VALIMISED

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

VALIMISED

PostitusPostitas tigekala » 10:04, 17 Okt 2005

Kuradi jobud... valimas ei käinud? :evil:
Käisid ainult penskarid ja venekeelsed... saite jälle oma Keskerakonna... :evil:
Selle peale ei mõtle, et noori nii palju peale ei kasva, kes penskarite jaoks makse maksaksid.

Kasutaja avatar
kalamees
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kalamees » 12:57, 17 Okt 2005

Peab vist tigekalaga nõustuma.
Ise olin tubli ja käisin kodanikule kohaselt hääletamas, kuigi oli nohu-köha-palavik :wink:
GM Spark Reloaded / TD-88 / 4.8E & 0.8W

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:16, 17 Okt 2005

Ma ei taha hiilata aga kuskil rubriigis me kiljuti rääkisime KE ja et nad võidavad ja näe, polegi ime, nad võitsid. Asi on lihtne, toimib ikka veel nõukogude ajal välja töödatud skeem inimeste ohjamiseks. anna inimesele et neil oleks õnnelik päev, iga päev aga mitte korraga. täna anna viinerit, homme sardelli ja nad jooksevad sul sabas nagu kutsikad


aga nagu Palts lubas kõigile tasuta interneti :lol: sellega ei täida kõhtu ja sellest ei saa keegi aru, vaevalt palts iseg :lol: aru sai milleks see nett kasulik on ja mis maitsega :lol:

Kasutaja avatar
ENSV
Edasijõudnu
Postitusi: 84
Liitunud: 03:00, 06 Okt 2005
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas ENSV » 13:22, 17 Okt 2005

... arvutit aktiivselt kasutavatel inimestel, võiks praeguseks juba ID kaart ja selle lugeja ikka olemas olla, niimoodi pole valimas "käimine" raskem toiming, kui internetipanga külastus. Kahjuks on viga ilmselt rohkem suhtumises, kui võimaluste puudumises vms. ja ega erakonnad kah midagi tõsiselt ära ei teinud, et rahvast (just noori) valima meelitada. Võimalik, et see oli ka taotluslik, muidu oleks ilmselt tulemused hoopis teisest puust olnud ...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:29, 17 Okt 2005

Noh ma pole eriti noor ega vana kah aga jah, öelge 1 asi mis oleks mind valima kutsunud? tasuta internet? tänavad korda? Sihuke viril arusaamine mul äkki aga minu jaoks ja ka eesti jaoks ei toonud need valimised mitte muhvigi. erakonnad lahmivad omavahel ainult võimu ja sellegega kaasnevate hyvede eest.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 13:46, 17 Okt 2005

Me võime siin rääkida mida iganes, tegelikult on juba hilja, et üleüldse midagi muuta saaks....
Välja on kujunenud jõulised nn. "perekonnad", kes teevad mis tahavad (ja kui vaja siis irvitavad sulle ka otse näkku, et mis sa könn ikka mulle teha saad)....varem..varem olek pidanud selle peale mõtlema...
Nüüd on need perekonnad juba nii piisavalt ennast rahaliselt heale tasemele jõudnud viia, et vilistavad tegelikult valija peale ja kuna on teada, et tavakodanik on nn. üksiküritaja ja ei jõua nagunii kuhugile, et oma arvamust avaldada, sest meie bürokraatia lämmatab tema arvamuse juba eos ja kui see ei õnnestu siis leitakse mingi moodus kuidas seda teha....
Kui vaadata valimisi, siis kuidas teisiti saakski mõtelda kui juba Savisaari oli nimekirjades kolm (võibolla ka enam), vähemalt TV-st jäi nii silma...
Pealeselle on see valimine üks avalikuse eksitamine!
Õiged valimised olgu ikka nii, et riigikogulane istugu riigikogus, kuhu on talle antud mandaat valija poolt ja sellel riigikogulasel ei ole tegelt midagi asja kohalike omavalitsuste valimistele!!!
Kuniks see ei muutu, pole ka mõtet seda bluffi minna ja toetada!!!
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:53, 17 Okt 2005

Õiged valimised olgu ikka nii, et riigikogulane istugu riigikogus, kuhu on talle antud mandaat valija poolt ja sellel riigikogulasel ei ole tegelt midagi asja kohalike omavalitsuste valimistele!!!

Ja kui see oleks nii siis midagi muutub :?: :roll: halligi. ei muutu ei siin ega mujal maailmas. sellest hetkest kui inimene pöördus jumalast valisid omale kuningad, jäävad nad lykata tõugata. valid omale uue kuninga kes vana kuningaga nuka taga varandust jagavad :lol:

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

Re: VALIMISED

PostitusPostitas videomakk » 13:55, 17 Okt 2005

tigekala kirjutas:Kuradi jobud... valimas ei käinud? :evil:
Käisid ainult penskarid ja venekeelsed... saite jälle oma Keskerakonna... :evil:
Selle peale ei mõtle, et noori nii palju peale ei kasva, kes penskarite jaoks makse maksaksid.


Tigekala ära solvu aga see jutt on naiivne! kuigi arutelu on loogiline!
kellegi arvelt tuleb raha võtta AGA ykski riik EI KINGI RAHA. alati võetakse see kuskilt tagasi sest raha peab RINGLEMA. mitte vedelema sukasääres. Eestis ringleb raha rohkem kui seda siin yldse on. Papp tiskre majade ja muul näol.
Viimati muutis videomakk, 13:59, 17 Okt 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 13:56, 17 Okt 2005

selles vallas kus mina valimas käisin ei olnud savipätsu esindajatel erilist minekut. kuid tundub Tallinna eriti kedagi peale vaeste ja penskarite jäänud pole ja mida neill muud õnneks vaja, kui 5sotti pensilisa või tasuta munitsipaalkorterid (kui hundisilmast miskit veel üle jääb). Aga mõnedele eelkõnelejatele sobib hästi tänane delfi salm:
--------
Kõikidele valijatele, kellel oli valimistest jumala savi.
Sügav kummardus, teie võitsite :)
Ikka ja alati teie SaviTsaar

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 14:01, 17 Okt 2005

gasth404 kirjutas:selles vallas kus mina valimas käisin ei olnud savipätsu esindajatel erilist minekut. kuid tundub Tallinna eriti kedagi peale vaeste ja penskarite jäänud pole ja mida neill muud õnneks vaja, kui 5sotti pensilisa või tasuta munitsipaalkorterid (kui hundisilmast miskit veel üle jääb). Aga mõnedele eelkõnelejatele sobib hästi tänane delfi salm:
--------
Kõikidele valijatele, kellel oli valimistest jumala savi.
Sügav kummardus, teie võitsite :)
Ikka ja alati teie SaviTsaar


Kui sa nyyd tooks yhe vastuväite mis oleks muutunud siis kui savitsaare asemel oleks võitnud oravad täissöönud sabaga?
mitte midagi :!:
asi enam siin riigis ei olegi selles, milline erakond võidab.
lihtsalt on arusaamatu see kui käputäis purjus venelasi käis toompeal aknaid sisse loopimas, siis jooksite kõik midagi tõestama. aga kui nyyd omal nahka nylitakse siis vaatavad nagu oinad kõik pealt.
Ise te lubasite kartulikoori syya ( mina ei lubanud ja söön kartulaid) nii et virisemiseks pole põhjust.

Kasutaja avatar
haistag
Edasijõudnu
Postitusi: 42
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas haistag » 14:53, 17 Okt 2005

ega jah ....mina ka ei viiitisnd minna ....sest tõepoolest pole meie riigis vahet milline erakond võidab ....tulemus nagunii ette teada ...ei muutu siin mitte si**agi ....milles on siis asja mõte ? ainukesed kes mingitki rõõmu savipätsu võidust saavad on penskarid ...noored inimesed ei saa si**agi kasu ja seega ei läe valima kah .....hui s nim ...:P

Kasutaja avatar
ENSV
Edasijõudnu
Postitusi: 84
Liitunud: 03:00, 06 Okt 2005
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas ENSV » 15:24, 17 Okt 2005

... mnjah, ilmselt kestavad sarnased diskussioonid, miks keegi valib või millega valimata jätmist põhjendada püüab, lõputult. Mina oskan vaid oma seisukohta jagada ja selleks on elementaarne ehk mõne arvates ka naiivne, sooov olla viisakas. Tarbime ju igapäevaselt riigi poolt pakutavaid hüvesid, mis on meie jaoks juba nii enesestmõistetavaks muutnud, et ei oska enam märgatagi seda tööd, mida tehakse nende hüvede saavutamiseks, säilitamiseks ja arengu garanteerimiseks. Loomulikult pole ükski erakond üksinda pannud püsti kogu riiki, kui toimivat süsteemi, kuid panuse on andnud kõik, mõni suuremal mõni vähemal määral. Kahjuks on igal inimesel ainult 1 hääl ja seda saab anda ainult ühele erakonnale, seega paratamatult tuleb teha valik. Oma valiku olengi siiamaani teinud just lähtuvalt eelnevatest saavutustest, mitte niiväga lubadustest, mille täitmises ja ka reaalses täitumises, ei saa tegelikult ükski erakond, isegi kõige parema tahtmise juures, kindel olla. Seega, minu arvates on ainum objektiivne lähenemine valimistele, anda hääl kui tänuavaldus tehtud töö eest, siis ehk võib loota ka lubadustele ...
Viimati muutis ENSV, 15:27, 17 Okt 2005, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 15:25, 17 Okt 2005

ma räägin pika jutu ja ei muhvigi. pensionäär võidab näiliselt aga samas tõmmatakse talt maksude näolt see ikka tagasi. ei ole nii et riik KINGIB RAHA: PALUN VÕTKE MEIL POLE VAJA

Kasutaja avatar
ENSV
Edasijõudnu
Postitusi: 84
Liitunud: 03:00, 06 Okt 2005
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

PostitusPostitas ENSV » 15:30, 17 Okt 2005

... pole olemas ühtemoodi head poliitikat kõigi jaoks ...

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 15:47, 17 Okt 2005

Ja ikkagi, et midagigi muuta, oleks pidanud valima...
Muidu valisid penskarid ja muukeelsed teie endi eest. :evil:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 138 külalist