Milline nutikas

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas jaanus- » 23:25, 20 Okt 2013

Tere siis kah,
kas keegi oskab öelda lollile , kuidas telefoni ruutida ja siis sealt asju mida vaja ei lähe ära hävitada? On selline vanem "tasuta" EMT lepinguga saadud android ja sisemälu ajab närvi, kuigi pole kogemusi paremate asjadega. Aga samas ei raatsi osta kui on ahvatlev asi nagu root olemas! :lol: :P :wink:
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14399
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 103 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas tigekala » 23:31, 20 Okt 2013

Oskan küll.
Ma isegi oma Tsunga-Tsangi peal, proovisin, seda ise.
Kustuta kõik, mida Su Android laseb kustutada.
Peale seda, hakkab Su Android, ise ennast välja lülitama ja ka sisse lülitama, millal ise tahab.
Su Android, hakkab ka ise kõnedele vastama, millal ise tahab.
Samuti, hakkab ka Su Android ise vahete-vahel, helistama enda valitud numbritele, millal ise tahab.

Ja see pole nali. Edu kustutamisel !
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas Siidiuss » 23:45, 20 Okt 2013

Proovi ka khe telliskiviga. Aitab ka kustutada ebavajalikku ja kui õigesse kohta pihta saad siis alatiseks. Ma ei tea kui hea mõte sul on rootne ette võtta. Alusta lihtsamast ebaolulised äppid maha. Eriti mängud ja kasutud programmid. Vb siis polegi enam vaja rootida. Mpe3 ed ja pildid arvutisse.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas jaanus- » 23:52, 20 Okt 2013

Heh, ega ma nii suureks ka ei taha seda ettevõtmist ajada! Ma pigem mõtlesin kustutada need mõtetud lisa suhtlusrakendused (hangouts, social hub), e-posti sisseehitatud junni( g-mailist on küllalt, sinna kokku viidud ülejäänud arvuti kaudu), originaal muusikapleieri appi (uue ja parema juba leidnud), Samsung apps käkerdise (play pood on piisav ), google search'i ja voice search'i (who needs them, veebibrowser selleks) ja ka mingi kohalike teenuse/müügi asutuste programmi Local (ma ju näen neid asutusi ise kah). ja see on kõik, mis pinda käib aga annaks kustutamisel mälu juurde ning samas ei ole süsteemi toimimisel olulised rakendused ju!

asi selles, et isegi kaardile panduna suudab rakendus sisemälu röövida.

Muide , siidiuss, mälukaardist piisaks piltide ja muusika sync'is hoidmiseks arvutiga aga rakendused kasutavad osadeks toiminguteks ikka sisemälu!
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas valgekotkas » 23:56, 20 Okt 2013

jaanus- kirjutas:kas keegi oskab öelda lollile , kuidas telefoni ruutida ja siis sealt asju mida vaja ei lähe ära hävitada?
kui sa ise ei oska root-ida siis parem on kui keegi seda ka sulle ei õpeta, sest root õigused + teadmatus = fiasko :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas Siidiuss » 00:00, 21 Okt 2013

Seadete alt ilmselt tuli valida midagi. Ma pean uurima. Sa tahad paremat androidi teha kui tehasest tulnud eksju.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas jaanus- » 00:02, 21 Okt 2013

okei ega ma nii loll ka ei ole nüüd, ma olen windowsis kogu aeg minimaalseks hoidnud protsesse ja installitud rakendusi ja pole kordagi oma tegevusega arvutit ära rikkunud, pigem on teinud seda vanale masinale voolukõikumised/katkestused ja maanduse puudumisest tulenevad liigvoolud siseahelates aga nüüd kui on läppar pole seda muret ka enam!
(jamasid põhjustada võiv vahelduvvool lõpeb adapteris väljaspool seadet)
Viimati muutis jaanus-, 00:21, 21 Okt 2013, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas Siidiuss » 00:07, 21 Okt 2013

Selleks , et telefoniga sma asja ei juhtuks nagu lauaarvutiga siis selleks tuleks telefon esmalt korralikult maandada enne kui seda rootima hakkad :wink:

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas jaanus- » 00:11, 21 Okt 2013

Siidiuss kirjutas:Selleks , et telefoniga sma asja ei juhtuks nagu lauaarvutiga siis selleks tuleks telefon esmalt korralikult maandada enne kui seda rootima hakkad :wink:

Tainas oled ve, alalisvooluseadmed nagu läpakas ja muud nutilapatsid/telefonid ei tekita probleeme ja elektrinõuded maaduse koha pealt puuduvad, pigem on vastupidine effekt maandamisel, et maaduse kaudu tulevad kõrgema järgu ahelad annavad läbi kärsatavaid tulemusi. kogu vahelduvvool lõpeb adapteris, mis neid laeb!

Edit: Paistab, et praegu keegi enam selle teemaga ei tegele, homme õhtul vaatan üle, mida tarka te vahepeal kirjutanud olete. Ma lähen magama. :wink:
elu koosneb üllatustest

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas Siidiuss » 00:34, 21 Okt 2013

Ei tea siis.võibolla on süüdi ikka need"liigvoolud " mis tulevad maanduse puudumisest nagu sa ütlesid. Ja kõrgema järgu ahelates võib ka viga olla. Aga mis mina ka neist asjust tean.j

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14399
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 103 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas tigekala » 00:49, 21 Okt 2013

Siidiuss kirjutas:Ei tea siis, võibolla on süüdi ikka need "liigvoolud", mis tulevad maanduse puudumisest nagu sa ütlesid.

ÕIGE !
Kõige tähtsam on maandus Androidi ja selle kasutaja vahel.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas Sombi » 09:09, 21 Okt 2013

jaanus- kirjutas:Tainas oled ve, alalisvooluseadmed nagu läpakas ja muud nutilapatsid/telefonid ei tekita probleeme ja elektrinõuded maaduse koha pealt puuduvad, pigem on vastupidine effekt maandamisel, et maaduse kaudu tulevad kõrgema järgu ahelad annavad läbi kärsatavaid tulemusi. kogu vahelduvvool lõpeb adapteris, mis neid laeb!

Ise oled tainas, kui sellist iba ajad. Reeglina ON läpakad maandatud toitepistikus (nii öelda europistik) oleva maandusklemmi kaudu. Kui sul pistikupesas maandusklemm puudub, on sinu probleem!

tigekala kirjutas:ÕIGE !
Kõige tähtsam on maandus Androidi ja selle kasutaja vahel.

Õigus! Tegelikult on veel vaja maasse lüüa vähemalt 5m pikkune ja 3cm jämedune raudtoru, mille ülemine ots ulatub umbes 40cm ulatuses maast välja ja selle otsa peab istuma, vot siis on õige maandus ;)

Kasutaja avatar
muhlui
Entusiast
Postitusi: 186
Liitunud: 15:58, 04 Juun 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas muhlui » 09:46, 21 Okt 2013

jaanus- kirjutas:Tere siis kah,
kas keegi oskab öelda lollile , kuidas telefoni ruutida ja siis sealt asju mida vaja ei lähe ära hävitada? On selline vanem "tasuta" EMT lepinguga saadud android ja sisemälu ajab närvi, kuigi pole kogemusi paremate asjadega. Aga samas ei raatsi osta kui on ahvatlev asi nagu root olemas! :lol: :P :wink:

vaata sealt, kas sinu käsnale on seal tugi, siis saab ka rootida. (siis katkeb ka telefoni garantii) Tee omale selgeks ka full backup, sest alati on võimalus ka vajadusel unroot-da
http://forum.xda-developers.com/
###
jaanus- Wrote:
Tainas oled ve, alalisvooluseadmed nagu läpakas ja muud nutilapatsid/telefonid ei tekita probleeme ja elektrinõuded maaduse koha pealt puuduvad, pigem on vastupidine effekt maandamisel, et maaduse kaudu tulevad kõrgema järgu ahelad annavad läbi kärsatavaid tulemusi. kogu vahelduvvool lõpeb adapteris, mis neid laeb!

Maandus ja liigpinge ei ole arvatavasti pistikus kuidagi seotud. Jah kasutatakse liigpinge piirikuid mis ülearuse "maha" laseb, aga siis peab ikka üle olema. Eleringi lubatud pingekõikumine peab jääma 10% piiridesse. ;). Tegelikus elus viskab, peale voolukatkestust, maapiirkonnas ikka korraks korralikult korraks üles. Vanad head mitte elektroonilised trahvod on sellistele pingetele vastupidavamad.
Piirikuid
http://www.proepster.de/Shop/en/shop_en.php?SID&lang=en&kat=4&subkat=&subkat_nr_show=&search=&search2=&act=#
VU+UNO, OpenPLi 3.0, 0.8W 4.8E 13E 19.2E 23.5E 36E, NOVA-T MUX1

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas jaanus- » 21:31, 21 Okt 2013

Kuulge, see maanduse asi on juba üle mu võimete, siis tuleks kogu maja ümber taguda, ja sadu meetreid kaableid vedada, mis kuidagi perele ei ole huvipärane kulutus! See asi ei ole probleeme põhjustanud, sest laadijast ei tule ju kolmandat klemmi arvutisse ja enamasti on see üldse aku peal töös, see ot unustatud, läheb põhiteema juurde! Ma arvan, et siiski see vana klots ei vääri rooti sest suurt võitu ei saaks ikkagi, pigem ostan uuel aastal võimekama lapatsi, neid on normaalse raha eest saada küll. Ma uurisin, et siit teemastki on võimalik ühtteist asjalikku meelde jätta! :wink: Adios amigos jälle mõneks ajaks!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
iipizza
Entusiast
Postitusi: 451
Liitunud: 13:10, 03 Aug 2010
Asukoht: Venemaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Milline nutikas

PostitusPostitas iipizza » 22:52, 21 Okt 2013

seda va rooti saab igal margil erinevalt.ise olen ära rootinud samsungi ja htc.õpi vene(inglise) keel selgeks ja google abiks.mul oli 4pda.ru abiks kui naise htc le salaja root i tegin ja uuema androidi selga ajasin cwm7 oli vist.ja oma samsa5500 mida rootisin ja progesin kõigega mis netist saada oli aga lõpuks peatusin ikka originaal 2.2 versioonil.Praegust telefoni pole proovinud rootida selle et leian et vajadust pole.seda va samsungit olen mitu korda juba telliskiviks pidanud aga siis originaal androidiga käima saanud.praegu on poja käes kes on rahul.musa mängud..wifi
DreAmBoX 500s DreamBox 800HDse
36 E-19,2 E+13E+9E+4.8E
IP BOX 55HD
E-13
http://phwp.asfet.ru/112456/4279340/
Pilt
Aeg näitab kellel õigus.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist