abi televiisori valikul

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 19:04, 05 Okt 2005

videomakk kirjutas:Lcd ja plasma telekad on nii lapsekingades alles, et iga tavaline koop sõidab kvaliteediga neist yle. see nyyd selleks. Minu arust on selle teleka suurim miinus ja see puudutab kõiki 16:9 formaadis pille: Ma ei ole oma elus kohanud 16:9 tv mis ei MOONUTAKS PILTI. 99% edastavast on 4:3 formaadis ,siis ma ei näe selle teleka puhul muud , kui sõbra ees kelikida ja siis igati ära venitatud pilti vaadata.


1. 8ms viivitusaeg pole vast enam päris lapsekingad :wink:
2. Tavalise koobi kvaliteedis ülesõitmise vastu vaidlen küll vastu :wink:
3. tule külla ja ma näitan sulle moonutamata 16/9 pilti (tegelt ma ikka mõtlen tõsiselt veel enne kui kutsun sind külla) :lol:
4. pigem mängib ka silmanägemine rolli suuremate ekraanide soetamisel kui sõbra ees kelkimine (ja sõbral samasugune juba olemas, nii et kelkida raske) :wink:
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 19:30, 05 Okt 2005

truffi kirjutas:
videomakk kirjutas:Lcd ja plasma telekad on nii lapsekingades alles, et iga tavaline koop sõidab kvaliteediga neist yle. see nyyd selleks. Minu arust on selle teleka suurim miinus ja see puudutab kõiki 16:9 formaadis pille: Ma ei ole oma elus kohanud 16:9 tv mis ei MOONUTAKS PILTI. 99% edastavast on 4:3 formaadis ,siis ma ei näe selle teleka puhul muud , kui sõbra ees kelikida ja siis igati ära venitatud pilti vaadata.


1. 8ms viivitusaeg pole vast enam päris lapsekingad :wink:
2. Tavalise koobi kvaliteedis ülesõitmise vastu vaidlen küll vastu :wink:
3. tule külla ja ma näitan sulle moonutamata 16/9 pilti (tegelt ma ikka mõtlen tõsiselt veel enne kui kutsun sind külla) :lol:
4. pigem mängib ka silmanägemine rolli suuremate ekraanide soetamisel kui sõbra ees kelkimine (ja sõbral samasugune juba olemas, nii et kelkida raske) :wink:


tegelt ma ikka mõtlen tõsiselt veel enne kui kutsun sind külla :lol:
no siis on väärt kraam kui 16:9 näitab 4:3 moonutusteta milles ma väga kahtlen. ei ole võmalik 4:3 ajada 16:9 sse et kõik oleks ok ja vastupidi venitada 16:9 4:3 -me

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14420
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 110 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:48, 05 Okt 2005

Austatud administraator Urmas.
Kas veel ei anna Keskmise SPÄMMARI mõõtu välja? :wink:

Kasutaja avatar
diseq
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 11:19, 21 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas diseq » 13:57, 13 Okt 2005

mida arvate sellisest isendist hind on ahvatlev

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14420
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 110 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:56, 13 Okt 2005

Sellel on ainult reklaam hea - Uus toode! PLASMA TV, 480 x 852 pixelit, Virtual Dolby Surround, PC-sisend, DVi, statiiv komplektis.
Tegelikult 2. põlvkonna plasmateleviisor, v.t. resolutsiooni!
Praegu müüakse juba 4. põlvkonda...
Plasmapaneele on kahte sorti, see siin on VGA, aga olemas on ka HD. :wink:

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: reso pole alati primaarne

PostitusPostitas ice » 17:13, 13 Okt 2005

Jake kirjutas:Väga paljud uuemad plasmad on endiselt 852x480 resoga ja siiski väga hea pildiga, näiteks Panasonic 42PE55, selle HDTVga läheb ikka veel aasta-paar aega. 24K eest on see Philips täiesti korralik pill, need HDTVd maksavad 40K miinimum (va. Samsung).
Aga muidugi mine vaata oma silmaga üle.


Uuemad paneelid on enamalt jaolt ikka kõik 1+Mpixel resoga. See, et keegi vanad (ja odavad) paneelid uute telerite sisse ära kasutab on muidugi omaette teema. Ilmselt tegu ikkagi hinnatundlikule turusegmendile suunatud odavama ja vähema funktsionaalsusega toodanguga. Samas jälle andes au Rockefellerile, kes sõnas, et 'pole nii rikas, et osta odavaid asju' on asjas ju teatav point. Nimelt pole nende 24k maksvate teleritega 4...5 aasta pärast suurt midagi teha kui hdtv võidukäik on täiel rinnal, mis omakorda teeb selle saasta vaatamise hinnaks ~5k aastas. Samas jälle investeerides juba 40k võid olla rahulik, et saad ka 10 aasta pärast selle pildikastiga inimlikult ja kvaliteetselt tv vajadusi rahuldada...

iCE

Kasutaja avatar
diseq
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 11:19, 21 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas diseq » 19:00, 13 Okt 2005

samad mõtted käisid ka omal peast läbi

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: luban endale muiata

PostitusPostitas ice » 23:39, 13 Okt 2005

Jake kirjutas:Sügavalt kahtlen, et need 40-50K pilllid 10a pärast veel sinu kriteeriumite järgi millekski kõlbavad, selleks ajaks on ammu mingi ULTRA-MEGA-SUPER Definition välja mõeldud.
Aga töötab see odav pill ilmselt kyllalt hästi 5a pärast nii TV kui praeguse DVD kui ka video vaatamisel.


Vaata, minul selle kohalt oma filosoofia, sul oma. 8 aastat tagasi ostsin omale 18tuh'i eest Finlux'i 28" 100Hz tippmudeli. Peaaegu flat ja kõik kellad/viled peal. Veidi niutsusin küll selle hinna peale aga 8 aastat oli ta mul ka elutoa teleriks. Paraku satilt tulev 16:9 võidukäik ja 3x suurem elutuba uues kodus sai temast jagu ja nüüd on ta mul magamistoa teleriks ilmselt järgmised 5...6 aastat. Vahepeal sai temaga firmahooldes käidud ja üle kontrollitud, et kas ja mis tuleks teha, et rõõmu jaguks kauemaks. Kaebusi nagu polnudki aga nii rohkem enese rahustamiseks. Kineskoobi kohta öeldi, et aastakest viis käib ta veel kindlasti...

Jake kirjutas:Philipsi cheaposid saastaks nimetada: noh, "fa-fa-fa" ja "bling-bling" oskame me kõik lällata, argument see vaevalt on, kui ise vaatamas pole käind


No tead... Ma arvan, et enne uue plasma ostu sai see teema endale ikka üksipulgi selgeks tehtud ja nii mõndagi näidata lastud.

Jake kirjutas:PS: ise ostan ilmselt ka selle kallima asja, Panasonicu 42PV500 uude korterisse, aga ei hakka odavamaid sõimama.


Kellele ema, kellele tütar... Ise olen oma Philipsiga siga-väga rahul ja ei plaani järgnevad 10 aastat sel teemal pead vaevata. Ja selle nimel sai nii mõnigi kopikas kulutatud. Väljavalituks sai siis Philips'i 50PF9966

iCE

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14420
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 110 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:41, 14 Okt 2005

Natuke parandan... sinu väljavalitu oli 50PF9966/12...
Ja paremat annab otsida... siis peab Pioneer'i poole kiikama hakkama.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14420
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 110 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: luban endale muiata

PostitusPostitas tigekala » 07:47, 14 Okt 2005

Jake kirjutas:PS: ise ostan ilmselt ka selle kallima asja, Panasonicu 42PV500 uude korterisse, aga ei hakka odavamaid sõimama.
Kas sa ise aru ei saa, et resolutsioonidel 850x480 ja 1024x1024 on suur vahe?
Kuigi ka sinu väljavalitul pole väga viga:

Full Specification for Panasonic TH-42PV500 42 in. HDTV-Ready Plasma Television
Key Features Flat Panel Type Plasma
Screen Size 42 inch
Digital TV Standard HDTV-Ready
Display Resolution 1024 x 768 pixels

Display Capabilities Digital TV Standard HDTV-Ready - Requires separate receiver to view HDTV signals.
Broadcast Format Displayed 720p (HDTV)480p (EDTV)480i (SDTV)
Broadcast Format Supported 1080i (HDTV)720p (HDTV)576i
Built-in Tuner NTSCPALSECAM
Native Aspect Ratio 16:9
Interpolated Aspect Ratio 4:3, 14:9

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 09:51, 14 Okt 2005

Ei soovitaks teleka ostmisel küll mingi kalli pikaajalise investeeringu peale mõelda. asi tundub hetkel suht tõsiselt muutumas olema. Kui uut kasti vaja tasub osta see mis kvaliteedilt ja funktsionaalsuselt hetkel rahuldab ning rahakotti olulist auku ei söö ja kui väga vaja pole võid kindel olla et ei lähe kaua aega kui sama asja oluliselt odavamalt kätte saad, iseasi kas siis enam see funktsionaalsus rahuldab.
Ise olen mõelnud magamistoas oma 7 aastat vana Nokia kasti, mis ka kunagil kõva sõna oli vahetada normaalse LCD vastu aga minimaalsed tingimused, mis talle sean on lisaks HDTV -le peab sees olema digitüüner ja kõvaketas. Võibolla see isiklik probleem, kuid lisaks kaablite rägastikule, mis teleka taga ka siiber hunnikust pultidest öökapi peal.
Samas võib see olla täiesti vale valik sest HDTV stantart pole minu teada veel tootjate vahel lõplikult kokku lepitud ja lisaks tundub, et areng läheb hoopis Reelbox taoliste meediaarvutite suunas ning pole muud vaja kui ekraani ja kõlareid mis arvutilt WIFI kaudu vajaliku signa saavad.
----
Aga see kõik isiklik arvamus ja spetsiks ma end sel alal ei pea.

Kasutaja avatar
diseq
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 11:19, 21 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas diseq » 11:34, 24 Okt 2005

huvitavat HDTV seoses, siit võib päris huvitavaid järeldusi teha

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14420
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 110 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:11, 24 Okt 2005

Sellisel juhul, täispangale minnes, tuleb osta selline: Philips 37PF9830.
Resolutsioon 1920x1080. Hind ilma käibemaksuta 2750¤.
http://www.p4c.philips.com/files/3/37pf ... ss_fin.pdf

Sulle, gasth404, on selline: http://www.humaxdigital.com/global/prod ... -42thd.asp
kõvaketast küll pole, aga see eest kaks tüünerit.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist