Win8 lahendamata probleemid

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Eesti ID kaart ja Win8 - probleem lahendatud

PostitusPostitas Henkka » 13:00, 24 Jaan 2013

Ei ole ma korda saanud midagi, see "viitsütikuga pomm" istub kenasti mu läppari BIOS süsteemis sees ning ma võin vaid ette kujutada, mis siis veel juhtub, kui mingi maksmise aeg peaks kätte jõudma...

Siit https://community.mcafee.com/thread/49993?start=0&tstart=0 leiab 8 lehekülge lugemist selle jama kohta.
Näib et ma ei ole laias maailmas ainuke loll kes selle pommi otsa on jooksnud.
Aga hullem on see, et keegi ei paku siiani välja lahendust, kuidas sellest jamast lahti saada.
Ning Sony Center siin Tallinnas on kah kenasti vait...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
descite
Entusiast
Postitusi: 380
Liitunud: 19:05, 05 Jaan 2008
Asukoht: Pangodi lähedal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Eesti ID kaart ja Win8 - probleem lahendatud

PostitusPostitas descite » 14:20, 24 Jaan 2013

Henkka kirjutas:Aga hullem on see, et keegi ei paku siiani välja lahendust, kuidas sellest jamast lahti saada.
Ning Sony Center siin Tallinnas on kah kenasti vait...


See on olulise funktsionaalsuse mittetoimine, peaks minema garantii alla. Ja ainuke "korda" saamise variant tundub olevat seadme vahetamine. Uuri tarbijakaitsest ja torgi järjekindlalt Sony eesti esindust.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Eesti ID kaart ja Win8 - probleem lahendatud

PostitusPostitas valgekotkas » 14:37, 24 Jaan 2013

descite kirjutas:See on olulise funktsionaalsuse mittetoimine, peaks minema garantii alla. Ja ainuke "korda" saamise variant tundub olevat seadme vahetamine. Uuri tarbijakaitsest ja torgi järjekindlalt Sony eesti esindust.
lugesin kah seda teemat ja tundub, et Sony HQ on ainuke koht kust abi saada ... väidetavalt on ühel tegelasel emaplaat välja vahetatud HQ-ga suhtlemise tagajärjel ja kliendile läks see maksma alla 200 $ ... häda tundub olema selles, et ei inteli, mäkahvi ega sony tegelased ei oska välja pakkuda lahendust kuidas seda ära keelata raudvaraliselt!!! - nimelt pole asi üldse opsüsteemist sõltuv ning aktiveeritud on see juba kusagil seal kus preinstalled opsüsteem selga lajatatakse ... põhimõtteliselt - kui sulle pole sellise "featuuri" olemusest müüja poolt teada antud või arvutiga kaasas olevas "juusermanuaalis" suurelt ja punaselt kirja pandud siis on sul õigus jalgu trampida küll ja rohkemgi veel :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

Re: Win8 lahendamata probleemid

PostitusPostitas satifenn » 16:47, 22 Veebr 2014

heia!
küsiks jälle kas kellelgi on ette tulnud sellist jama:
naabri elioni ruuterist tuleb kaabel mulle ja mul jagab netti kodus laiali LINKSYS WRT54GS.
seni on kõik ilus kuniks laps paneb oma läpaka käima milles tiksub WIN8.
siis minu võrgus teistel arvutitel nett läind,kollane hüüumärk all võrguühenduse kohal peal.
vahest töötab ,aga enamjaolt kui seee WIN 8 arvuti võrku tuleb siis jama majas.muidu võib vabalt korraga töös olla lugematu arv seadmeid (tahvelarvuti,kaks nutitelefoni,kaks läpakat ja lauaarvuti korraga töös tavapäraselt isegi olnud) kuniks võrku ühendub WIN8 läpakas.
äkki keegi oskab öelda milles viga.
olen ruuterit resettind ja igaks juhuks ümber konfinud,aga ei päästa.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
descite
Entusiast
Postitusi: 380
Liitunud: 19:05, 05 Jaan 2008
Asukoht: Pangodi lähedal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Win8 lahendamata probleemid

PostitusPostitas descite » 18:03, 22 Veebr 2014

Tundub, et su w8 masin üritab võrgu seadeid millegipärast muuta. Kui on võimalik, siis keela ruuteris upnp ära. Kui ei ole, tuleb w8 masina võrku konfida. Win 8 all võta lahti "network and sharing centre" seal vasakul on "Change advanced Sharing settings" ja võta lahti "private". Seal on "network discovery" alajaotus. selel all võta välja linnuke "Turn on automatic setup of network connected device". Eestikeelsel windowsil sisi kõik see jura eesti keeles :).

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Win8 lahendamata probleemid

PostitusPostitas Energizer » 01:43, 23 Veebr 2014

:D Tere!

Paistab, et 2014 saabus sülearvutite uuendamise/ostmise tähe all. Mul oleks Henkkale küsimus, miks sa ostsid just Sony VAIO, kui samas hinnaklassis oleks võinud midagi muud vaadata?

Ma ise ostsin omale n.ö odavama otsa Lenovo G500, millel on kah eelinstallitud Win Pro 7 64 Bit, mis vastab Inteli AT tarkvaralise poole nõuetele ja on ka sobilik protsessor (i3 3120m prose AT funktsiooniga) ja oli ka McAfee tarkvara.
Selle McaFee võtsin esimese asjana kohe lihtsalt maha.

Aga teoreetiliselt siis (ma ei tea, pole sellise asjaga varem kokku puutunud):
Et see BIOSi tasemel sees istub, on väga turvaline tegelikult, keegi su biosit üle kirjutada ei saa, varas mõtleb, et muugib luku lahti , kirjutades biosi üle, aga ma arvan et see AT lihtsalt ei lase- äkki on RO (read-only) see võti.
Hetkel tundub, et ainuke variant oleks emaplaadi vahetus, protsessori vahetusest ilmselt ei piisa- osadel läpakatel saab ka prose välja vahetada, reeglina ei saa, on integreeritud.

selleks peab mingi põhjus olema, miks ta kord nädalas ise lukustub. tarkvara viga, pakun küsi parem asjaosaliste käest, millal nad vastavat takvara uuendavad, kus vead oleksid parandatud?

Mingit logifaili pole võimalik leida, kus see lukustumisega seonduv kirjas oleks?
Win7-le downgrade, ma pakun et ei päästa.
kui asi biosi tasemel on siis ei päästaks vist isegi mitte linuxi kasutamine.
oma läpaka biosis nägin, et n.ö biosi backflash, ehk firmware downgrade on vaikimisi disabled ehk keelatud.

kas sinu arvuti biosis sellist kirjet ei ole?
kui on, uuri, asja kuidas see võiks aidata. pead pakule ei pane, et sellest rohtu on, nii, et kui see fläshi ülekirjutamine peaks aitama, siis ma ei vastuta, kui nõuande järgimisega kaasneksid ebameeldivad tagajärjed.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Win8 lahendamata probleemid

PostitusPostitas Henkka » 09:39, 23 Veebr 2014

Vaio sai ostetud sellepärast et see on mul vist juba kuues VAIO ja olen nendega kõigiga väga rahul olnud.
Plrobleem ise sai aga juba ammu lahenduse, mulle helistas mingi asjamees , võttis juhtimise remote desktopiga üle ning mingi paaritunnise jantimise järel oli probleem kõrvaldatud. Mina sisestasin ainult paroole, kus vaja oli.
Ja nüüd seda jama enam ei ole.
Kõik käib väga ilusasti.
Aga VAIOsid vist enam ei toodeta...
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    unknown unknown
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Re: Win8 lahendamata probleemid

PostitusPostitas rait01 » 21:01, 23 Veebr 2014

SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 49 külalist