VSX-830-K HDMI väljund

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord

VSX-830-K HDMI väljund

PostitusPostitas meremees2 » 13:52, 25 Mär 2016

Tere

Küsimus targematele. Ostsin pealkirjas mainitud resiiveri VSX-830-K. Ühendused kõik HDMI-ga. Ehk 2 seadet (digiboks ja meediamängija) on IN ja projektor on out HDMI küljes. projektor vilgutab paar korda nn musta ekraani (samal ajal ka heli on/ei ole) ning pilti ei suudagi ette manada. Kui vahetan projektori teleka vastu, siis pilt jõuab ilusti telekasse. Samas, kui ma digiboxi ühendan otse projektori külge, siis on pilt olemas, seega projektor katki ei ole. Olen vahetanud HDMI kaableid, otsinud/muutnud resiiveri sätungeid, projektori sätungid läbi käidud...a pilti ei ole?

Ons targematel nõu anda? Projektor on Sanyo PLV-Z700

tänan.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: VSX-830-K HDMI väljund

PostitusPostitas satik » 14:12, 25 Mär 2016

Projektor ja ress ei lepi omavahel miskipärast HDCP'd kokku. Proovi midagi videoformaadis muuta ressi poolelt - kas progressive interlace peale või True Color vähe lahjemaks vms.

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord

Re: VSX-830-K HDMI väljund

PostitusPostitas meremees2 » 21:18, 25 Mär 2016

satik kirjutas:Projektor ja ress ei lepi omavahel miskipärast HDCP'd kokku. Proovi midagi videoformaadis muuta ressi poolelt - kas progressive interlace peale või True Color vähe lahjemaks vms.


kõik sätungid läbi mängitud, aga pilt ette ei tule... ei leidnud manualist ega ka resiiverilt muidugi ka kohta kus progressive interlace muuta või True Color'it näppida. Ju siis peab pildi otse projektorisse laskma ja heli eraldi resiiverisse tooma. pole just päris see mida ma tahaksin, aga saan hakkama. Ilmselgelt tundub olevat projektori "ikaldus", a no vaatab, googeldan veel miskit.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: VSX-830-K HDMI väljund

PostitusPostitas satik » 21:45, 25 Mär 2016

Huvitav, Sanyo tegelikult peaks mitut asja oskama -
Native Resolution: 1920x1080
Aspect Ratio: 16:9 (HD)

Video Modes: 720p, 1080i, 1080p/60
1080p/24, 1080p/50, 575i
575p, 480p, 480i
---
Mul pole selle ressi manuali aga on VSX-1130, mis lehekülgedel 28/29 räägib: "When connecting to an HDMI/DVI-compatible monitor using the HDMI OUT 2 terminal, switch the HDMI output setting to OUT 2 or OUT 1+2. See Switching the HDMI output on page 89. Also, MAIN/HDZONE must be set to MAIN beforehand (page 110)". Äkki vihjab mida proovida teha...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
erik25
Entusiast
Postitusi: 238
Liitunud: 12:15, 18 Mai 2009
Asukoht: Kõrvemaa
    Windows 8.1 Firefox
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 3 korda

Re: VSX-830-K HDMI väljund

PostitusPostitas erik25 » 20:55, 26 Mär 2016

Jahh.. teema algatajat peab tänama.. Mul oli sarnane juhus.. Projector (NEC M311W) ja BD mängija Philips 2500 ei "leppinud" ka kokku.. ja ma pidasin seda kaabli veaks.. Kuna kaabel oli hiinakas ~10 meetrine siis arvasingi et selles viga. Praegu aga järeldan et ei pruukinud ka olla ja kuna mul nii pikka kvaliteetkaablit kohe pole siis ei saanud ka kontrollida et kas mõni muu variant töötaks..

Tegelikult kirjutan aga sellepärast lootuses ka et keegi targem oskab midagi kosta.. Nimelt mul (ka uus) ressiiver VSX-S510 ning samuti anomaaliad HDMI ühendustega.. Ühendasin taha siis sati, bd, T2 boksi, veel ühe sati boksi ja läpaka ning HDMI out'i Pana (TX-P50ST60E) teleka ARC asendis. Tulemus.. Kui lülitada resiiver sisse enne telekat siis teleka sisse lülitamine lülitab ressi välja.. Ok sellega saab veel hakkama.. lülitades alati teleka esimesena sisse. Hullem olukord tekkis aga läpakaga..(ja mitme erinevaga ning ka erineva telekaga..) "Hullus" siis seisnes selles et kui telekas on välja lülitatud, siis tuleb läpaka heli ilusti ressiiverist ehk läpakas "näeb" ressiverit kui helikaart.. Kui aga telekas sisse lülitada siis kaob heli ära resiiverist kuid pilt (läpaka oma) tuleb telekale ette.. Ehk nokk kinni saba lahti olukord. Ei oska midagi arvata et milles viga võiks olla.. kas HDMI protokollides, kaablites või seadmetes.. ARC välja lülitamine telekal ka ei andnud tulemusi..
Pana TX-P50GT50E, TX-P50ST60E ja TX-P42S10E; ZgH7S, Vu+ Duo², AmikoV4K, DM800HDse; 0.8W;4.8;7;9;10;13;19;23;28;31,5E,27.5W

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist