Euro tuleb siiski

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas mustkass » 16:36, 16 Juul 2010

Martini kirjutas:
mustkass kirjutas:Mis palkadesse puutub,mnjah hell teema,ma arvan kõik jääb samaks lihtsalt null kaob ära


Vot see on küll hea uudis. Mis võiks toredamat olla, kui hakata 20000 krooni asemel järsku 2000 eurot palka saama.


Siis on sul küll hea palk 20000 krooni :roll: Munu viimatine palk kui tööl käisin kõikus küll 7500-8500 tuhande vahel see oli veel mitte masu ajal siis või noh ütleme peaaegu masu algul.Mis sa neist palkadest siis arvad,kõiketeadjamees.Ma arvan see asi tehakse kõik nii naksti ära et tavainimene midagi ei võida oma kopikaid loeb ta ikka olgu siis kroon,euro või mida iganes muu raha.Ja kapitalist(olgu ta eesti oma või välisinvestor) maksab sulle ikka nii vähe kui võimalik.Sellepärast ma ütlesingi laias laastus et null kaob ära.Ja ma leian,et mul võib õigus olla.Mis nendesste viiekohalistesse palhanumbritesse puutub siis mina siisn Viljandis lihtöö peal neid kohti küll väga palju praegu ei tea,varem ehk küll.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

leek
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 14:33, 21 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas leek » 07:52, 17 Juul 2010

http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... d=31947401
ühe mehe tark jutt ja usun,et ta pole rumal!
Eeestlastes europooldjad on nagu ususõdalased,kes pimesi usuvad eurosse, mõtlemata tagajärgedele!

http://www.ap3.ee/?PublicationId=c9d351 ... 30ad9ea584

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas mustkass » 11:36, 17 Juul 2010

See eksperssi artikkel oli huvitav kahju et ei lasknud edasi lugeda kas osta või telli :mrgreen: Mina arvan nii et väikese inimese jaoks ei muutu midagi olgu siin siis rahaühikuks mis tahes valuuta.Ja kui kunagi muutubki (mida ma ei usu muidugi eriti,sest siiamaani pole seda näha olnud,kasvõi natukenegi) siis on see küll väga kauge tulevik.
Antud situatsioonis et siin midagigi stabiliseeruks pole küll mingit märki.Jah paraku nii ta on et kukkumine on kerge tulema,aga proovi sa mäest ülesse ronida no võtab ikka aega küll :mrgreen: Vahepeal peab puhkama ka :mrgreen: Kohe ei jõua kõmpida jutti :mrgreen:
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Energizer » 12:10, 17 Juul 2010

mis puudutab Kreeka abipaketti, siis Eesti osa saab sellest olema küll väga väike. Mina sellepärast ei muretseks.

Muretsema peaks siis kui eurotsoonis ei jaksaks täita selliseid kohustusi nagu NATO liikmelisus ja EL liikmelisus, OSCE liikmelisus, mis kõik on tasulised tegelikult.
See oleks idiootsus kuubis kui selliste asjade jaoks läheks vaja lisaeelarvet või Läti stsenaariumit. Hea uudis selle kõige taustal on see, et meil riigivõlg väike- seega laenu võtmiseks tegelikult ruumi veel on, kuigi ma loodan südamest et riik seda tegema ei hakka.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


leek
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 14:33, 21 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas leek » 16:31, 17 Juul 2010

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=152184

siin veel üks asjalik artikkel!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Henkka » 14:50, 18 Juul 2010

leek kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=152184

siin veel üks asjalik artikkel!


Krt,
milleks siin risustada mingi pasaga aastast 2004... :twisted:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas dreamants » 16:30, 18 Juul 2010

leek kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=152184

siin veel üks asjalik artikkel!

Suutsin seda artiklit lugeda lauseni kus lugupeetud professor väidab, et rahaliiduga liitumisel kaotatakse iseseisvus. Teate isegi mitu riiki juba rahaliitu kuulub. Kas nad kõik on kaotanud iseseisvuse? Saksamaa... Prantsusmaa... jne. jne.? Oi professor, professor. Me oleme suurtest sõltuvad vaatamatta sellele mis raha meil kehtib.
Ja seda vana soppa tasus välja kaevata?

leek
Edasijõudnu
Postitusi: 39
Liitunud: 14:33, 21 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas leek » 17:24, 18 Juul 2010

mis sopp ta ikka nii väga on?
Jutt ju vastab tõele-olgu aasta 2004 või 2010.

Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Schumi. » 18:01, 18 Juul 2010

Tõsi ta on jah. Eurole üleminek on suur viga, millega anname ära veel ühe osa oma iseseisvusest.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas tigekala » 18:02, 18 Juul 2010

Et siis vaesed, aga uhked ?
Ma saan aru, et Norra, Ühinenud Kuningriigid, Sveits, Taani ja Rootsi võivad uhked olla,
aga Eesti...

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Henkka » 18:05, 18 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Tõsi ta on jah. Eurole üleminek on suur viga, millega anname ära veel ühe osa oma iseseisvusest.


OK poisid.
Kohe tänavale, barrikaadid püsti ja kõik lähedal olevad sõiduautod (ei ole üldse tähtis, kelle omad need on, peaasi, et põlevad) põlema panna ning karjuda, et ei tule eurot meite ema kapsamaale...

Läheb asjaks? :mrgreen:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas tigekala » 18:10, 18 Juul 2010

Henkka kirjutas:OK poisid.
Poistest on asi kaugel. Nad on penskarid, kes kuulavad ila tilkudes Savipätsi möla,
kes räägib seda, mida sülg talle suhu toob.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas rimas » 18:24, 18 Juul 2010

tigekala kirjutas:Poistest on asi kaugel. Nad on penskarid, kes kuulavad ila tilkudes Savipätsi möla,
kes räägib seda, mida sülg talle suhu toob.

Kõik enam ei kuula. Minu suguvõsa seeniorid on nüüd kõik suured Ansipi toetajad. :lol:
Ansip tõstis pensioni ja kõige koledamal ajal lubas, et pensione ei langetata. Onu Edgar kaagutas siis, et paha valitsus vähendab pensione ja devalveerib krooni.
Viimati muutis rimas, 19:30, 18 Juul 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas valgekotkas » 19:11, 18 Juul 2010

Henkka kirjutas:
Schumi. kirjutas:Tõsi ta on jah. Eurole üleminek on suur viga, millega anname ära veel ühe osa oma iseseisvusest.


OK poisid.
Kohe tänavale, barrikaadid püsti ja kõik lähedal olevad sõiduautod (ei ole üldse tähtis, kelle omad need on, peaasi, et põlevad) põlema panna ning karjuda, et ei tule eurot meite ema kapsamaale...

Läheb asjaks? :mrgreen:
Henkka - võibolla sina, mina, tigekala ja veel mõned liikmed isegi läheme barrikaadidele kui tõesti väga vaja on aga need kõige suuremad kisakõrid on nagu haukuvad koerad kes ei hammusta :lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Euro tuleb siiski

PostitusPostitas Energizer » 19:16, 18 Juul 2010

Ei taha just poliitilist loosungit maha panna aga põhimõtteliselt jah, iseseisvuse tunnuseks ei ole ainult raha. Rahva suurus nii otseses kui ka kaudses mõttes on palju tugevamad iseseisvuse tunnused. Samuti julgus ja otsustusvõime, soov iseenda eest seista ka kollektiivselt kui vaja. On rahvaid mille kultuurilised ja kunstilised traditsioonid on väga pikka aega püsinud tänaseni koos kaasaegse tehnika arengu saavutustega. Rahvas kes on võimeline protestiaktsioonidega oma sõna öelda on palju suurema iseseisvusega kui rahvas kelle seas on käputäis mõtterkaaslasi postimees.ee kommentaariruumis või kusagil foorumis omavahel arutamas.

Ma ei taha öelda, et märatsemine ja massiline sõidukite põletamine on õige viis. Aga võtkem näiteks prantsuse põllumehed: taheti toetust vähendada, siis keerasid kõik põllumehed oma traktorid Pariisi poole. Või kuidas Belgia kalurid oma ametivendadele teistest riikidest solidaarsusest toetust avaldasid, protestides. Sakslane, mida tegi , kui polnud millegiga rahul, kallas piima maha ja kõik.
Ok seal on toorpiimatootjad suured, võivad selliseid aktsioone lühiajaliselt lubada. Aga võtame Itaalia, kus rahvas koos ajakirjanikega võitlesid üheskoos alles hiljuti üheskoos tänaval pressivabaduse eest . Isegi Rai sport ülekanded olid ühel päeval peatatud kuna teleriekraanil oli kiri, "seoses ajakirjanike osalemisega streigis ja protestiaktsioonides pressivabaduse piiramise vastu, täna saateid ei toimu"). Poliitikas on itaalia rahvas küll palju aktiivsem kui meie rahvas. Kui midagi ei meeldi, on koolid/poed kinni ja tühjad ja minnakse tänavale. Halvates majandust. Protestida julgevad seal ka tähtsal kohal transporditöölised. Kas te teate mida tähendab raudteetööliste, seal hulgas vedurijuhtide streik itaaliale? Tõsi, suurtes riikides on palju parteisid, nende seas palju ühinemisi- lagunemisi pluss veel lugematu arv erinevaid huvigruppe keda need parteid toetavad. Aga fakt et nad ei karda oma väljaütlemisi avalikult esitada, oma õiguste eest seista, teebki selle rahva suureks. Vaatamata asjaolule et 80% itaallastest peavad end usklikeks ehk siis katoliiklasteks- peaks tegelikult kirikul seal ühiskonnas suur roll olema, aga näete ei ole.

EDIT: see jutt nüüd ei tähenda et ma euro vastu olen, pigem poolt. Kirjutan asjast nii nagu ma itaalia meedias asju näen. Ja mitte ainult, kui on sündmusi milles ma näiteks postimeest ei usalda, siis lähen ükskõik kuhu mujale kas cnn. com lehele või corriere.it lehele ja loen sealt. Eesti meediat, sh AK-d ei usalda üldse.
Viimati muutis Energizer, 19:42, 18 Juul 2010, muudetud 3 korda kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 91 külalist