küsimus tarkade klubile

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

küsimus tarkade klubile

PostitusPostitas satifenn » 10:58, 12 Mai 2013

tere.
kuna antud küsimus küll pole seotud sat-tv ega digi tv-ga,aga ikkagi julgeksin nati abi paluda,kuna siin ikka palju tarku mehi koos.
mul selline värk et üks rakendus või õigemini tarkvarajupp mis on tehtud ainult windows mobile jaoks ehk nutitelefonis kasutada.aga proovisin,jube ebamugav seda nutitelefonis kasutada,kuna nupud ekraanil väga tihedasti koos ja sõrm suur :)
mul selline idee et kui saaks WINDOWS MOBILE kuidagi läpakas tööle ajada,seal hea hiirega majandada...ehks siis saab win mobile-le mõeldud tarkvara ka läpakas tööle...
usun et saite aru mu võibolla nati segaselt seletatud küsimusest.
ette tänades!!

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: küsimus tarkade klubile

PostitusPostitas bljumkin » 11:41, 12 Mai 2013

satifenn kirjutas:tere.
kuna antud küsimus küll pole seotud sat-tv ega digi tv-ga,aga ikkagi julgeksin nati abi paluda,kuna siin ikka palju tarku mehi koos.
mul selline värk et üks rakendus või õigemini tarkvarajupp mis on tehtud ainult windows mobile jaoks ehk nutitelefonis kasutada.aga proovisin,jube ebamugav seda nutitelefonis kasutada,kuna nupud ekraanil väga tihedasti koos ja sõrm suur :)
mul selline idee et kui saaks WINDOWS MOBILE kuidagi läpakas tööle ajada,seal hea hiirega majandada...ehks siis saab win mobile-le mõeldud tarkvara ka läpakas tööle...
usun et saite aru mu võibolla nati segaselt seletatud küsimusest.
ette tänades!!

Mis 'uvitav rakendus see küll olla võiks, mis eksisteerib vaid windooza moblaversioonis?
Pilt

Kasutaja avatar
descite
Entusiast
Postitusi: 380
Liitunud: 19:05, 05 Jaan 2008
Asukoht: Pangodi lähedal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: küsimus tarkade klubile

PostitusPostitas descite » 12:25, 12 Mai 2013

satifenn kirjutas:tere.
kuna antud küsimus küll pole seotud sat-tv ega digi tv-ga,aga ikkagi julgeksin nati abi paluda,kuna siin ikka palju tarku mehi koos.
mul selline värk et üks rakendus või õigemini tarkvarajupp mis on tehtud ainult windows mobile jaoks ehk nutitelefonis kasutada.aga proovisin,jube ebamugav seda nutitelefonis kasutada,kuna nupud ekraanil väga tihedasti koos ja sõrm suur :)
mul selline idee et kui saaks WINDOWS MOBILE kuidagi läpakas tööle ajada,seal hea hiirega majandada...ehks siis saab win mobile-le mõeldud tarkvara ka läpakas tööle...
usun et saite aru mu võibolla nati segaselt seletatud küsimusest.
ette tänades!!


Sul on kaks võimalust. Üks on otsida device emulator microsofti download lehelt. ma ei tea, kas seda eraldi saada on, aga vs2008'ga (pro ja kõrgem) on kindlalt kaasas.
Või kasutad nn kaugtöölaua varianti. Kui sul on ce 4 või 5 seade siis otsi selline proge nagu mymobiler. Kui win mobile seade, siis otsi dotpocket netiavarustest. Mõlema eesmärgiks on näha ja toimetada mobiilse seadme ekraanipildiga arvutis ( midagi vnc laadset). Mõlemaga saab ekraanitõmmiseid teha.

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

Re: küsimus tarkade klubile

PostitusPostitas satifenn » 13:27, 12 Mai 2013

ok ,proovin järele.
eelpoolküsijale,see on üks rakendus millega loetakse modemist kaugloetava kulumõõturi andmeid.ja kuna modemiga kaasas ainult selline tarkvara mis sobib windows mobile keskkonda.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist