Homo Sapiens e inimkonna hukk

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:18, 01 Mär 2007

binsat kirjutas:Ehk siis kokkuvõtlikult: põhimst. ükskõik millist erakonda Eestis ka võimu juurde ei vali, ei muutu sellest oluliselt...
Väike vahe ikka on. Kes pani tähele, siis eile avalikustas TV3 arvutustulemused.
Kesikute valimieelsete lubaduste täitmiseks on Eesti Riigil nelja aasta jooksul tarvis
174 miljardit krooni. Reformikate lubaduste täitmiseks "ainult" 112 miljardit krooni.
Huvitav, kelle taskust Savikas selle raha võtab? Või trükib lihtsalt katteta raha juurde nagu sovjettide ajal?

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 18:25, 01 Mär 2007

jah seda küll aga mitte miski ei pane uskuma et nad oma lubadusi ka täitma asuvad ja nad peaks saama ikka valdava enamuse et taolisi asju tegema hakata. mina seda nüüd küll ei usu, et nad sellise enamuse saavad. või siis jälle teistpidi: kes ütleb, et vähem lubajad hoopis rohkem kulutama ei hakka?
seega pole sellistel arvutustel sügavat mõtet. puhas ajakirjanduslik mulin. imho

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:25, 01 Mär 2007

Savika kinnisidee on ju muuta tulumaksu süsteemi...
Eelmises "Gigantide võitluses" TV3-s, pani Laar hea killu: "Miks muuta süsteemi, mille mina välja töötasin ja mis meile edu on toonud? Tead Edgar, kui mina saan peaministriks, siis võtan su kindlasti nõunikuks... jägamis/jaotamisnõunikuks!" :lol: :lol: :lol:

PS. Kohe algab uus saade TV3-s!

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 19:46, 01 Mär 2007

Kusjuures on huvitav tähele panna, et seekordsetel valimispalaganidel on kohukesed suht tagasihoidlikud selle maksuredeli promomisega. Ilmselt on nad ka ise aru saanud, et sellise asja läbisurumiseks puudub neil vähimgi reaalselt teostatav võimalus. Enne peavad nad 100% tiblasid (nii umbvenekeelseid kui ka eestikeelseid tiblasid) valimiskasti äärde tooma. Suht-koht utoopiline.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 20:18, 01 Mär 2007

Lõpetage juba see Savika sõimamine - oma küla poiss ja koolivend siiski mulle. Sai lapsepõlves palju lollusi koos korda saadetud, aga see on hoopis omaette ooper. Ajakirjanduses ilmunud materjalidest Edgari kohta on 90% bullshitt! Edgari ema käis meil tihti istumas, sest vaja oli põllutöödeks meilt hobust laenata ning sellises olukorras südamepuistamine ei saa olla vale.

Ise ei vali keski, aga elan Edgarile kaasa - vaiendamatult suurimaid tegijaid meie konnatiigi poliitikamaastikul.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:01, 01 Mär 2007

kamm kirjutas:... vaiendamatult suurimaid tegijaid meie konnatiigi poliitikamaastikul.
Ja ka suurima avatud taskuga... :lol:

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 21:02, 01 Mär 2007

tigekala kirjutas:
kamm kirjutas:... vaiendamatult suurimaid tegijaid meie konnatiigi poliitikamaastikul.
Ja ka suurima avatud taskuga... :lol:


Sellest räägivad ainult need, kes ilma jäänud :lol:

Hea küll, ütlen välja, valisisin oma meest: http://www.hiiumaa.ee/index.php?arhiivi ... 0052151000
Ei saa kedagi teist valida, sest infarktijärgsest halvatusest vedas mind välja just tema vend, ja ilma rahata!? :evil:

Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 21:27, 01 Mär 2007

nu tigekala on savika peale kade ja see on täiesti mõistetav nähtus inimese loomuses. kui ise ei suuda ja näed kuda teised tegutsevad, siis ju ajab närvi. tigekala nyhib pihku nagu ta siin teemas piltidel näitab ja tegeleb zoofiiliaga aga mõned mehed nagu McPart suplevad rahas ja liigutavad mägesi. selle asja nimi on lihtne kadedus , nii, et ei tasu ärrituda. las kala kräunub, sellest ei saa mitte suurt viga olema inimkonnale. kuigi tigekala võiks tõesti oma hingeõhu kummist mänguasjade puhumiseks jätta

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 21:32, 01 Mär 2007

Tegelikult pole savipätsi lubadused ei hullemad ega paremad kui reformarite, saialiidu, IRL jne omad. Ühtmoodi lolliks peavad nad valijaid ikka.
Ja vot see ongi asi, mis paneb tõsiselt mõtlema.

Aga praeguse lahke palgatõusu lubamise hooajal tasuks meenutada, et kallase siimu lubas kunagi ammu keskmiseks palgaks 9K raha (oli lubamise hetkel miski 4 K kanti), aga kui see lubatud 9K kuidagi valgusaasta kaugusel ikka aastate möödudes oli, siis oli siimuvanal hea vabandus, et see oleks ju tulnud aga kas te tahate siis suurt inflatsiooni.
Ehk need kes lähevad rahakoti järgi valima, peaks seda case meenutama ja mõtlema mille või kelle arvelt ja mis vahenditest see tuleb kui üldse tuleb.

Aga praegune klounaad kus ansip (va endine komsomoli nupuke mu endises kodulinnas) ja savipäts vastastikku tümitavad pole muud kena strateegia millega muudelt tegijatelt hääli noppida ning järgnevad 4 aasta ühises paadis riigivara laenetel loksuda.

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

PostitusPostitas martinj » 22:09, 01 Mär 2007

Kah teemasse:
Täna sain kinnituse sellest kui truu võib üks inimene oma erakonnale olla.
Sõidan Tallinnas liinibussis ja kuulan (ja hoidsin naeru kinni ja oleks püksi lasknud) kuidas üks keskeast veidi vanem tädi sõimas teist (üsna tigeda häälega nagu oleks kõik teised rahvavaenlased) ja kiitis erakonda.
Kahju, et ei taibanud oma taskumängijat lindistama panna. Meenutan mälu järgi:
Näed oli üks loll , valis isamaliitu, aga noh tal kandideeris mingi sugulane ja seda võis toetada kah. Ja siis kõrvalistujale . Mis ku*adi pärast sa loed seda postimeest ! Täielik lollide ja kinnimakstud leht . mida on Keskerakond siis nii halba teinud, et kogu aeg ette neile jääb . Ja see saade "olukorrast riigis " . Ma annaks sellele Muulile vastu kolu nii et koliseb. Kas Sa kesknädalat loed ? Pane juba ära see ku*adi postimees vale leht puha. Näed hea leht on Kesknädal, ma lõikan head artiklidki välja. Ah ei olegi tellitud no oled ikka loll küll. Ma ütlesin, pane see Postimees ära . Kinnimakstud leht. jne.....



Igatahes üsna lõbus oli.

Muide, mul käib kaa Kesknädal. Juba kuu aega. Ja dirigent kah .Lausa kaks ühesugust numbrit ülepäeva .Millegipärast arvan, et oodaku kuipalju tahan ,järgmine nädal enam mulle seda lehte ei tule.






Igatahes minupoolt üleskutse: Minge valima, muidu valitakse teie eest. (loe:kindlad tulihingelised toetajad, keda ei loksuta see jutt siin ega mujal)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 22:47, 01 Mär 2007

kakkerdis kirjutas:nu tigekala on savika peale kade ja see on täiesti mõistetav nähtus inimese loomuses. kui ise ei suuda ja näed kuda teised tegutsevad, siis ju ajab närvi. tigekala nyhib pihku nagu ta siin teemas piltidel näitab ja tegeleb zoofiiliaga aga mõned mehed nagu McPart suplevad rahas ja liigutavad mägesi. selle asja nimi on lihtne kadedus , nii, et ei tasu ärrituda. las kala kräunub, sellest ei saa mitte suurt viga olema inimkonnale. kuigi tigekala võiks tõesti oma hingeõhu kummist mänguasjade puhumiseks jätta
Kle, ma kingin su isale 30 krooni, et ta saaks osta mõned kondoomid ja et ta selliseid nagu sina enam siia ilma pehme emmiga valmis ei treiks.
Meie kõigi õnneks sa ise järglasi ei saa, kuna oled kitsest pede, s.t. ühesõnaga kukk nagu juba välismaa Dreambox'i foorumis kirjutatakse.
Huvitav, kas kõik tiblad on kuked?

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 23:04, 01 Mär 2007

Ma arvan, et kui politrukk koos kohaliku Manniga kakkerdist treis, unustas ta vända enne pesemata. :lol:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:07, 01 Mär 2007

binsat kirjutas:Ma arvan, et kui politrukk koos kohaliku Manniga kakkerdist treis, unustas ta vända enne pesemata. :lol:
Kas see tähendab, et tilk kust läks hulka? :shock:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:08, 01 Mär 2007

Pilt
Viimati muutis tigekala, 07:31, 02 Mär 2007, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
kakkerdis
Entusiast
Postitusi: 209
Liitunud: 03:00, 04 Okt 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas kakkerdis » 23:32, 01 Mär 2007

nu sinu dialoogi ise endaga on lõbus lugeda, seda enam et sa oled selline pask ja tallalakkuja, et juba solvad kõrvalisi isikuid aga jah, nõrgalt ei saa paremat tullagi, aga sa vaata veel korra oma pilte, 1 väike onnu äkki rahustab :!: muide mis aasta mees sa oled, kunagi oli eestis intsident kus hullumajas lasti mehed naised korra kokku aga hullud jagasid hanguga enne kondoome

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist