Euro tuleb siiski

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
leek
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 14:33, 21 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas leek » 08:08, 15 Juul 2010

euroreferendumil ütles valitsus euroliidule jah-rahva arvamus ei huvitanud kedagi! tsiteerides klassikuid-kui valimised midagi muudaksid,oleksid nad ammu keelatud!
Tegelikult kui asja vaadata globaalsemas mastaabis siis see jama ulatub juba kaugele minevikku-nimelt käputäis nn ärimehi lõi organisatsiooni,mida tänapäeval tunneme vabamüürlaste ordu ehk illuminaadid.
Nende eesmärk on valitseda maailma vahendeid valimata-see on ka neil suurepäraselt
õnnestunud.
Eks pärast kui viitsin,kirjutan pikemalt!

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas dreamants » 10:12, 15 Juul 2010

leek kirjutas:euroreferendumil ütles valitsus euroliidule jah-rahva arvamus ei huvitanud kedagi!

No ma tahaks seda pulli näha, kaua see riik püsiks kui iga vähegi tähtis otsus pööbli otsustada antaks.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Energizer » 11:54, 15 Juul 2010

leek kirjutas:euroreferendumil ütles valitsus euroliidule jah-rahva arvamus ei huvitanud kedagi! tsiteerides klassikuid-kui valimised midagi muudaksid,oleksid nad ammu keelatud!
Tegelikult kui asja vaadata globaalsemas mastaabis siis see jama ulatub juba kaugele minevikku-nimelt käputäis nn ärimehi lõi organisatsiooni,mida tänapäeval tunneme vabamüürlaste ordu ehk illuminaadid.
Nende eesmärk on valitseda maailma vahendeid valimata-see on ka neil suurepäraselt
õnnestunud.
Eks pärast kui viitsin,kirjutan pikemalt!

Kunagi oli maailm ka kirikuvõimu all. Tänaseks ei ole sellest suurt midagi järgi v.a need mõnikümmend miljonit usklikke kes erinevaid usundeid järgivad.

No ja mis puutub võimu ja raha suhtesse siis jah, kel raha, sel võimu.
Samas nendel tänapäevastel võimukandjatel polegi enam suuri sissetulekuallikaid peale maksumaksja rahade. Kõik suuremad sissetulekuallikad on kasära jaotatud või liigse korruptsiooniga ära rikutud, nimetaks näiteks spordialad nagu F1, Jalgpalli MM jne. Kõik on rahaks tehtud, enam pole mida müüa. Varsti saab nafta otsa ja siis hakkab alles nalja saama...
Kaudselt on ka EL üks suur korruptsioon, samamoodi nagu USA ja Vene föderatsiooni võim. Kardinate taga tehakse selliseid tehinguid millest me kunagi midagi teada ei saa, v.a seda et kui raha otsas siis tõstetakse makse põhjendusega et nafta hind või muu globaalselt strateegiline tooraine hind on tõusnud. Tegelikult lapitakse lihtsalt oma "eelarve" auke.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Martini » 13:15, 15 Juul 2010

mustkass kirjutas:Mis palkadesse puutub,mnjah hell teema,ma arvan kõik jääb samaks lihtsalt null kaob ära


Vot see on küll hea uudis. Mis võiks toredamat olla, kui hakata 20000 krooni asemel järsku 2000 eurot palka saama.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Schumi. » 13:43, 15 Juul 2010

Energizer kirjutas:euroreferendumit ei tule, sest rahvas ütles kaudselt jah juba euroopa liiduga ühinemise referendumil.
Olgem ausad, rahvas pole kunagi eurot tahtnud ja seda on selgelt näidanud ka igasugused küsitlused. Aga jah, ega me siis mingis Rootsi riigis ela, kus rahvas otsustab, mis tuleb ja mis mitte (Rootsis rahvas juba vähemalt kahelt korral hääletanud euro tuleku vastu; oma raha püsib)...

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas meremees2 » 14:28, 15 Juul 2010

Schumi. kirjutas:
Energizer kirjutas:euroreferendumit ei tule, sest rahvas ütles kaudselt jah juba euroopa liiduga ühinemise referendumil.
Olgem ausad, rahvas pole kunagi eurot tahtnud


Räägi enda eest... :-) Adminnid võik siis miski küsitluse panna, paljud tahavad ja paljud mitte. Mina olen kahe käpaga € poolt.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Martini » 14:34, 15 Juul 2010

Ma ei tea, miks mina rahva hulka ei peaks kuuluma, aga mina olen küll kogu aeg eurot tahtnud. See, et eelmisel korral meie katse nässu läks, tegi mulle tõsist meelehärmi. See, et mingi muu abstraktne küsitletud valim midagi muud tahab, mind ausalt öeldes eriti ei huvita. Sellega arvestamine oleks umbes sama tark kui et kuna viimastel KOV valimistel võitis Tallinnas ülekaalukalt Keskerakond, siis peaks ma KE liikmeks astuma, kontori seinale ilusa raamiga Edgari pildi riputama ja hakkama astmelist tulumaksu nõudma. No et kui terve kari mingeid jorsse pidas seda õigeks valikuks, mis siis minagi enam. See on ju absurdne lähenemine.

Igasuguste küsitluste algusesse peaks käima paar kontrollküsimust. Minimaalselt:

1) Kas sul on pangaarve(te)l palgapäevale eelneval päeval alati mingi summa raha?
2) Kas sa oled kunagi võtnud või plaaninud võtta kiirlaenu?

Kui vastused pole 1 - jah, 2 - ei, siis pole selle inimese käest mõtet mingit arvamust ühegi raha-asja kohta küsida, kaasa arvatud see, et mis valuuta meil siin käibima peaks. Sama hästi võiks talt küsida, et kas tema arvates võiks geostatsionaarsete satelliitide orbiiti madalamaks lasta, et vaesematel inimestel oleks kergem satti vaadata. Kindlasti ta vastab midagi, aga sellel vastusel puudub ju igasugune väärtus.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

meremees2
Entusiast
Postitusi: 365
Liitunud: 11:16, 22 Jaan 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas meremees2 » 14:46, 15 Juul 2010

Martini kirjutas:Ma ei tea, miks mina rahva hulka ei peaks kuuluma, aga mina olen küll kogu aeg eurot tahtnud. See, et eelmisel korral meie katse nässu läks, tegi mulle tõsist meelehärmi. See, et mingi muu abstraktne küsitletud valim midagi muud tahab, mind ausalt öeldes eriti ei huvita. Sellega arvestamine oleks umbes sama tark kui et kuna viimastel KOV valimistel võitis Tallinnas ülekaalukalt Keskerakond, siis peaks ma KE liikmeks astuma, kontori seinale ilusa raamiga Edgari pildi riputama ja hakkama astmelist tulumaksu nõudma. No et kui terve kari mingeid jorsse pidas seda õigeks valikuks, mis siis minagi enam. See on ju absurdne lähenemine.

Igasuguste küsitluste algusesse peaks käima paar kontrollküsimust. Minimaalselt:

1) Kas sul on pangaarve(te)l palgapäevale eelneval päeval alati mingi summa raha?
2) Kas sa oled kunagi võtnud või plaaninud võtta kiirlaenu?

Kui vastused pole 1 - jah, 2 - ei, siis pole selle inimese käest mõtet mingit arvamust ühegi raha-asja kohta küsida, kaasa arvatud see, et mis valuuta meil siin käibima peaks. Sama hästi võiks talt küsida, et kas tema arvates võiks geostatsionaarsete satelliitide orbiiti madalamaks lasta, et vaesematel inimestel oleks kergem satti vaadata. Kindlasti ta vastab midagi, aga sellel vastusel puudub ju igasugune väärtus.



Super :D :D :D

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Sculder » 14:55, 15 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Olgem ausad, rahvas pole kunagi eurot tahtnud ja seda on selgelt näidanud ka igasugused küsitlused.

Olgem ausad enne EU-ga liitumist öeldi, et Eurole üleminek on üks liitumis kriteeriume. Kui rahvas poleks eurot tahtnud oleks rahvas hääletanud EU vastu ja kõik.
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas aandra » 17:03, 15 Juul 2010

Schumi. Wrote:
Olgem ausad, rahvas pole kunagi eurot tahtnud

Seda näitab ainult üks küsitlus, mis on kesikute poolt tellitud ja emori-kivirähklaste poolt tehtud. Kes maksab, see tellib muusika. Mina ei tunne isiklikult ühtegi, kes ei sooviks euro tulekut. Võib olla selle pärast, et ei lävi kesikutega.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas valgekotkas » 17:06, 15 Juul 2010

Martini kirjutas:Ma ei tea, miks mina rahva hulka ei peaks kuuluma, aga mina olen küll kogu aeg eurot tahtnud. See, et eelmisel korral meie katse nässu läks, tegi mulle tõsist meelehärmi. See, et mingi muu abstraktne küsitletud valim midagi muud tahab, mind ausalt öeldes eriti ei huvita. Sellega arvestamine oleks umbes sama tark kui et kuna viimastel KOV valimistel võitis Tallinnas ülekaalukalt Keskerakond, siis peaks ma KE liikmeks astuma, kontori seinale ilusa raamiga Edgari pildi riputama ja hakkama astmelist tulumaksu nõudma. No et kui terve kari mingeid jorsse pidas seda õigeks valikuks, mis siis minagi enam. See on ju absurdne lähenemine.

Igasuguste küsitluste algusesse peaks käima paar kontrollküsimust. Minimaalselt:

1) Kas sul on pangaarve(te)l palgapäevale eelneval päeval alati mingi summa raha?
2) Kas sa oled kunagi võtnud või plaaninud võtta kiirlaenu?

Kui vastused pole 1 - jah, 2 - ei, siis pole selle inimese käest mõtet mingit arvamust ühegi raha-asja kohta küsida, kaasa arvatud see, et mis valuuta meil siin käibima peaks. Sama hästi võiks talt küsida, et kas tema arvates võiks geostatsionaarsete satelliitide orbiiti madalamaks lasta, et vaesematel inimestel oleks kergem satti vaadata. Kindlasti ta vastab midagi, aga sellel vastusel puudub ju igasugune väärtus.


12 punkti :P
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas aandra » 17:15, 15 Juul 2010

Annaks veel ühe plusspunkti!
Kui pidin Rootsis üle nädala tööl käima (nädal Stokis ja nädal Tallinnas), sõitsin iga esmaspäev Arlandast kesklinna ja reedel tagasi Arlandasse. 2001, kui öeldi seal referendumil ei eurole, siis maksis kiirbussipilet antud liinil 30SEK. Eelmisel aastal enne jõule oli hind 120SEK.
Sama ei öeldi ka Taanis aga parlament sidus krooni euroga ja taanlastel on kõik hästi, rootslased aga muudkui liigutavad enda kurssi.

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas pets1 » 17:42, 15 Juul 2010

Martini staatuse peaks muutma - 'satifänn' --> 'teadjamees' :lol:

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas kokku123 » 20:21, 15 Juul 2010

Sculder kirjutas:
Schumi. kirjutas:Olgem ausad, rahvas pole kunagi eurot tahtnud ja seda on selgelt näidanud ka igasugused küsitlused.

Olgem ausad enne EU-ga liitumist öeldi, et Eurole üleminek on üks liitumis kriteeriume. Kui rahvas poleks eurot tahtnud oleks rahvas hääletanud EU vastu ja kõik.

No algul tahetigi eurosi ja seda liitu, kui aga hinnatõusuga peale liitumist oma laksu kätte said siis mida aasta edasi seda vähem Eure soovitakse

Üleüldse ei tasu muretseda. Eurosi ei tule :) (kui tuleb siis max 1 aasta on käibel ja kroonid tagasi).

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Zuumbox » 22:19, 15 Juul 2010

kokku123 kirjutas:Üleüldse ei tasu muretseda. Eurosi ei tule :) (kui tuleb siis max 1 aasta on käibel ja kroonid tagasi).

See läheb kalliks maksma, sest me laseme ju oma kroonid läbi hakklihamasina :mrgreen:
Erinevalt sakslastest, kes ettenägelikult oma margad alles hoiavad.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist