Jaanusmiinuse küsimused

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

jaanusmiinustest

PostitusPostitas jaanus- » 23:23, 27 Veebr 2012

kas keegi teab miks läks eesti 2009 aastal multikate sisseostu valides odavamat disney teed kui oleks saand endale personaalsed episoodid sellest saatest mis alustas islandilt ning näidati disney kanalites ja isegi lätis(tv3 latvia, info pärineb wikist) aga eestist mindi mööda, miks peavad eesti noored kõik asjad inglise keeles vaatama kui läti omad said personaalse tõlke, miks? läti sama vaene ju!?!?
see jutt käib maailma kalleimast noorele põlvkonnale suunatud saateseeriast - Lazytown , mille ühe alla pooletunnine(~25 min) osa tegemine maksis umbes 1 miljon dollarit ja neid toodeti kolme ja veerandi aasta jooksul(2004-2007, alguse aasta suvest kuni 2007 sügiseni) kokku 52 osa ja aasta hiljem veel veerandtunnised jutusaateid 26 tükki! kas siis disney sisseost on odavam kui oleks korra olnud need 52 osakest osta?(neid 26 lühiosa arvatavasti ei saa kuna britid toodavad neid aga ega neid disneylegi antud!) aga samas teisest vaatest on disney kanalid pikas perspektiivis kasulikumad kui mõned lastesaateosad! ega ma ka tegelt tea aga isegi kui riik oleks äkki ostnudgi need saateosad siis disney eest ju maksab elion scandinaaviasse?
link asjale siin lähemalt ajalooga tutvumiseks, see on põnev uurida mis on toimunud mõne aasta eest!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1096
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 205 korda

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas roska » 10:27, 28 Veebr 2012

Kui Sa arvad, et Disney on mingi odav lõbu, siis Sa eksid rängalt, Disney on üks kallimaid maailmas. Disney on lihtsalt kindel kaubamärk, mis müüb, Lazytown-st teavad siin vähesed. Kommertskanalid lähevad ikka kindla peale, "äkki töötab asi" on neile liiga riskantne.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas jaanus- » 18:05, 28 Veebr 2012

tegelt ma mainisin, et oleks odavam olnud osta need episoodid kui osta pideva maksuga disney(ja veel kolm tükki)!
niipalju kui mina lapsi tean oma vallas/maakonnas, teavad peaegu kõik sellest saatest! no muidugi seetõttu et see disneyst ja jetixist tuli aga neile meeldis ikkagi ja oleks täitsa asja ette läind kui oleks etv leidnud selle koha kavas et need osad tõlgitult poole aastaga ära näidata! õigemini kui tööpäevade õhtuti näidata üks osa päevas alates septembrist siis oleks jõuluks kõik näidatud!
kui oleks seda tehtud 2008 aastal siis on juba need osad vanad küll et väärtus langeks ja eesti jõuaks osta neid!
kui läti ostis , siis miks eesti ei ostnud neid osi lazytownist?
kuigi sellest on neli aastat veel möödas kui neid disneys aktiivselt näidati siis siiani on hea neid youtubest uuesti vaadata :wink: ! (kuigi kvaliteet on tasuta nähtavale osale kohaselt maha tõmmatud youtubes , aga tegelt vist polegi paremaid videosid youtubes, kui vb mõned lauluvideod aga filmid kõik on alla scaleeritud :( )
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas kokku123 » 18:49, 28 Veebr 2012

jaanus- kirjutas:tegelt ma mainisin, et oleks odavam olnud osta need episoodid kui osta pideva maksuga disney(ja veel kolm tükki)!
Kellel oleks odavam?

jaanus- kirjutas:kui oleks etv leidnud selle koha kavas et need osad tõlgitult poole aastaga ära näidata! õigemini kui tööpäevade õhtuti näidata üks osa päevas alates septembrist siis oleks jõuluks kõik näidatud!
Aga mina tahaks ETV pealt Touch-i näha :roll:

jaanus- kirjutas:kui oleks seda tehtud 2008 aastal siis on juba need osad vanad küll et väärtus langeks ja eesti jõuaks osta neid!
Kes?

jaanus- kirjutas:kui läti ostis , siis miks eesti ei ostnud neid osi lazytownist?
Kes Lätis ostis?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas jaanus- » 19:56, 28 Veebr 2012

kokku123 kirjutas:
jaanus- kirjutas:tegelt ma mainisin, et oleks odavam olnud osta need episoodid kui osta pideva maksuga disney(ja veel kolm tükki)!
Kellel oleks odavam?

jaanus- kirjutas:kui oleks etv leidnud selle koha kavas et need osad tõlgitult poole aastaga ära näidata! õigemini kui tööpäevade õhtuti näidata üks osa päevas alates septembrist siis oleks jõuluks kõik näidatud!
Aga mina tahaks ETV pealt Touch-i näha :roll:

jaanus- kirjutas:kui oleks seda tehtud 2008 aastal siis on juba need osad vanad küll et väärtus langeks ja eesti jõuaks osta neid!
Kes?

jaanus- kirjutas:kui läti ostis , siis miks eesti ei ostnud neid osi lazytownist?
Kes Lätis ostis?


esiteks oleks olnud odavam riigil/riigirahal tomival teenusepakkujal osta(elion ostis disneyd sisse )

teiseks see keegi on err kes omab etvsid, mis ainsana näitavad multikaid/lasteprogramme ja oleks pidanud kah ostma 2008 aastal juba, siis olid need moes!
kolmandaks see kes läti territooriumil omab teleraha ja tv3 latviat , kui see oleks olnud viasat siis oleks need osad olnud ka eesti tv3-e programmivalikus, kus neid ei olnud!seega peab läti tv3 olema kellegi teise arvel veel kui viasat või on nagu eesti tv3 et eesti esindusfirma tallinnas maksab eraldi eesti filmide eest eesti tv3-s ja samuti on lätis järelikult keegi esindusfirma nende tv3 jaoks kes ostis need osad sinna kanalisse!
elu koosneb üllatustest

Pärtel
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 15:07, 25 Jaan 2009
Asukoht: Lasnamäe
    unknown unknown

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas Pärtel » 20:07, 28 Veebr 2012

jaanus- kirjutas:kas keegi teab miks läks eesti 2009 aastal multikate sisseostu valides odavamat disney teed kui oleks saand endale personaalsed episoodid sellest saatest mis alustas islandilt ning näidati disney kanalites ja isegi lätis(tv3 latvia, info pärineb wikist) aga eestist mindi mööda, miks peavad eesti noored kõik asjad inglise keeles vaatama kui läti omad said personaalse tõlke, miks? läti sama vaene ju!?!?
see jutt käib maailma kalleimast noorele põlvkonnale suunatud saateseeriast - Lazytown , mille ühe alla pooletunnine(~25 min) osa tegemine maksis umbes 1 miljon dollarit ja neid toodeti kolme ja veerandi aasta jooksul(2004-2007, alguse aasta suvest kuni 2007 sügiseni) kokku 52 osa ja aasta hiljem veel veerandtunnised jutusaateid 26 tükki! kas siis disney sisseost on odavam kui oleks korra olnud need 52 osakest osta?(neid 26 lühiosa arvatavasti ei saa kuna britid toodavad neid aga ega neid disneylegi antud!) aga samas teisest vaatest on disney kanalid pikas perspektiivis kasulikumad kui mõned lastesaateosad! ega ma ka tegelt tea aga isegi kui riik oleks äkki ostnudgi need saateosad siis disney eest ju maksab elion scandinaaviasse?
link asjale siin lähemalt ajalooga tutvumiseks, see on põnev uurida mis on toimunud mõne aasta eest!


Kui tohib, siis annaksin kaks soovitust. Kõigepealt: kui enne täheklahvi "shift" all hoida, tuleb väikse tähe asemel suur. Teiseks: M-tähest paremal asuvad "koma" ja "punkt". Kasuta neid!

Praegu ei saa suurt midagi aru, mida Sa kirjutad.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas kokku123 » 20:15, 28 Veebr 2012

Just, mitte midagi ei saa aru su jutust. Elion toimib riigirahal või mis soga sa ajad?

Ja läti TV3 kuulub samuti Viasatile, nagu ka eesti TV3. Ning eesti TV3 tuleb samuti lätist, mitte eestist.
Läti ja Leedu TV3-d näitavad nii mõndagi, mida eestis ei näidata (ja vastupidi).
Rootsi,Taani jne TV3-st ei tasu rääkima hakatagi.

Ja ma olen aru saanud, et ETV lastesaadete valik kaldub pigem BBC poole. Disney on rohkem erakanalite lõbu.
Viimati muutis kokku123, 20:16, 28 Veebr 2012, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: FTA (vaba leviga) Eesti DVB-T

PostitusPostitas jaanus- » 20:26, 28 Veebr 2012

Põhiline on, et netis on kanalite nimekiri üleval , mis näitasid mõne aasta eest neid lazytowni osi ja seal oli ka läti oma tv3-ga ja küsimus oli: Miks siis eesti tv3 ei näidanud neid kui läti oma näitas , võttes arvesse et neid mõlemaid haldab üks ja sama firma?
Kas tõesti siis eestis jäi asi tõlkerahade taha ? :shock:
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 20:47, 28 Veebr 2012

kahjuks ei ole raha rohkem et saaks kallimaid kõlareid osta ja kuna juhtmel seal on ainult kaks otsa siis tuleb vist dubleerida kaks otsa rööbiti et oleks kahes pistikus heli siis ostaks 38 eurise eelvõimendi oomipoest ja ega need "arvuti" kõllid nii väiksed ka pole, panin sinna külge asemele suuremad mis olid vanast lintmakist ja heli on korralik selle kohta et ei ole raha rohkem kuus võimalik kulutada kui 40 euri elektroonikajubinate peale!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas Inq » 21:03, 28 Veebr 2012

Kui keegi tunneb et tahab helipea välja vahetada, siis mul on pakkuda üks Rega Elys2 (sinine). Kasutatud ca 100 tundi, hinnaks alla poole uue hinnast. Avatud läbirääkimistele :D

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas martinj » 21:05, 28 Veebr 2012

40 euriga saab oskuste ja vedamise korral kokku lükata oi kui hea asja.
Kannatad 2 kuud ja saad 80 euri.
(küttearvet Sa järelikult ei maksa)
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas jaanus- » 21:28, 28 Veebr 2012

ei maksa jah sest elan eramajas ja siis koguneb küll kokku puuderaha, mida tegelikult ema maksab, lihtsalt ei taha keegi kulutada rohkem kui 40 euri kõlarite, võimendite ja muude kaartide ja heli ja arvuti jubinate peale, aga kui on jutuks mõni hädavajalik kulutus nagu katkine teler mis vajab vahetust või arvuti remont siis tuleb kõhu arvelt raha kokku pigistada ja see kulutus ära teha!
ma muide rääkisin mis ema on selle kohta öelnud , kui palju ta kulutaks selliste heli- ja lisajuppide peale ta ju siiski omab pere eelarvet. ja tundub et enne ma seda võimenditki ei saa kui ise tööle ei lähe kuna ema tuletab meelde et ta ju ostis "hea"(tema jutt on selline) ja odava grammofoni ja on õnnes et see on nüüd, aga kui oleks see oomipood enne meelde tulnud siis ehk oleks saand sellest grammofonist vähegi normaalset häält välja andva asja teha aga nüüd kui on ema jaoks "suur" kulutus tehtud siis ta jaoks on liiga kallis osta sama "kallis" eelvõimendi! seega ema arvates pigem las saetagu plaadid mängija poolt ära aga peasi et maksma ei peaks sinna teise grammofoni parandusse! :( enne ma lihtsalt ajasin teooriat mis täituks kõige varem 5 aasta pärast!
ema ainsana käib tööl(ja saab kätte ainult miinimumpalga kuna pidevalt sõidab tööle-koju bussiga) ja ülejäänud on puudepensioni peal ( mina, õde ja isa ) aga need rahad lähevad kõik arvetele ja söögile(sellele tegelt enamus rahadest)! ja üks puuküttekortergi,kus ema töölkäies ööbib , nõuab oma osa! siis alles jääb järgi puuderaha ja kui on raha rohkem siis saab mingi asja osta(näiteks kõlarid mis maksid 40 euri ja see oli ülim kulutus mida ei tohi enam teha aasta aega!)! :(
Viimati muutis jaanus-, 21:40, 28 Veebr 2012, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas martinj » 21:34, 28 Veebr 2012

Soe soovitus - ära lase emal audiotehnikat osta.
Või käisid talle peale - emme kallis, osta mulle palun see plaadifrees :mrgreen:
(miskipärast on audiofiilide hulk naiste hulgas praktiliselt olematu - auuuu ? võrdõiguse volinik ? :mrgreen: )
Edit: müü see piesopeaga saast maha ja tee Arija korda. Räägitakse, mida räägitakse vene grammarite kohta, aga enamus vene magnetpeaga isendid on üllatavalt head (eelkõige massiivne plaaditaldrik). Pea tuleb muidugi vahetada ja käpp häälestada.
Ja tõeline audiofiil ehitab omale ka (eel) võimendi ise ! Siis on ta ainult ise süüdi, kui vilets heli on :mrgreen:

Edit2: aga miks peaksid selle Arija parandusse viima - tee ise korda ? Saad kogemusi.
Tee näiteks siia eraldi selle remondi teema, küll asjalikke nõuandeid tuleb.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas jaanus- » 21:51, 28 Veebr 2012

ei käinud peale, ema ise tellis omal tahtel hansapostist nostalgia kuulamiseks ühe "hea ja odava" nagu ta ütles ja see oli ka kogu perele mõjunud laostavalt raha mõttes tema arvates! Ja kuidas ma ostan ise tehnikat kui minu ja isa oma (puude)pension kulub pere söögiks(isa oma ka elektriks osaliselt), õe oma korteri tüüpiliste arvete maksmiseks , et ema tööl saaks käia ja ema palk muudeks arveteks? no muidugi jääb summaarselt kokku üle igalt poolt nii palju et puid osta aga kas ma hakkan voodrilaudu ja toole ahju ajama ja nälgima ja siis kuulan selle ohverdusega parandatud grammariga ja ostetud heade kõllidega musa? ma olen täiesti vaene, kogu pere on ja iga kuu peab vaatama et ots otsaga kokku tuleks! Isegi see internet on täielik luksus meie olukorda vaadates!
Viimati muutis jaanus-, 21:58, 28 Veebr 2012, muudetud 2 korda kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Vinüülimängijate kasutamisest

PostitusPostitas jaanus- » 21:55, 28 Veebr 2012

martinj kirjutas:Edit2: aga miks peaksid selle Arija parandusse viima - tee ise korda ? Saad kogemusi.
Tee näiteks siia eraldi selle remondi teema, küll asjalikke nõuandeid tuleb.


kuidas oleks selle teemaga, läheb ju enamvähem kokku minu problaga? aga tegelt ma tegin korda aga mingi kapisein torkas pistiku kesta sisemusse! :? ja isegi pooliku hääle ilma võimendita võttis auks sisendis sisse muusikakeskus, mis oli õe oma! Ikkagi oleks vaja eelvõimendit! seda ma ei saa ehitada, pole juppe kuskilt saada!
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 66 külalist