:nende klienditeenindus ei oska ka selle küsimuse peale miskit vastata :D


lisaks veel niipalju et ega see elioni klienditeenindus pole suurem asi jah.
mulle öeldi iga küsimuse peale et tee avaldus ja siis me vastame 2 nädala jooksul... esiteks hui keegi vastas ja teiseks kui ma nelie uuesti helistasin siis öeldi ei pole veel selgunud....
osad küsimused olid minu arust küll lihtsad jah/ei küsimused..
mind suutsid nad igastahed endast väga välja viia....(muidu olen rahulik inimeseloom)
lõpuks pidin ikka tuttavale helistama (töötab elionis) ja sain temalt poole tunniga kõikidele küsimustele lahenduse... pärast helistati veel viisakalt klienditeenindusest ja öeldi et selle asjaga on nii ja sellega naa... - ju nad olid riielda saanud.
aga miks ma kohe vastuseid ei saanud sellest pole ma siiamaani aru saanud...
nagu nõuka ajal - kui tuttvusi on siis saab ikka kiiremini :lol:

nonii, sain jälle kõik hingelt ära räägitud 8)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist