Ainult mõtisklus

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 10:45, 11 Jaan 2014

Raud on ikka erinev küll. Aga ei näe sel õunal midagi sellist , et peaks selle eest 500 lisaks maksma kui korraliku androidi saab 150 euri eest. Kuidas keegi. Moe värk.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Inq » 11:13, 11 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Raud on ikka erinev küll. Aga ei näe sel õunal midagi sellist , et peaks selle eest 500 lisaks maksma kui korraliku androidi saab 150 euri eest. Kuidas keegi. Moe värk.



Siidiuss kas sa ise kasutad õuna? Energizer võttis pmst kõik olulise kokku miks inimesed kasutavad Apple tooteid, korralikult välja töötatud, töökindel, mugav, ilus jne jne.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas tigekala » 11:15, 11 Jaan 2014

Inq,
Siidiuss, isegi kui kasutab õuna, siis ainult mädanenud õuna, mis ei maksa üle 150€.
Tema ükskõik millisest postitusest kumab läbi - Tal on finantsidega tugevad probleemid ja ta tegelikult ei teagi, mis asi on raha.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 11:21, 11 Jaan 2014

Ma ei ole nii vaene, et peaks teiste rahakotis sobrama ja raha lugema erinevalt mõnest teisest siin. Kes teab kõigi teiste finantsseise paremini kui rahakoti omanikud ise. Aga õuna ei ole ja ei taha ka. Energiline võttis küll kokku. Asi on ikkagi maitses. Kellele meeldib dell kellele lenovo. Aga mina ütlen, et arvutites number 1 on maailmas hoopis Asus. Ja minu arvates sony xperia v näeb välja ilusam ja kvaliteetsem. Raud ka võimekam ning hind poole odavam. Mis seal õunal siis ikkagi reaalselt paremat on. Muidugi öeldakse, et kui pole olnud ei tea. Aga sisetunne ja tehnilised andmedki viitavad sellele, et ei midagi erilist. Nime eest ei näe nagu mõtet maksta, et mingi seltskond lihtsalt saaks rikastuda. Tundub, et inimestel on lihtsalt usk, et mida rohkem asja eest maksta. Loodetakse , et ju ta siis ikka kvaliteetsem ja ilusam on. Inimestel on esinemise ja näitamise vajadus.
Viimati muutis Siidiuss, 12:06, 11 Jaan 2014, muudetud 2 korda kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valzz
Entusiast
Postitusi: 141
Liitunud: 15:13, 30 Jaan 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas valzz » 12:00, 11 Jaan 2014

Mul on olnud kaks tipp androidi ning hetkel õun. Kui peaksin praegu telefoni ostma, siis võtaksin 200€ eest Moto G. Turg on küllastunud, marginaalid alla toodud ning ei näe lõppkasutaja vaates mõttet osta 600-700€ eest. Aga jällegi, miks mitte .. Peagi mida aeg edasi seda raskemaks lähen ümberhüppamine ühest paadist teise, sest ostetud programme ühelt keskkonnalt teise kanda ei saa (navi+10 muud ostetud programmi on juba üle 100€). Aga jah seda eri regioonide hinnavõrdlust ei ole kindlasti mõttet teha (euroopa on mõistagi üks regioon).

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 12:13, 11 Jaan 2014

Hinnavõrdlust eri regioonide vahel teha ei saa jah. Ameeriklastel on palgad ja värgid teised, mis sest, et kokku laenatud ja muul teel omandatud, ei hakka ütlema mis vahenditega omandatud. Poliitiline värk. Aga ei näe ka mõtet koguaeg raha endast rikkametele (apple) taolistele korporatsioonidle pumbata ja ajaga kaasas käia. Olen. sellest ka välja kasvanud(suureks saanud) lihtsalt öeldes nokia 5110ga olen ka piisavalt kõva mees:)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas tigekala » 12:49, 11 Jaan 2014

Ei ole vaja asju isiklikuks ajada ja tühjast vaidlust käima vedada, olge inimesed ja austage teiste arvamust

faas
Viimati muutis faas, 12:55, 11 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: isiklikud kommentaarid.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Energizer » 13:06, 11 Jaan 2014

Siidiuss, ameeriklased mõtlevad teistmoodi.Eks õuna turundus oskab õigeid nuppe vajutada, samas on ka sealpool lompi hinnatundlikke inimesi, nagu meil. See ei tähenda seda, et ameerika kodanikul on kohustus tarbida õuna tooteid, sealpool on lihtsalt "rikkamaid" inimesi rohkem ja seepärast tundub, et kõik jooksevad õunale tormi. Ka meie rikkad ostavad õuna läpakaid ja telefone.

Tasub vahet teha, et õuna väärtus on samamoodi muutuv. 3GS eest ei saa enam eluilmaski küsida sama hinda mis 5s eest, isegi uuest peast mitte. Nii, et ka õuna raud vananeb. Bränd aga eriti mitte. Selleks peab midagi juhtuma nt 35% toodetud õuntest mingi parandamatu veaga. Või avastab keegi et õuna sisse on peidetud lutikas mis kõike näeb ja kuuleb- valitsuse tellimusel. :mrgreen:
Nii nagu meil on inimesi, kes jäävad truuks plasmaparteile, on ka neid kes jäävad truuks õuna parteile.

Saab ju ka nii kummikult, kui ka Samsalt hinna poolest samaväärset nutitelefoni- kas nende hind on õigustatud- selle üle võib lõputult vaielda, kuid fakt on see, et turul on olemas igale rahakotile sobivat telefoni.
Tegelikult ma ei kujutaks enam väga ette, et ma teeksin kõnesid oma Eeriku T20s-ga, mis mult kunagi pihta pandi.
Aeg on niipalju edasi läinud et tekkinud vajadus rahuldada "infonälga" ehk siis lugeda telefoniga uudiseid, foorumiposte, olla meilitsi ühenduses ja suhelda, seda kõike saab siiski paremini katta kaasaegse telefoni, kui eelmise kümnendi 2G telefonidega.
Võta või jäta.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 13:48, 11 Jaan 2014

Nojah ega polegi väitnud, et 2g telefoni ja 2 tollisel ekraanil oleks mugav meile lugeda ja foorumis olla. Asi on maitses ja minu arvates ei ole väga mõistlik kulutada nutitelefonile 800 evrot sest ka sellest saab samamoodi vb pisut hiljem kui 200 evrosest 4g huaweist aga vanarauaks muutuvad mõlemad ikka. Tuleb 5g jne. Valiku küsimus.j

Kasutaja avatar
vip00
Entusiast
Postitusi: 111
Liitunud: 14:30, 06 Veebr 2011
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas vip00 » 13:53, 11 Jaan 2014

Olen. sellest ka välja kasvanud(suureks saanud) lihtsalt öeldes nokia 5110ga olen ka piisavalt kõva mees:)


Pigem on sul aju taandareng mida sa ei taha tunnistada. Tänapäeval haritud täiskasvanud inimene mõtleb ja tegutseb veidi teisiti. See,et sa ütled,et oled 5110ga või üldse ilma telefonita kõva mees see enam ei toimi.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas faas » 13:56, 11 Jaan 2014

Sai liigutatud see teema muidujuttu alla, kuna seda see on. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 14:01, 11 Jaan 2014

Olen kohanud neid tänapäevaseid ja "üliharitud"inimesi. Suhtumine ongi fafa selline, et omades õuna olen automaatselt head haridust ja haritust omav inimene. Nii on. 5110 ei muuda ka kedagi halvemaks ega paremaks inimeseks. Haridusest ega haritusest rääkimata :lol:
Viimati muutis Siidiuss, 14:04, 11 Jaan 2014, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
vip00
Entusiast
Postitusi: 111
Liitunud: 14:30, 06 Veebr 2011
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas vip00 » 14:03, 11 Jaan 2014

vip00 kirjutas:
Olen. sellest ka välja kasvanud(suureks saanud) lihtsalt öeldes nokia 5110ga olen ka piisavalt kõva mees:)


Pigem on sul aju taandareng mida sa ei taha tunnistada. Tänapäeval haritud täiskasvanud inimene mõtleb ja tegutseb veidi teisiti. See,et sa ütled,et oled 5110ga või üldse ilma telefonita kõva mees see enam ei toimi.



Siidiuss ära solvu aga kui lugeda sinu postitusi,et Dream ei ole box,BMW pole auto ja Iphone pole telefon,et nende taga on ainult nimi ,see on väga labane jutt.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Energizer » 14:05, 11 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Nojah ega polegi väitnud, et 2g telefoni ja 2 tollisel ekraanil oleks mugav meile lugeda ja foorumis olla. Asi on maitses ja minu arvates ei ole väga mõistlik kulutada nutitelefonile kukutada 800 evrot sest ka sellest saab samamoodi vb pisut hiljem kui 200 evrosest 4g huaweist aga vanarauaks muutuvad mõlemad ikka. Tuleb 5g jne. Valiku küsimus.j

Mõne jaoks on võib-olla Iphone omamine ka n.ö elustiili küsimus, ma ei tea. Et õuna omamine mingit staatust näitab, ei vasta absoluutselt tõele. Asi ikkagi personaalne.

Minu jaoks on oluline see, et seadme kasutamine oleks praktiline. Disain on teisejärguline küsimus. Oma telefonil ekraan 3" . Kah ajab asja ära.

Mõni aga ainult ilusat kesta vaatabki.


vip00- 5110 on jah 2G telefon, aga näiteks mina hoian oma nutikat kah 2G võrgus, mis sest et ta on 3G võimeline- 2G-s lihtsalt võtab vähem akut ja levi kvaliteet kordades parem kui 3G režiimis.
Helistamise seisukohalt pole vahet millega helistad. Küsimus on selles et 5110 ja muud eelmise sajandi telefonid ei täida enam vajadusi, aga otsustada selle järgi inimese vaimseid võimeid on natuke kohatu.
Kui inimene arvab, et tal pole telefoni vaja enamaks kui helistamiseks, siis see on selle inimese valik. Mu tädipojal on kah ilma tiluliludeta kuid 2 SIM kaardi toega Nokia. Ütleb, et tal pole telefoni tilulilu vaja- samas on kuldsete kätega mees ja oskab teha kõike, alates keevitamisest kuni torulikksepa ja elektritöödeni välja, on kutsetunnistused jne. Inimesel on lihtsalt teised vajadused.
Jah, IT-s pole ta kuigi tugev, aga seal kus on vaja tehnilist taipu ja loogilist mõtlemist, täpsust, seal sa ei tee nutitelefoniga ega läpakaga mitte midagi.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ainult mõtisklus

PostitusPostitas Siidiuss » 14:08, 11 Jaan 2014

Ma ei solvu. Ja ei ole väitnud,et iphone ei ole telefon ega bmw ei ole auto. Aga see on lihtsalt nii naljakas kuidas inimesed on oma asjades kinni. Fafa mul on iphone ja bmw. Vot olen mina alles Mees.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist