Päevapoliitilised jutud

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 8.1 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 07:03, 18 Jaan 2019

Tige,

Kas 300 eurot on tunnitasu? Olen kindel, et alla seda ta ise ei nõustu saama!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14427
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas tigekala » 07:36, 18 Jaan 2019

Võib ka nii väljenduda... Kuna sa üle tunni niikuinii ei jaksa või ei viitsi.
Aga sellisel juhul jääb hommikune partide söötmine ära Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 12:15, 18 Jaan 2019

Lugupeetud, lubage endale veidigi austust... enda vastu, sest kui bravuuritar viskab minema kõik selle plastikust body-tuningu, siis järelejääva "käsitlemine" võib osutuda raskendatuks.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas peeter3000 » 13:25, 18 Jaan 2019

teemavahetus?

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=85058045

Täna Eesti Päevalehes ilmunud artikkel „EKRE juhtum on lakmuspaber: kas Eesti ühiskond talub salajast mõjutustööd“ on keskpäevaks kogunud ligi pooltuhat kommentaari.

Kommentaariumi analüüsides ilmnevad ootuspärased mustrid. Artikli peamine teemapüstitus on, e EKRE rikub võltsidentiteetidega trolle kasutades demokraatia põhimõtet, et igal inimesel on üks hääl. EKRE võltsidentiteedid on seega pettus ja ühe seisukoha kunstlik võimendamine. Samuti püstitatakse artiklis küsimus, kas teised Eesti parteid kasutavad samuti võltsidentiteete ja trolliarmeesid.

Artikli ligi 500 kommentaari seas lõviosa, hinnanguliselt u 70-80% on EKREt toetavad.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 15:23, 18 Jaan 2019

Selle trollimise teema juures on huvitav, et esimene end avalikuks tulnud troll oli Eestis sm.mikser sven, kes tegeles trollimisega juba 90'te lõpus :wink: .
Me oleme avalikus meedias küllalt näinud seesugust teemaarendust, kus eri väljaanded avaldavad tegelikult üht ja sama "uudist" või "arvamuslugu" või muud seesugust, ja selle läbiv hoiak on hoolimata natuke erinevatest sõnakasutustest täiesti identne, seejuures on tihti nii et uudised päris kindlasti kuid arvamuslood mis kannavad mingit suunatud ideoloogiat, on reeglina peavoolus anonüümsed. Mõnikord on need ka nimetatud kui "juhtkirjad". Ok, juhtkirja puhul saab kaude oletada, aga mitte faktiliselt öelda et autoriks on väljaande juhtiv toimetaja või vastava eriala toimetus. Aga see on vaid oletus ning kuna nime all ei ole, siis nagu vastutust keegi nimeliselt ei võta.
Kui nüüd vaadata EKRE puhul, siis siin ju isik avaldas kes on varjunime taga. Ta julges seda teha, millega ta ka võttis avalikult vastutuse - mida ei saa ju öelda meediaväljaannete avalduste kohta kus nimesid ei ole üldse.
Kas te arvate et ühelgi teisel erakonnal pole nn trolle, või ütleme saripostitajaid? Kahtlemata on. Lihtsalt nad ei avada oma tegelikku nime, sest julgust ei ole.
P3K muidugi võib ka mind siin pidada silmas, kuid ma pole varjanud et minu poolehoid on EKRE poolel. Kes viitsib, võib teema algusest otsida et ma olen oma meelsust avaldanud.
Minu arvamus on, et ka see nn trollilugu on samuti va "salajase mõjutustöö" produkt. Suurem enamus meediast on, ja tõestage et ei ole 8) .
Lisaks: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/laur ... 200-troll/
ja http://objektiiv.ee/jaak-madison-ruuben ... kskiiduta/

Mis teemavahetus P3K meelest on?

