Jaanusmiinuse küsimused

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 00:14, 04 Mär 2012

küll mina netiraamatute abil ta ära tõlgin omale sobivaks :wink: !
edit. kas võib olla et teie arvates valan oma riknenud aju mädanenud arusaamu siin välja? ( ma muutsin siintoimuvaga kohasemaks tõlgenduse, sest otseselt tähendab see suguelundi riket mida võib ka tõlgendada arvatavasti aju rikkena praegu!) Või siis ajusaaste, mille tulemusel tulevad ebanormaalsed ja mittearvestavad postid?

Pilt
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas Energizer » 01:32, 04 Mär 2012

smile21 Kas sa jaanus- ei saa aru, et Tigekala vihjas sellele: Kas sul midagi muud teha pole kui 24/7 foorumis istuda ja oma "auru" välja lasta? Auru all mõeldi pigem sinu suhtlemisvaegust.
Selle asemel et siin istuda tutvu mõne kena tüdrukuga. Talle võid rääkida maast ja ilmast aga see siin on on digi-tv foorum mitte "Stiina" taoline noorte veebikülg.


Aga, paistab et sa ei oska ridade vahelt lugeda ja iga uus postitus, mis sinult tuleb, paneb juukseid peast katkuma...tule taevas appi, nagu kord olla öelnud meie peaminister... :lol:

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 02:07, 04 Mär 2012

Kas sa aru ei saa ,et kõik inimesed ,kes on noored ja on mind vähegi tundma õppinud, põlgavad mind või taluvad suure hädaga minu arutlusi( need kes taluvad kuidagi on mu pere) :? ! Ma olen nuhtlus("nimega dennis" :D muidugi on pärisnimi sama mis kasutajanimi ) oma keskkonnas ja vahel ma mõtlen, et tahaks eriti ülbest ja ebatolerantsest füssa õpsist "vabaneda" ja kuna isa selline imbetsill on siis samuti tahaks temast "vabaneda"(maha tappa! :evil: ), muidugi olen seda sama "vabanemist" kellestki mõelnud igaühe kohta peres, kes ei viitsi kuulata mu juttu!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas Energizer » 02:54, 04 Mär 2012

See kõik millest kirjutad on sinu mitte kellegi teise probleem. Samas sinu lohutuseks mul oli kunagi sõber kes oli täpselt samasugune nagu sina, otsustusvõimetu, vanemate tahtest ja rahast sõltuv, kes vastas igale küsimusele "ma ei tea". Ta ei olnud võimeline otsustama näiteks kumba õlut ta ostab või mis maitsega pirukad talle paremini maitsevad. Lõpuks otsustas rahaga kalkuleerides, kumb oli odavam või mõistlikum. Temaga ma enam ei suhtle, aga talle mõjus see, et läks ühe naisega kokku. Kuidas edasi elab ei tea, ilmselt paremini kui nooruses.

Postitusi lugedes jääb üle sulle soovitada vaid ühte, kiiremas korras psühholoogi vastuvõtule (mitte halva pärast, ära arva et pean sind hulluks ka päris tõsiselt, nii mõnelgi läheb elus vaja psühholoogilist abi). Tõenäoliselt ei suuda sa mingist asjast/probleemist üle saada ja seepärast sul teemad pendeldavadki seinast-seina.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 01:22, 07 Mär 2012

huvitav on üks asi ,et mul on juba kassettmakkidest juba kaheksas kasutusel, eelmistel on kõigil mingid vead küljes või lihtsalt katki kassetika osa! mind huvitab ,et miks pole aastaid vana musakeskus millel on elektrooniline kassetikas, siiamaani katki läinud aga veidi odavamad(praeguses mõistes) "viskavad vedru välja" ?
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas mustkass » 01:45, 07 Mär 2012

Vanasti tehti kvaliteetsemalt ja jupid olid ka paremad kui tänapäeval.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 01:58, 07 Mär 2012

nojh tegelt fakt on ,et kõik katkised makirisud, mis veel fmi käristavad, on hiljem tehtud kui see musakeskus! ainult paartükki on veidi vigaselt tööle jäänud,st et helipea kulunud või veorihm ei keri enam tagurpidi linti. aga hetkel on uusim asi aastake vist
vana ja veel on korras( see on see millega ma olen viimasel ajal plaate kuulanud - kompakt kassett-cd-raadio kõige tänapäevasemal kujul) aga vist on terve seetõttu, et kassetid on nii eelmine sajand ja sinna nad jäidki ja viimane raadio on lihtsalt igaks juhuks kui tabab nostalgia sähvatus ! aga kui lugeda kõik kassetikad pere ajaloo jooksul kokku siis on olnud üle kümne(ühe sai ema ostetud isegi rootsist, oli rikas ajastu eestlastele see rublaajastu, sai igast asju odavalt :wink: ) ja ka enamus neist on odavuse või lihtsalt koba kasutuse tõttu oma tee prükkarisse või ehituskuuri mölaraadioks leidnud smile300 !
huvitav ,kas panasonix on kuidagi seotud panasonic'ga smile11 ?
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 01:26, 09 Mär 2012

Huvitav, miks siia digi-tv foorumisse ENAM EI SAA ühtki linki nähtavalt sisestada ja miks ka eelmised sisestatud lingid on nähtamatud(tegelt on nad alles,ma vaatasin tekstisisestus kastis järgi!!!) ???
edit: :lol: adblockis vist ei tohi nihutada signatuuri blockis seda riba seal edasi esimesest astmest, see oligi vist linkide kurjajuur!!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 15:35, 10 Mär 2012

Kas kellegil on aimu, mis pagana heliformaat on .mod ??? :o smile264 smile287 smile06 smile73 smile72 ma sain ühest mängukaustast lahtipakituna kopeeritud head laulud aga formaat on kummaline , ainult vlc mõistab seda mängida!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 738
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas Opo » 15:57, 10 Mär 2012

Mängukaustades võivad heli- (ka pildi ja video) failidel olla suvalised laiendid, vaata VLC (või näiteks MediaInfoga) koodeki andmetest järgi mida sisaldavad. smile297
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 16:06, 10 Mär 2012

mina sellest pudrust küll aru ei saa! äkki sellepõhjal oskate öelda millega tegu? smile29
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas martinj » 16:46, 10 Mär 2012

jaanus- kirjutas:Kas kellegil on aimu, mis pagana heliformaat on .mod ??? :o smile264 smile287 smile06 smile73 smile72 ma sain ühest mängukaustast lahtipakituna kopeeritud head laulud aga formaat on kummaline , ainult vlc mõistab seda mängida!

Tere taas tulemast 1990ndendatesse. Mod on nn "moodulmuusika". Väga sarnane midile, aga sämplid on kaasas. vaata näiteks modarchive.org

Tuleb meelde 286, takistid ,covox,lpt ja igasugu modplayerid. Ise kah neid treinud :mrgreen:

Edit: covox on takistitest LPT-sse tehtud D/A muundi. 8 bitti/mono. Veidi nikerdades ja trigereid kasutades sai ka stereot kätte. Helikvaliteet sõltus ehitaja oskustest. Sämplimissagedus protsessorist (asi käis reaalajas) ja võis minna kuni 100kHz-ni.
Guugelda ka sõnu fastTracker, Modtracker, Protracker.
Elu oli ilus.....
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas Zuumbox » 17:18, 10 Mär 2012

Covox'iga seoses tuleb meelde veel üks tore programmike - "covoxer"; selle ja covox'i abil sai heliefektid kätte nii mõnestki mängust (kust see soundblaster tol ajal ikka nii väga võtta oli). Eriti hoolega sai klõbistatud "Castle Wolfenstein"i nimelist mängukest :mrgreen:
Jah, elu oli ilus...
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas martinj » 17:20, 10 Mär 2012

Nonii - dosbox käima ja wolf 3d samuti :mrgreen:
Praegu on ka elu ilus....
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Jaanusmiinuse küsimused

PostitusPostitas jaanus- » 17:41, 10 Mär 2012

ma salvestasin oma lemmiklaulu aegluubis! :wink: mis arvate sellest laulust? http://www.upload.ee/files/2148906/hell-porgu.wma.html ja teine lemmik kah :D http://www.upload.ee/files/2148929/ability.wma.html teine läheb hiljem aegluupi kui esimene!
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist