Kena stereo “radioola”

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Macintosh Safari
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Kena stereo “radioola”

PostitusPostitas aandra » 14:55, 04 Nov 2017

Nägin hetk tagasi Leuvenis (Belgias, Brüsseli lähistel) toredat Grundingi aparaati kaltsupoe aknal!
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Kena stereo “radioola”

PostitusPostitas satik » 15:05, 04 Nov 2017

Kusjuures, ma just olen end tabanud mõttelt et mul võiks olla mingi sarnase ideega asjandus II korrusel. Olen küll ühe oktsionilõpu ootel, et saada kätte üks Sharp'i raadio, aga sisetunne ütleb et see võib ka lörri minna kergelt, sest müüjaks slaavlane kes kokkuleppeid ja lubadusi millekski ei pea (lubas K et paneb posti, täna on L ja saadetis pole ikka veel liikuma läinud). Kui lörri läheb, siis teen ise niisuguse, puutöö ja elektroonika mind ei kohuta. Muidugi, mingit turntable kappi ma ei tekita, pigem miski laua moodi et ka läpakas peale panna ja vajadusel ära ühendada, hea iTunes'it kuulata.

Kaltsuka kohta nagu krõbedad hinnad...

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Kena stereo “radioola”

PostitusPostitas satik » 15:12, 11 Nov 2017

Ma sain siiski tolle Sharbi kätte, nii et suurt pressi taga ei ole et säärane raadio ehitada. Aga kui vaatasin kõrvalt DAB raadiote teemas olnud linke kus hunnikus igasugu raadioid, siis mingi idee elab edasi. Selles mõttes et võiks kasutada juhtseadmeks mingit droidi telefoni või kasvõi iPod'i - niisuguseid peaks hunnikutes saada olema, mis aku mõttes on rohkem juhtmes töötavad, aga äppidena saab panna üle wifi netiraadioid mängima ja mis töötavad veel ka IOS 6 peal (sest vanad iPod'id uuemat ei saa peale). Või mõni tablett, saab mugavam.
Mul on olemas kaks Tandbergi kõlarit, mis on üsna sarnase ehitusega nagu aandra pildil, st et kõlarite esipaneeli tehnoloogia on detailideni vaadeldav ja ka korratav, et säilitada see retrohõng.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: margusten ja 51 külalist