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    Windows 10 Firefox
On tänatud: 15 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas siil udus » 22:20, 18 Jaan 2019

Nagu ma aru saan siis Bert Valteri ja Kert Valteri nime all saadeti Päevalehele EKRE-t absurdselt laimav artikkel, et vaadata kuidas "sõltumatu, demokraatlik ja aus kvaliteetväljaanne" selle alla neelab ilma fakte kontrollimata.
Ja nagu selgus neelasid suure isuga ja jäid nüüd ise lolliks ning tõstsid siis seakisa seoses EKRE "trollimisega".
Täiskoomika ikka.

kuidas
Entusiast
Postitusi: 409
Liitunud: 10:06, 23 Aug 2010
    Macintosh Safari
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 8 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas kuidas » 00:11, 19 Jaan 2019

Tean proua Saagimit juba sellest ajast kui ta elas minust paar peatust edasi Siilis veel oma lapsepõlvekodus. Juhtumisi olen paar korda ka sinna sattunud ja võin kinnititada, nagu kala ütles, tegu on üldsegi mitte väga jutuka, kuid laia silmaringigiga inimesega, kes sai juba vene ajal kõike mida vaid soovis.
Viimati muutis kuidas, 08:54, 19 Jaan 2019, muudetud 1 kord kokku.
Sent from my PC using a Keyboard

Triax Unique 0.8W 4.8E 9E 13E 19.2E 23.5E 28.2E 36E
Vu Solo 2/Octagon 918SE

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 00:59, 19 Jaan 2019

kuidas kirjutas:Tean proua Saagimit juba sellest ajast kui ta elas minus paar peatust edasi

...Ma olen teie kõrval ikka nii väike vend, et minus näiteks ei ole isegi peatuseid, saagimeid ei ole ka nagu ette tulnud, haikalasid kah mitte :lol: .

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas peeter3000 » 09:33, 19 Jaan 2019

USA piirivalve (USBP) teatas reedel, et pidas Arizona osariigi edelaosa kõrbes kinni 376 Kesk-Ameerika illegaalset migranti.
USBP-i teatel sisenesid migrandid riiki umbes 16 kilomeetri kaugusel San Luisi piiripunktist terastara alt kaevatud seitsme augu kaudu.
Keskameeriklased ei püüdnud piirivalvurite eest põgeneda, lisas amet.
Migrantidest ligi pooled - 176 - on lapsed ja peaaegu kogu rühm on pärit Guatemalast.

USBP pressiesindaja Jose Garibay sõnul ei ole selles piirilõigus asuva tara all betooni, mis võimaldab selle alt auke kaevata.

-------------
lahe, mulle meeldib kui inimesed paanikas teevad "lollusi"
Nagu USAs on seltskond kõikekartjaid - kes on hirmul kõige eest alates maailmalõpust kuni suurte rahutusteni, mis on pannud ostma kokku kõike kauasäilisvast toidust ravimiteni, telkideni, diiselgeneraatorite ja päikesepaneelideni, siis Suurbitannias toimub praegu sama.

Põhjuseks on brexit ja hirm kuidas ühiskond sellega hakkama saab. Et ettevõtted loovad Ühendkunigriiki suuremaid varusid kuna ei tea brexiti järgseid tolliprotseduure ja tariife on see veel arusaadav, kuid osa eraisikutest ei jäta asju teiste otsustada, et mitte ärgata teadmisega – poeletid on tühjad, apteegis ravimeid pole. Sestap käib hoogne varude soetamine, millest mitmed Briti meediaväljanded kirjuavad.
-
Ta märkis, et Šveitsis on normaalne, et inimestel on kodus kahe nädala toiduvaru.
Paljud näoraamatu uudisgruppiga liitujad kardavad just ravimite otsasaamise pärast. Tahetakse veenduda, et pärast 29. märtsi ei tekiks ootamatuid probleeme.
DevonLive märkis, et inimesed ostavad toidupuuduse vältimiseks ligi 300 naela maksvaid brexiti ellujäämispakikesi, milles on 60 toidukorra jagu 25-aastat säilivat toitu ja veefilter. 295-naelase hinnalipikuga pakikesi müüb ettevõte nimega Emergency Food Storage. Alates detsembrist on juba müüdud ligi 600 sellist komplekti.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/br ... d=85057761

no ei!!
töötaja ostis lisaks toiduainetele ja ravimitele ka matkavarustust, kuna tema arvates algavad Ühendkuningriigis brexiti järel mässud ja rahvarahutused.
33-aastane mees peab rahutusi garanteerituks ja plaanib põgeneda Glasgowst Šoti mägimaale. McLean ei istu seniks käed rüpes. Ta omandab kasulike oskuseid – kuidas küttida oravaid ja koguda vihmavett joomiseks. Tal on juba valmis maaaluse punkri ja tunneli plaan
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 15:12, 19 Jaan 2019

... Mulle meenub et meil foorumis oli keegi kes ka küsis selgitusi kuidas veoautoakusid ilma veoautota laadida, plaanis rekkale doki kaevata maa sisse selliselt et oleks võimalik vajadusel kiirelt sealt maa alt välja sõita, ja üldse et oleks rekkakonteineris autonoomselt võimalik elada...
:|

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas peeter3000 » 15:38, 19 Jaan 2019

ot küll, aga
mis neid 12V akusid siis laadida pole?
aga tänapäeval soovitan juba pigem hankida Li akud..
just alles müüdi mitsu imev 650€-ga, seal neid akusid vähemalt 10kWh jagu..

odavaimad Leafi akud olen näinud 2000€, ca 20kWh jagu vast..
uuel autol kasutatav maht oli 21.5kWh.
mul on Leaf, millel on kasutatav maht alles 14kWh..(ls. 300 000km)

kas vene suunalt on ohtu näha ka meil?
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14427
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas tigekala » 15:44, 19 Jaan 2019

Pjotr 3K, tule Rakveresse elama.
Mulle meeldib, et mu ühel jahimehest sõbral on 3 sügavkülma kirstutäit igasugust liha, 7 registreeritud relva... jne.
- selleks puhuks kui sõda peaks algama...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8108
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 179 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas peeter3000 » 15:49, 19 Jaan 2019

tigekala kirjutas:Pjotr 3K, tule Rakveresse elama.
Mulle meeldib, et mu ühel jahimehest sõbral on 3 sügavkülma kirstutäit igasugust liha, 7 registreeritud relva... jne.
- selleks puhuks kui sõda peaks algama...


kas vene suunalt on ohtu näha meil?
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14427
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas tigekala » 15:55, 19 Jaan 2019

Mind see ei huvita :smile118 kuna mul on jahimehest sõber...
Kellel on käsitööna toodetud vintpüss ja selle peal Swarovski optika, mis on püssist kallim, jne.
Teine sõber lubas kõik kuulid ära kulutada vantide peale, viimase lubas jätta enda jaoks.
Aga viimasel ajal on ringi mõelnud ja hiljuti ütles - Ka viimane läheb vantidele...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 17:17, 19 Jaan 2019

peeter3000 kirjutas: kas vene suunalt on ohtu näha ka meil?

peeter3000 kirjutas: kas vene suunalt on ohtu näha meil?


Küsimuste rõhuasetus on kuidagi ühekülgne. Riigi kaitse ja ka eraisiku enesekaitse peaks ikka olema igasuguse ohu vastu, mitte kitsalt ainult vene suuna vastu. Kas meil ajaloos pole olnud teisi ründajaid? Rootsi võim meelest läinud? Saksa ordurüütlid? Fritsud koos prantsudega juba loovad uut orduarmeed, mis hakkab kisulikke usku pöörama. Kui mäng käib juba rekkakonteineris sõjapõgeniku tasemel, siis tuleks ikka igakülgselt ohule mõelda.
Kuid minu meelest sm. lavrovi ütlused vastuseks jesti-tvesti aktsioonile näitavad et nad pole sugugi maha matnud oma kaasmaalaste eest seismist, kui paneme kõrvale lavriku ütlused Jaapanile - et nad peavad tunnistama Kuriilide kuulumist venele, siis on näha tegelikult agresiivuse kasvu ka neis lõikudes kus olukord tundus nagu uinunud olevat.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist