SATiteema Eesti internetis

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 18:52, 25 Jaan 2006

Peaks saama üldtunnustatud normiks, et teema pealkiri kajastaks võimalikult täpselt selle sisu. Reeglina saavad selliselt pealkirjastatud teemad ka rohkem vastukajasid kui just väga spetsiifilise küsimusega tegu pole.

Korralik FAQ algajatele on tore asi, ainult kes sellise hullumeelse töö ära teeb?
Näitena üks venekeelne FAQ:
http://sat-media.net/faq/faq.htm

Lihtsam võimalus oleks lisaselgitustega lingikogu.

Jõudu igatahes talle/neile, kes tahab vaeva näha!

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 22:30, 26 Jaan 2006

Mul on hoopis nüri küsimus. Kain'ile konkreetselt. Kas Sul on pruunid silmad ?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 22:33, 26 Jaan 2006

Aga siin on terav - miks venna 20 hõbeseekli eest maha müüsid?
(õige vastus - kuna rohkem ei antud.)

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:33, 27 Jaan 2006

joonas kirjutas:
Nõus. Pole aega ega viitsimist klikkida teemadel, mille sisukirjeldus ei ütle millest jutt käib.

Sisuliselt saan ma aru, et kodanik kain soovib kokku panna midagi KKK ehk siis võõrkeeli FAQ moodi asja, mis on iseenesest väga teretulnud. Võib-olla võiks sellist KKK-d hoopis isegi siin foorumis hoida ja hallata.


No sellele olen mina ka varem tähelepanu pööranud et sellist n.ö sat leksikoni on meile siin vaja. Uus foorum muidugi ei tee ka paha, aga küsimus pole mitte lihtsalt foorumis vaid selles mismoodi infot kollektsioneerida ja seda netis lihtsalt välja jagada. Kui igaüks postitaks 100% tõele vastava väite, millega kõik nõus on ja see lisatakse siis andmebaasi, siis saaks sellest üsna korralik FAQ. Aga sellist imet vist ei ole mõtet loota sest kõik meist kõigega ei nõustu.
Ma arvan et kui moderaatorid võtaksid ette ja teeksid väikese "musta pesu päeva", roogiksid välja kõik mis nende meelest ei ole foorumis teemakohaselt püstitatud kommentaarid, siis saaks foorum mõneks ajaks puhtamaks.Ning need kelle musta pesu tuli kõige rohkem pesta, võiksid saada väikese hoiatuse.
See et inimesed üksteisele erinevalt õpetusi jagavad tuleb sellest et inimesed on erinevalt asju õppinud. Mõnele näitab sõber kodus ette, teine loeb kusagilt netis ja katsetab selle järgi, mõni on iseõppija. Ning lisaks kõigele on meil kõgil erinev iseloom. Seega me suhtleme erinevalt. Üks vastab napisõnaliselt, teine maalib suured sõnad ette.
:wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist