KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob

Tunneme huvi, kas Teil on olemas vastav tehnika DVB-T2 vaatamiseks?

Hääletus lõppes 19:00, 11 Apr 2014

1. Jah, mul on olemas võimalus DVB-T2 vaatamiseks
56
45%
2. Hetkel see võimalus puudub aga plaanis on lähiajal soetada vastava toega seade või seadmed
15
12%
3. Puudub vastav tehnika ja ma ei soeta ilmselt ka lähitulevikus midagi
9
7%
4. DVB-T2 seadmepark puudub aga ostan ja hakkan koheselt vaatama kui tuleb uusi DVB-T2 HD kanaleid
25
20%
5. Tahaks DVB-T2 vaadata küll aga ei soovi juba olemasolevat tehnikat jälle uuesti välja vahetada
5
4%
6. Ei taha mingeid muudatusi, kõik on juba praegu väga hästi ja olen rahul olemasoleva pildikvaliteediga ning kanalitega
3
2%
7. Mul on jumala ükskõik ...
11
9%
 
Hääli kokku: 124

Kasutaja avatar
officer
DigiTVfänn
Postitusi: 661
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: VIIMSI.
    unknown unknown
On tänanud: 59 korda
On tänatud: 4 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas officer » 13:51, 11 Juun 2015

dreamants kirjutas:Milleks maksta, nagunii ma neid ei vaata. Mujalt on hoopis huvitvamat vaadata. Sorry, Vaatan küll aga ainult sundkorras väimehe pool saunas sest seal neid vaadatakse.


...alati on võimalus uus väimees otsida!
Viimsi poolsaare alguses,Triax100+antenni ajam RAK380;
TV'd: Sam. QE65-Q ja LE40D550 + Elion boxid ARRIS VIP1113 ja VIP5305
soundb:Sam.HW-K450
blue-ray: Sam.BD-J5500
Raadio: Yam. R-N303D ja Imperial DABMAN i200 + 9el.vert. DAB-yagi az.WE

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas kokku123 » 16:20, 11 Juun 2015

peeter3000 kirjutas:
Henkka kirjutas:Tegelikult oleks viimane aeg see küsitlus millegi muu küsimisega asendada...

näiteks: kas olete nõus maksma lisatasu (a la 5.-€/kuu) K2 ja TV3 HD versiooni eest?

Kui nad sama kavaga edasi panevad, siis ei vahiks isegi tasuta mitte.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas dreamants » 17:29, 11 Juun 2015

officer kirjutas:
dreamants kirjutas:Milleks maksta, nagunii ma neid ei vaata. Mujalt on hoopis huvitvamat vaadata. Sorry, Vaatan küll aga ainult sundkorras väimehe pool saunas sest seal neid vaadatakse.


...alati on võimalus uus väimees otsida!

Kes garanteerib, et parem tuleb? On ka etem variant: kütan ise sauna.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas Energizer » 19:04, 11 Juun 2015

mustkass kirjutas:
Energizer kirjutas:DVB-T2 puhul tuleks kõne alla kui oleks mingi mõistlik kanalivalik. Kui pole, mida vaadata, siis pole mõtet ka uut digiboksi või DVB-T2 võimelist telekat osta.


Kui sa veel ei tea siis tänapäeva enamustel telekatel on juba DVB-T2 ka sisse ehitatud.

Ma tean seda, aga ma kirjutasin seda enda olukorrast lähtuvalt- Minu LG-d ei ole DVB-T2 võimelised, küll aga DVB-S2 võimelised.
Kas ma peaks siis a la' 25 aastase perspektiivi pärast igaks juhuks 2 aastat vanad telerid välja vahetama selleks, et olla valmis n.ö ehku peale "äkki tuleb kohalikel kanalitel DVB-T2 väljastus?"- Ma pakun, et huupi ette osta, pole mõtet. On erandiks muidugi Soome DVB.-T2 aga mind ei huvita Soome kanalid. Nende vastuvõtt on raskendatud, kuigi võimalik, sest ükskord talvise ülelevi korral püüdsin tervelt 20 DVB-T soomlaste kanalit+ raadiokanalid. Üle HDMI saan ma nagunii FHD pilti vaadata. Vahet pole siis, on see tüüner mul teleka sees või mitte. Sest kui telekas on uus ja täiesti kasutatav kõikide funktsioonidega, siis on mõistlik teha 50€ investeering, kui kanda vanad telerid maha ja osta uued, jälle 500€ väljaminekuga ühe teleri kohta... Ma saan aru, kui üks mu teleritest peaks katki minema või mingil põhjusel töölepingu lõpetama, siis küll jah, kui ostan uue, siis juba DVB-T2 võimelise, ilmselt mida aeg edasi, seda suurem on tõenäosus, et ongi vaid DVB-T2 standardiks.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14428
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 114 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas tigekala » 21:28, 11 Juun 2015

Energizer kirjutas:Kas ma peaks siis a la' 25 aastase perspektiivi pärast igaks juhuks 2 aastat vanad telerid välja vahetama selleks, et olla valmis n.ö ehku peale "äkki tuleb kohalikel kanalitel DVB-T2 väljastus?"

Kle, on ju ammuilma juba - nn. ETV HD, DVB-T kahes ja isegi FTA. Küsi Henkka käest, milline see välja näeb...
Viimati muutis tigekala, 21:30, 11 Juun 2015, muudetud 1 kord kokku.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas Energizer » 21:30, 11 Juun 2015

OK, ETV "HD" üksi ei motiveeri. AK-d kannatab ka SD-s vaadata... :D Tehniliselt on jah DVB-T2 edastus
ja vastuvõtt olemas, aga kes selleks valmis pole, on meie "armastatud" kommertskanalid, kes tantsivad nagu kuumal sütel katla juures,nimega "vabalevi". OK, ühiskonna panus muidugi loeb ka. Kuna rahvaarv on väike, on ka vaadatavusprotsent madalam. Oleks meid, eestlasi, koos kohalike muulastega ütleme 5 miljonit, siis oleks kindlasti olukord parem, telekanalitel oleks motivatsiooni vaatajate pärast võidelda.
Praegu seda ei ole. Ja ilmselt ei tule, niipea või mine tea äkki EU peaaegu pealesunnitud pagulaspoliitika aitab seda viga "parandada" :-D

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas Henkka » 21:55, 11 Juun 2015

ETV on tõesti "mingilmoel HD" ja pilt on nigu on...
Näis kas kunagi ka reaalne ETV HD ilmub??? Full Hd resos paluks...
Saatjad on , stuudiotehnika on... ainult tahtmist ei ole.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas Henkka » 21:59, 11 Juun 2015

Ahjaa ... raha muidugi kah ei ole.
Sellepärast ei saa ka õpetajatele inimväärset töötasu maksta... mida tunnen enda rahakotis väga hästi.
Samal ajal tahate et teie lapsi õpetataks targaks ja mida iganes.
On nigu on
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas xxmen » 18:08, 12 Juun 2015

Raha ei ole, aga seda vähest ka loobitakse siia-sinna tuulde.
Nigu see ettevalmistatav riigitelevisiooni venekeelne kanal. Iseenesest ju väärt idee, aga sellega oleks pidanud alustama 20-25 aastat tagasi. Täna see enam ei tööta.
Minu teha oleks, ma kulutaks selle raha põhikanali tehnilise taseme tõstmiseks.(HD)
Aga mis mina ka asjast tean .....

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: KÜSITLUS: DVB-T2 teemaline küsitlus

PostitusPostitas Energizer » 18:25, 12 Juun 2015

eks see põhikanali venekeelne versioon on tegelikult natuke enam, kui lihtsalt poliitilistel eesmärkidel loodav kanal. Aga jah, ei toimi, sest sisu, mis töötaks seatud eesmärkidel, ei ole olemas. On neid, kes tahavad siin tõesti elada,maksavad ausalt makse ja ei virise, aga on neid, kellest ei saa kunagi patrioote või riigile lojaalseid kodanikke.
Integreerida paduvenelast meie ühiskonda selle kanali abil, on hilja jah, sest noor uue põlvkonna venelane ei hakka eluilmaski ETV+ vaatama. Vaja oleks noortepärast venekeelset kanalit, mitte riigitelevisiooni venekeelset dublaaži. Vanad venelastest pensionärid elavad aga XX sajandis. Neid pole võimalik kaasaegselt mõtlema panna.
Aga muidu jah, kui kanali käivitamine ei õnnestu, oleks tõesti Full HD upgrade ETV2-le ära teha palju mõistlikum, kui teha mingit propagandakatset.
Venelastel on Russia Today, aga samasugust kanalit ei ole me võimelised vastukaaluks looma. Mis tähendab üldjoontes ikkagi seda, et venelastel on raha. Vaatamata sanktsioonidele ja kriisidele, ei ole neil sellist teemat, et lahkume vabalevist või sulgeme kanali.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 91 külalist