Rahvas poliitikas?

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
DonQ
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2006
    unknown unknown

Re: Rahvas poliitikas?

PostitusPostitas DonQ » 09:24, 20 Veebr 2013

mustkass kirjutas:
tigekala kirjutas:Kass, kui Sind etteotsa lastaks ja tuleb Sõõrumaa, milli € pakkuma, Sa ei võta ?
Mina võtan küll, ainult, et enne tingin 2 milli peale.


ei võta,sellepärast et kui rahvas mind sinna valinud on püüan järgida seda mis minult oodatakse,teiseks ma pole nii ahne,mulle piisab ka nendest hüvedest mida neile seal võimaldatakse,kolmandaks ikka tasa ja targu pole ju vaja kohe kolmandal päeval BMW X mudelit :)

Oli see vist Ristiisas, kus öeldi (ja hiljem tehti) väga konkreetselt: äraostmatu inimese hind on tema kaks aastapalka. Nii et arvuta ise :)
Mina olen ka suhteliselt äraostmatu (ehkki poliitikasse ei püri), aga kahe aastapalga eest ... ma ei tea (ja keegi pole proovinud ka).

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Rahvas poliitikas?

PostitusPostitas valgekotkas » 09:28, 20 Veebr 2013

Kadunud Urmas Ott tavatses kasutada väljendit mis kõlas umbes nii: Inimesi on kahte sorti, ostetavad ja äraostmatud. Viimased on eriti kallid ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: Rahvas poliitikas?

PostitusPostitas Martini » 19:36, 20 Veebr 2013

Meenutab anekdooti, kus rahamees läheb teise mehe juurde ja pakub, et "ma annan sulle 20 miljonit, kui sa mult suhu võtad". Teine osapool muidugi põeb pikalt, aga jõuab siiski järelduseni, et 20M eest võib sellise lolluse ka ära teha. Nõusolekut kuuldes on rikkuril kohe uus plaan et "aga võta 20 euro eest". Teine mees on solvunud, et "mine p***e, kes ma sinu arvates olen, et ma nii teeks". Vastuseks tuleb lihtne tõdemus - "selle, et sa ****imeja oled, tegime juba selgeks. Praegu käivad hinnaläbirääkimised".

Moraal. Kõik teevad kõike, kui nad leiavad, et saadav tulu võidab seonduva hirmu/vastikuse/valu/alanduse jms. Kõik taandub hinnaläbirääkimistele. Inimeste kaupa on hinnakirjad erinevad.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 118 külalist