Päevapoliitilised jutud

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 8.1 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 07:33, 15 Veebr 2019

Tere kallid kaasvõitlejad!
Nüüd saan ilmselt väga paljude meelepaha endale. Olen ise väga-väga eestimeelne ja eestikeelne eestlane aga...
Enne kui hakata tsiteerima "objektiiv.ee", "uueduudised.ee" ja Varro Vooglaiu Eeesti perede... MTÜ-d, vaadake palun meie äriregistrist, kes on nende "firmade" asutajad ja omanikud. See teenus on küll tasuline aga tasub vaeva, et saada aru teatud sõnavõttude suunast ja sisust. Tegin selle (2 aastat tagasi maksis kokku 12 eurot) läbi ja kõik niidid viisid sm. Jakuninini. Ojeektiivi omanik on Varro MTÜ ja selle omanik ja asutaja sm. .... Uueduudised omandus on keerulisem...
Sain nüüd suure vihapurske osaliseks aga Venemaa ja NSVL on alati kogu maailmas toetanud rahvuslikke parteisid ja ühinguid, kes on ametliku võimu vastased, oli see Hispaania kodusõja ajal (toetas rahaliselt Frankot kuni lõpuni ja saatis vabatahtlikke Franko vast võitlema)ja on seda ka praegu.
Tervitustega,

Andres

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas dreamants » 09:51, 15 Veebr 2019

aandra kirjutas:Tere kallid kaasvõitlejad!
Nüüd saan ilmselt väga paljude meelepaha endale. Olen ise väga-väga eestimeelne ja eestikeelne eestlane aga...
Enne kui hakata tsiteerima "objektiiv.ee", "uueduudised.ee" ja Varro Vooglaiu Eeesti perede... MTÜ-d, vaadake palun meie äriregistrist, kes on nende "firmade" asutajad ja omanikud. See teenus on küll tasuline aga tasub vaeva, et saada aru teatud sõnavõttude suunast ja sisust. Tegin selle (2 aastat tagasi maksis kokku 12 eurot) läbi ja kõik niidid viisid sm. Jakuninini. Ojeektiivi omanik on Varro MTÜ ja selle omanik ja asutaja sm. .... Uueduudised omandus on keerulisem...
Sain nüüd suure vihapurske osaliseks aga Venemaa ja NSVL on alati kogu maailmas toetanud rahvuslikke parteisid ja ühinguid, kes on ametliku võimu vastased, oli see Hispaania kodusõja ajal (toetas rahaliselt Frankot kuni lõpuni ja saatis vabatahtlikke Franko vast võitlema)ja on seda ka praegu.
Tervitustega,

Andres

Ei noh, mis siin nüüd pahandada on, võib olla mõnda häirib. Eks infoga annab manipuleerida vastavalt personaalsele maailmavaatele. Aga soovitus on küll. Kui nii põhjalik töö on tehtud, tasuks kitsamast ringist väljuda ja laiemat üldsust valgustada, äkki KAPO ka veel ei tea.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 13:11, 15 Veebr 2019

Varro MTÜ'd ei eksisteeri sellise nimega, kui midagi väita, siis teeme seda täpse nimega, sest paljudel on igasugu firmasid ja MTÜ'sid rohkem kui üks, Varrol näiteks kaks MTÜ'd, üks OÜ ja üks SA (sihtasutus).
Uute Uudiste portaali lõi ühe EKRE juhatuse liikme sugulane, kes ise kuulus sel hetkel RE ridadesse, kuid kes tegeleb igasugu saitide loomise ja hooldamisega läbi oma firma. Ka minus on see tekitanud küsimärgi - kuidas, RE erakond tegi EKRE erakonnale oma lehe...? :wink:
Tegelikkus on lihtsam, tegemist on äriga ja siin erakondlik kuuluvus on teisejärguline.
Kui te peate mingit firmat mis osutab mingit teenust, siis te ju (loodetavasti) ei vali oma kundesid erakondliku kuuluvuse alusel. KE korraldas tasuta bussiliikluse, võinuks panna ka sildi et tasuta ainult KE toetajatele :lol: , kuid nii ei ole. Peate kohvikut, ei ole ju uksel parteikuuluvuse kontrolli. Osutate meditsiiniteenuseid, ei tee ka vahet kuhu patsient kuulub või kust raha saab. Loodetavasti.

Oletame, et mingi isik on kohtus süüdimõistetud julm mõrtsukas. Te käite mööda tänavat ja see mõrtsukas ütleb teile, et "ei tasu tänavat ületada vales kohas". Kas te siis ignoreerite tema ütlust - lihtsalt sellepärast et ta on mõrtsukas? Kui ütleks keegi inglinäoga tundmatu, siis oleks see okei?
Ma tahan sellega öelda, et endal peab olema mõistus peas, et eraldada terad sõkaldest. Ei ole mina ka kõigega 100% nõus, mida ütlevad Objektiiv või Uued Uudised. Ka sm. jakunin võib meile öelda et "ei tasu tänavat ületada vales kohas" ja tal võib õigus olla, kuid meie ise teeme otsuse kas me läheme siis (vales kohas) üle tänava või mitte.

Kui nii printsipiaalselt lähtuda väljaande omaniku isikust või tema rahadest, siis me ei tohiks üldse mingit meediat tarbida, sest see on alati kellegi rahade eest tehtud, kes kuulub kuhugi või teeb midagi, mis ei pruugi mõnele meeldida.

Et asi oleks võrreldav, tuleks kõrvale panna ka teiste Eestis levivate infoväljaannete omanikud (koos parteilise kuuluvusega) ja nende rahaallikad. 12 rubla eest seda vist ei saa teha...

Olen täna pealelõunast alates hr. Helme seltskonnas, kui mahti on saab sellest rääkida. Kuna kahtlus on avalikus meediaruumis üleval, mida vähemalt Postimees käib luuramas, siis on see oluline küsimus.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 14:14, 15 Veebr 2019

Kuna Objektiiv või Uued Uudised nagu ei sobiks, siis viitan Delfile - http://epl.delfi.ee/news/eesti/sde-nime ... d=85329511
Mis sa kostad...
fakra3.jpg

Sisuturundust natuke...
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 15:34, 15 Veebr 2019

satik kirjutas:Varro MTÜ'd ei eksisteeri sellise nime all .

Ma ei ole kirjutanud, et nimi on objektiiv! Ma nime ei krjutanud üldse. See eesti perede toetamise ühing asutati Lasnamäe kirikuskandaali ajal ja see asutas objektiivi! Kohe täpsustan ka nime, seda Varro ei asutanud vaid on ise aktivist seal!
Nüüd on selle nime muudetud ja täpselt praegu on see äriregistris:
"SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks "
Juhtisin objektiivi eelmise aasta alguse FB postitusele kommentaari kirjutades, kus nad alustasid korjandust. Küsisin, kas Jakunini raha sai otsa ja tegin copy-paste äriregistri väljatrükist. Oli nädal vaikust (vaid sõim tuli), siis EKRE ja objektiivi admin kustutas mu postituse.
Lisan, et EKRES on palju toredaid ja hingega eesti asja ajavaid inimesi, nt. mu endine naaber, Eve Pärnaste, kes ka riigikogusse kandideerib. Aga esimees viseeris mu diskori aja repertuaarilehe 80-te alul, olles Lõuna Eesti vastava asutuse juht!
Viimati muutis aandra, 15:54, 15 Veebr 2019, muudetud 1 kord kokku.

moij
Entusiast
Postitusi: 293
Liitunud: 17:41, 02 Apr 2013
Asukoht: Tallinn
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas moij » 15:52, 15 Veebr 2019

Pane see väljatrükk siis siia üles, ei pea igaüks eraldi otsima.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 15:56, 15 Veebr 2019

Olen teema lõpetanud ja kui huvitab, otsige ise. Ma pole kunagi kuulunud ega ei hakka kuuluma ka ühegi partei ridadesse. Mõni asi lihtsalt ajab närvi, kui oled nende seltsimeeste eakaaslane ja mäletad nende kiidulaule NLKP-le ja NSVL-le! KÕIK, teema lõpetatud.

sergei.o
Entusiast
Postitusi: 344
Liitunud: 22:12, 15 Veebr 2015
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas sergei.o » 19:15, 15 Veebr 2019

Teema tuleks selgeks rääkida!
Keegi, kes äriregistri dokumente näeb, võiks need siia ülesse laadida. Paneksin ise, kuid kuigi lubatakse selgesõnaliselt ligipääsu ka pangalingi kaudu, siis tegelikult, nagu ikka Eestis kombeks, riigiasutused valetavad ja pangalink ei toimi.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 22:37, 15 Veebr 2019

aandra kirjutas:
satik kirjutas:Varro MTÜ'd ei eksisteeri sellise nime all .

Ma ei ole kirjutanud, et nimi on objektiiv! Ma nime ei krjutanud üldse.


Ära nüüd pahanda, Andres. Ega mina ju ei ole öelnudki et sa kuhugi Objektiiv kirjutasid, kuid SAPTK nime ka mitte, me võisime vaid oletada.

aandra kirjutas: ....siis EKRE ja objektiivi admin kustutas mu postituse.
---
Aga esimees viseeris mu diskori aja repertuaarilehe 80-te alul, olles Lõuna Eesti vastava asutuse juht!


Sellist konstruktsiooni ei eksisteeri, Andres. EKRE ja Objektiivi adminni ühes isikus ei esine looduses, see on väljamõeldis. Objektiivis on vaid üks isik, Lennart Käämer, kes oli kunagi EKRE liige. Poliitikas on olnud veel Martin Vaher Reformierakonnast, praeguseks sealt lahkunud. Urho Meister on Kristlike Demokraatide liige. Varro ja Markus ei ole ühegi partei liige, kellegil neist pole asja UU saiti korraldama ja vastupidi.

Uute Uudiste tegemist korraldab Jüri Kukk, sinna kõrvale aitab kaasa põhiliselt Urmas Espenberg. Uute Uudiste kommentaariumi ei modereerita praktiliselt, kuis muid saaks seal esineda näiteks mingi Aleksei Kroshtsenko täiesti süüdimatute postitustega.

UU alguslugu on väga triviaalne - kunagi oli selline leht nagu valimised.ee, kuhu sai kirjutada. Tegijad vaatasid et leht on kuidagi liiga ühekülgne ning kutsusid ajakirjanik Urmas Espenbergi üles sinna vahel kirjutama. Ta nõustus, tekkis tutvus ja nii ühel päeval tegid valimised.ee loojad ka uueduudised.ee. Sugulussidemed selgusid alles hiljem ja ei ole seotud Urmase ega Jüriga.

Andres, ka mina tegutsesin vene ajal diskorina, ka minu repertuaarilehte kinnitas kultuuriosakond, kuid ma ei pea mingit viha sellepärast, pealegi kui reaalselt ma vist ei järginud seda lehte üleüldse, nii et see oli minu jaoks lihtsalt tüütu formaalsus. Mingil hetkel hakkas seda minu eest tegema üldse selle kultuurimaja juhataja, kelle palgal ma ametlikult olin. No valis ta pärast Keskerakonda, mis siis?
Kui me hakkaks kasvõi siin foorumis vaatama isikute nõukogudeaegset tausta, kas keegi arvab et see oli dissidentide jms "rahvavaenulikule elemendile" iseloomulik - et oleks täna n.ö. ajale vastav ...?

Jajah, arvake veelkord...

Suud magusaks...
fakra4.png
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

abipbox
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 21:34, 17 Mai 2016
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 5 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas abipbox » 21:42, 16 Veebr 2019

Tänane Delfi kirjutab valimisdebatist Stockholmi Eesti Majas, viidates, et kutse said kõik erakonnad, kuid see on täielik vale – ilmselt küll mitte Delfi, vaid korraldajate poolne.

EKRE ei saanud mingit kutset ja kui erakonna büroojuht võttis ise debati moderaatori ja peakorraldaja, REL poliitikakomisjoni juhi Evelin Tammega ühendust, soovides samuti omapoolse esindaja saata, vastas too e-kirjas:

“Lp Ülle Vunk! Tänan kirja eest! Kahjuks ei ole meil seekord võimalik rohkem esinejaid debatile kutsuda. Meie saali lavale lihtsalt ei mahu rohkem inimesi. Lisaks on vihakõne, millega teie erakonna inimesed sageli on Eesti avalikkust šokeerinud, Rootsis palju rangemalt seadustega reguleeritud. Ürituse korraldaja ja moderaatorina ei soovi ma sellega riskida. Heade soovidega, Evelin Tamm, debati moderaator ja peakorraldaja, REL poliitikakomisjoni juht”.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 22:55, 16 Veebr 2019

Jap, eks see punane seltskond tõmbleb igati et muutusi takistada. https://uueduudised.ee/uudis/eesti/suur ... autlemise/
Madissoni reisi takistatid mitmeti, keelati ka kodukülastusi, see olevat samuti telefoniõigusega keelatud, helistaja oli helistanud miskipärast Itaaliast... Justjust, Itaaliast, olin isegi väga üllatunud.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 10:48, 17 Veebr 2019

Seltsimees vakra on ilmselt otsustanud end kustutada igasugusest avalikust lugupidamisest, sest miks muidu käitub ta nii: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=85345535
Seltsimees ei saagi üldse aru milles on probleem, ta pushib kogu aeg et ehk ikka keegi mäletab et tema ka laua taga istus - kui tegelikult on küsimus selles kas on plagieeritud või ei. Pole isegi tähtis kas või kus ta tollal istus, kui kopeeris siis kopeeris. Selleks ei pea ühe laua taga istuma.
Hale tüüp. Leebelt öeldes.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas Zuumbox » 12:09, 17 Veebr 2019

Mida te saada tahate - sellel seltsimehel pole ju ajusid; vaadake talle otsa: tühi pilk ja ilmetu nägu, nagu narkomaanil. Ja sellised juhivad meie riiki. Masendav...
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
kkrahv
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Macintosh Safari
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas kkrahv » 12:23, 17 Veebr 2019

Vakra arvab omast arust, et oskab kohtavalt usutavalt valetada.
Seda on niivõrd hale vaadata, kuidas tüüp peab teisi inimesi põmmpeadeks.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas tigekala » 15:10, 17 Veebr 2019

Kuna Isamaa pole foorumi peapolitoloogi käest veel erilist ketukat saanud, siis mina valin Isamaa.
Ja tegelikult valingi kuna mina ja ka TEIE KÕIK teised, valite konkreetse inimese.

Muidugi kui mind üldse lubatakse valima. Umbes 5 päeva tagasi, saabus aadressile, kus elan mina,
abikaasa valijakaart. Minu oma pole siiamaani. Mille peale abikaasa vastas telefonis -
Sind võib olla ei lubatagi valima kuna sa pole täisväärtuslik Eesti Riigi kodanik.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist