Septiku valik.

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 20:07, 05 Jaan 2014

Tere,

Aeg on valida septikut reovee puhastamiseks. Septikute valmistajaid ja paigaldajaid on sadu. Eestis valmistatud septikute kohta on nii ja naa. Valmistajad väidavad, et kerimistehnoloogial on tugevad ja vastupidavad. Paigaldajad räägivad, et on olnud nende septikute deformeerumisi ehk kokku vajumisi. No mis siis ikka. Mõtlesin, et prooviks sakslaste oma Craf carat s. Jutt on paljulubav. 15 aastat garantiid. Talub suurt koormust. Lihtne paigaldada. Luuk on roheline ja jääb muruga ühte tasapinda. Kõik on justkui ilus. Aga kas ikka on ?

Infot näiteks. Puhastid.ee lehel

Kasutaja avatar
soul
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Lõuna
    unknown unknown

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas soul » 20:35, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Tere,

Aeg on valida septikut reovee puhastamiseks. Septikute valmistajaid ja paigaldajaid on sadu. Eestis valmistatud septikute kohta on nii ja naa. Valmistajad väidavad, et kerimistehnoloogial on tugevad ja vastupidavad. Paigaldajad räägivad, et on olnud nende septikute deformeerumisi ehk kokku vajumisi. No mis siis ikka. Mõtlesin, et prooviks sakslaste oma Craf carat s. Jutt on paljulubav. 15 aastat garantiid. Talub suurt koormust. Lihtne paigaldada. Luuk on roheline ja jääb muruga ühte tasapinda. Kõik on justkui ilus. Aga kas ikka on ?

Infot näiteks. Puhastid.ee lehel


Pole siin keritutel midagi viga, võta siin keritud, allesjäänud raha eest saad suurema teleka.
Ehitusfoorum.com on mõistlikum koht seda arutada.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 20:48, 05 Jaan 2014

Suuremat telekat pole vaja. Rahas ei ole küsimus, et septiku arvelt midagi muud osta. Teleka võin suurema osta ka lisaks korralikule septikule kui vaja. Eesti septikud on koleda väljanägemisega sest 5 torujuppi jäävad murust välja paistma. 3 septiku küljes olevat toru pluss 2 imbväljaku oma. Nende ümber tuleks muruniitjaga tiirutama hakata ja ise võib ka otsa komistada. Pärast kõhuli toru otsas pea lõhki ja nina verine.

Siin "muidujutu" all ma saan aru võib mida iganes rääkida.
Ehitusfoorumis ei liigu eriti rahvast või on seal nii tuimad kujud koos.

Kasutaja avatar
officer
DigiTVfänn
Postitusi: 661
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: VIIMSI.
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas officer » 20:57, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas: ... pea lõhki ja nina verine...


SRY, aga seda võib sulle ka hr.Tigekala organiseerida ja ilmselt tasuta :roll:
Viimsi poolsaare alguses,Triax100+antenni ajam RAK380;
TV'd: Sam. QE65-Q ja LE40D550 + Elion boxid ARRIS VIP1113 ja VIP5305
soundb:Sam.HW-K450
blue-ray: Sam.BD-J5500
Raadio: Yam. R-N303D ja Imperial DABMAN i200 + 9el.vert. DAB-yagi az.WE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
soul
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Lõuna
    unknown unknown

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas soul » 21:07, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Suuremat telekat pole vaja. Rahas ei ole küsimus, et septiku arvelt midagi muud osta. Teleka võin suurema osta ka lisaks korralikule septikule kui vaja. Eesti septikud on koleda väljanägemisega sest 5 torujuppi jäävad murust välja paistma. 3 septiku küljes olevat toru pluss 2 imbväljaku oma. Nende ümber tuleks muruniitjaga tiirutama hakata ja ise võib ka otsa komistada. Pärast kõhuli toru otsas pea lõhki ja nina verine.

Siin "muidujutu" all ma saan aru võib mida iganes rääkida.
Ehitusfoorumis ei liigu eriti rahvast või on seal nii tuimad kujud koos.


Kui asi on koledas väljanägemises ja komistamishirmus, siis tuleb kindlalt Craf valida.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 21:14, 05 Jaan 2014

officer kirjutas:
Siidiuss kirjutas: ... pea lõhki ja nina verine...


SRY, aga seda võib sulle ka hr.Tigekala organiseerida ja ilmselt tasuta :roll:


Ongi nii? Ja mina juba peaaegu mõtlesin, et tänapäeval ei saa enam peksa ka tasuta.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas sanders » 21:42, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Eesti septikud on koleda väljanägemisega sest 5 torujuppi jäävad murust välja paistma. 3 septiku küljes olevat toru pluss 2 imbväljaku oma.

Midagi ei jää välja paistma kui parajaks lõigata ja imbväljaku torud tuleks aia äärde sokutada, siis ei saa aiapostide kõrval arugi, et seal midagi on. Ma sellele algul ei mõelnud ja jäid aia keskele. Aga eks ma üritan nad seal mingi aiakujunduselemendiga kuidagi ära varjata.
Sellistele küsimustele saab vastuse ikka vastavatest firmadest või ehitusfoorumist, siin vaevalt keegi nende paigaldusega tegeleb, kogemused on ainult oma koduste septikutega.

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 22:09, 05 Jaan 2014

No vot hakkab ka looma. Ega mul midagi Eesti toodete vastu ka ei ole. Peaasi, et hiljem otsust kahetsema ei peaks. Et oleks võinud ikka nii ja nii teha oleks olnud parem. Huvitav need kolm auku kui jämedad need on. Ega lapsed neid luuke ei hakka kangutama ja mänguasju sealt august sisse viskama? Grafil näiteks käib luuk poldiga kinni. Graf maksab ka rohkem. Aga see ei olegi oluline. Oluline on lõpptulemus ja rahulolu.

Seal ehitusfoorumis ma olen küsinud küll ja küll. Seal on kõik nagu maa alla vajunud.
Küsin muidugi paigaldusfirmadest ka nõu. Parem on küsida kasvõi rumalaid küsimusi kui ise pärast hädas olla.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas sanders » 23:01, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Parem on küsida kasvõi rumalaid küsimusi kui ise pärast hädas olla.

Mina usaldasin ses küsimuses ehitajat, enne lepingu sõlmimist vaatasin ainult muude paigaldajate septikute ja töö hinnad üle. Küsisin samuti nende torude kohta ja sain vastuseks, et neid võib peaaegu maapinnaga tasa lõigata, aga peab vaatama, et lumesulamisvesi sisse ei hakkaks jooksma.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas tigekala » 23:28, 05 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Ongi nii ? Ja mina juba peaaegu mõtlesin, et tänapäeval ei saa enam peksa ka tasuta.
Loll saab isegi kirikus ja ka tänapäeval, tasuta peksa... Aga, mida teha idioodiga ?
Karla kunagi vastas - Kiriku taha metsa, ise kaevab haua. Hiljem sellised paljaperselised jobud, nagu idioot ise, käivad haua peal kusemas.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 00:09, 06 Jaan 2014

sanders kirjutas:
Siidiuss kirjutas:Parem on küsida kasvõi rumalaid küsimusi kui ise pärast hädas olla.

Mina usaldasin ses küsimuses ehitajat, enne lepingu sõlmimist vaatasin ainult muude paigaldajate septikute ja töö hinnad üle. Küsisin samuti nende torude kohta ja sain vastuseks, et neid võib peaaegu maapinnaga tasa lõigata, aga peab vaatama, et lumesulamisvesi sisse ei hakkaks jooksma.



Nojah ma vaatan ka igasuguseid septikuid ja ehitajaid. Ma ise ei hakka paigaldama kuigi protsessist on ülevaade olemas ja olen lugenud paigaldusjuhiseid päris põhjalikult. Mille järgi valisid septikut ja paigaldajat. Kas soodsama hinna järgi?


Tigekala, küll Sina võid ikka julm olla.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas tigekala » 00:12, 06 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Kas soodsama hinna järgi ?
Ammuilma tuntud tõde - Kui taha head ja odavat, tuleb osta kaks. Üks hea ja teine odav.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 00:18, 06 Jaan 2014

No võimalik jah. Aga kus ma tean mis mulle pähe määritakse? Võibolla müüakse odav toode kalli hinnaga. Ise arvan hiljem, et oh nüüd sain hea kalli asja kätte. Kui ma teemat ei valda siis on see oht olemas küll. Sest ega mina ei tea neist tünnidest suurt midagi. Ainult seda et igaüks kiidab oma.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas tigekala » 00:30, 06 Jaan 2014

Siidiuss kirjutas:Aga kus ma tean mis mulle pähe määritakse ? Võibolla müüakse odav toode kalli hinnaga.
Idioodile, kohe kindlasti.
Selle vastu on ainult üks abinõu - Vahtida ila tilkudes oma 27 tollist tikutoosi ja mitte oma nina välja pista.
Kuna väljas, võib iga hetk hakata taevast sadama pussnuge või telliskive.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Septiku valik.

PostitusPostitas Siidiuss » 00:49, 06 Jaan 2014

Võib jah taevast ka midagi pähe kukkuda. Eks vaatab mõtleb. Kuulab mis targemad veel räägivad ja mingi kuldne kesktee tuleb leida.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: kass1234 ja 50 külalist