Keda valisite või valite ???

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob

Keda olete juba valinud või homme valite?

Hääletus lõppes 14:44, 07 Mär 2011

1. Reformierakond
20
30%
2. Keskerakond
7
11%
3. IRL
19
29%
4. Sotsiaaldemokraadid
8
12%
5. Eestimaa Rohelised
2
3%
6. Rahvaliit
0
Pole hääli
7. mõni muu erakond
4
6%
8. üksikkandidaat
4
6%
9. Ignoreerin valimisi ja ei vali üldse kedagi ega midagi
2
3%
 
Hääli kokku: 66

Pärtel
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 15:07, 25 Jaan 2009
Asukoht: Lasnamäe
    unknown unknown

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas Pärtel » 11:08, 06 Mär 2011

tigekala kirjutas:Peale selle on ETV2 riiklik telekanal ja Eestis on ainult 1 riigikeel.


Rõõm kuulda, et vähemalt üks inimene on minuga samal arvamusel.

faas kirjutas:Huvitav kust peaks Vasja saama infot riigi,valimiste jne. kohta kui mitte riiklikust televisioonist. :lol:


Raadio 4, Venekeelne ajakirjandus (nt vk Postimees), internet (mingi osa Vasjadest seda ikka tunneb, Lasnamäel, kus ma elan, leiab Wifi pulk u 10 erinevat Wifit)

Seniks võivad kõik Vasjade pärast muretsejad lugeda artiklit, kus Margus Allikmaa tunnistab ausalt, et ETV venekeelsed saated ei jõua vaatajateni.
http://uudised.err.ee/index.php?06225097

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas faas » 11:13, 06 Mär 2011

Oh teid küll, leppige sellega: Vasja on olemas ja elab meie kõrval ja riigi TV peab andma infot vene keeles neile.Usun 10 aasta pärast on pilt teine.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas aandra » 11:26, 06 Mär 2011

tigekala kirjutas:Aga.
Kui Vasjale soovitada - Tõmba Venemaale, seal ju pudrumäed ja piimajõed, siis hoiab Vasja kahe käega Narvas piiripostist kinni.

Meessoost Vasjad hoiavd piiritulbast kinni 5-e jäsemega, naissoost aga 4-jaga.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas kreisi » 11:36, 06 Mär 2011

Pärtel kirjutas:
faas kirjutas:Huvitav kust peaks Vasja saama infot riigi,valimiste jne. kohta kui mitte riiklikust televisioonist. :lol:


Raadio 4, Venekeelne ajakirjandus (nt vk Postimees), internet (mingi osa Vasjadest seda ikka tunneb, Lasnamäel, kus ma elan, leiab Wifi pulk u 10 erinevat Wifit)

[/quote]
ka Raadio 4 on ERR (AVALIK-ÕIGUSLIK) ehk riiklik kui tahate.
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Pärtel
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 15:07, 25 Jaan 2009
Asukoht: Lasnamäe
    unknown unknown

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas Pärtel » 11:49, 06 Mär 2011

faas kirjutas:Oh teid küll, leppige sellega: Vasja on olemas ja elab meie kõrval ja riigi TV peab andma infot vene keeles neile.Usun 10 aasta pärast on pilt teine.


Peabki andma. Meil on äärmiselt populaarsed ja usaldusväärsed Raadio 4 ja venekeelne AK. Nende vastu ma pole ning pole kunagi ka olnud. Kuid kõik ülejäänu - Batareja, Kolmnurk, Venekeelne debatt, venekeelse tõlkega debatt, venekeelne ERR-i uudisteleht - on üleliigne. Pean seda mõttetuks rahva raha raiskamiseks ja eesti keele peale sülitamiseks.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas Energizer » 11:59, 06 Mär 2011

kreisi kirjutas:Energizer-ist mul koguaeg olnud arvamus kui elukutselisest k erakondlasest, sõnavõtud sellised üle interneti :)
miks siis see kord kristlastele hääl kes piiblile loodavad nagu valimisdebatis näha kuulda oli?



Vastan sellele lühidalt: Unustasin mainida et IRL jäi minu häälest ilma tänu nende populistlikule lauslollusele nimega EMAPENSION. Viga nr1 nende poolt. Ma lausa vihastusin kui seda loosungit esimest korda lugesin, niisugust piimajõge ja pudrumäge lubada... Äkki oleks vaja siis ka isapensioni jne. Miks isasid ignoreeritakse, mõni vanaisa on oma lapselapsele 10 korda isa eest kui lapse bioloogiline isa jne. rohelised kirjutasid idee ringi ja lubavad kodanikupalka. Isegi kui ideed kõlavad ilusad, ja vaatamata sellele et mul on suhteliselt sotsialistlikud vaated, saan aru, et selliste ideede realiseerimine on võimatu. Mulle ei meeldi mõte et selliste lolluste rahastamiseks kirjutatakse pensionisambad ringi (kust siis veel seda raha võetakse, eurosid ju juurde trükkida ka ei saa smile36 ) ja selleks ajaks kui mina pensionil, pole enam üldse raha. Pigem toetagu siis juba töötuid, tõstku ühekordseid toetusi. Millest on inimeste toimetulekule rohkem kasu. Või suunaku raha haridusse nii, et gümnaasiumi lõpetanu kohe panga õppelaenuorjusesse ei peaks minema et edasi õppida. Minul jäi elus näiteks ülikool vahele ainult rahapuuduse pärast. Võib-olla oleks see mu elu muutnud sellisel määral et ma siin foorumis praegu ei kirjutaks vaid tegeleks millegi muuga... smile19
Sellest lähtuvalt polnud mul muid valikuid. Ja eraelus olen täiesti apoliitiline parteitu. See et mul niivõrd sotsialistlikud vaated on, tuleneb sellest et sündisin nõukogude ajal ja minu ajal olid paljudel asjadel väärtused teised. Kord oli majas.

Veel üks asi, väga küüniline, kuigi saan aru et see ka vajalik:paljud riigikogu kandidaadid eri erakondadest ütlevad et vaja tõsta matusetoetust...Vaadates Eesti meeste keskmist eluiga tundub see olevat küll irvitamine, pensionile sa ei jõua, aga isake riik hoolitseb su mahamatmise eest...

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas rimas » 12:10, 06 Mär 2011

Energizer, tahad öelda, et kõhklesid IRL ja Keskerakonna vahel. smile43
Sellist valikut inimesel ei ole. Keski valija ei vali IRL-i ja IRL valija ei vali Keski.
Niiet pole mõtet demagoogitseda. smile14

Kasutaja avatar
andrus
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 28 Juul 2007
    unknown unknown

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas andrus » 12:13, 06 Mär 2011

raivo kirjutas:
Zuumbox kirjutas:
tigekala kirjutas:Olen.
Aga, kas Sa ise oled kui penskarite ja vankade erakond võimuhoobade juurde pääseb ?
Valgas, ntx tehti juba riigipööre.

Vahet pole, kes "hoobasid" väänab. Kui kartul on kuum ja õlu külm smile58 , siis mina olen rahul smile70 Olgu siis seal tüüri juures või vanakurat ise.


Olen kala postitusega 100% nõus ja see on väga vale suhtumine kahjuks...


+ veel 1 100 % siitpoolt.
1 hääl võib väga palju muuta. Mina näiteks tean et eelmine kord jäi Jaak Salumetsal 2 häält puudu et kohe riigikogusse saada. Olen reformi pooldaja rohkem kui IRL aga valisin IRLi, sest siis lootus suurem et vana valitsus ei jätka.
e-hääletusel valisin Kaja Kallase. Tahan Riigikokku inimesi, kes on ka erasektoris pidanud ise oma leiva ... ja ka singi... välja teenima.

Ja kui keegi valima ei lähe, siis pärast oldagu hästi tasa valitud seltskonna suhtes.
Mõtlemine, et senikaua, kui katus pea kohal ja toit laual, muud mind ei huvita, = Tallinna pensionäridega, kellele ets enne valimisi vanas rahas 500 andis ja kes selle eest batkat valisid. Ma pole paljude ideedega rahul, mida reform või irl praegu välja on öelnud aga 1hega olen: Kulutada saab raha ja muid vahendeid, mis on välja teenitud. Ja kui midagi on teenitud, siis teatakse kui raskelt see tuli ja loodetavasti osatakse targemalt ka teenituga majandada. smile85

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas Energizer » 12:37, 06 Mär 2011

rimas kirjutas:Energizer, tahad öelda, et kõhklesid IRL ja Keskerakonna vahel. smile43
Sellist valikut inimesel ei ole. Keski valija ei vali IRL-i ja IRL valija ei vali Keski.
Niiet pole mõtet demagoogitseda. smile14



Rimas, ma pole ühegi partei alaline pooldaja. Aga kuna ka ühe inimese häälel pidavat olema jõud siis otsustasin valida halvimatest parima (parem valida kui mitte valida) ja veel, kui hästi mu algpostitust loed siis näed et valisin "muu erakonna" ehk Eesti Kristlikud Demokraadid , Keski valis mu pereliige, sest Keski nimekirjas oli inimene keda tundis/teadis. Kõik.
Minu puhul IRL valija vs Keski valija ei kehti, sest jätsin isiklikult mõlemad erakonnad oma isiklikust valikust välja.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas tigekala » 13:41, 06 Mär 2011

Energizer kirjutas:Keski valis mu pereliige, sest Keski nimekirjas oli inimene keda tundis/teadis.
Nagu ma aru saan, oled Sa perekonnapea ?
Kui nii, siis lonkab Sul kodune kasvatus.

Kuidas üldse saab valida inimest, kes on astunud Keskerakonda ?
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas martinj » 13:59, 06 Mär 2011

tigekala kirjutas:Kuidas üldse saab valida inimest, kes on astunud Keskerakonda ?

Samamoodi, nagu iga teist, kirjutad paberile numbri.
Vaata, asi on selles, et nagu eile Mikser ütles, et Savisaare valijad ei saagi temast(Mikserist) aru.
Edit: Ma tunnen nii mõndagi paadunud Keskerakonna toetajat.Samas nendega ei ole võimalik poliitikast üldse rääkida. Isegi küsimus, "mis pärast eelistad keskerakonda" tekitab nendes sellise kaitserefleksi, et rahu huvides pole mõtet edasi rääkidagi. Nad on kuskilt (kust ? ) kinnismõtte võtnud ja sellest ei loobu. Samuti on nad truud valijad. Ja mis kõige imelikum- täisverelised eestlased !
Aga seotus selle foorumiga niipalju, et üks elab Idavirus ja pärast Digilevi vahib ainult Kingissepa pealt vene analoogi. Ja teisele sai millalgi 13E vene üldkanalid pandud ja kui kohalik analoog välja lülitati, vahib kah ainult seda, mis tuleb. smile03
Kolmas vahib hommikust õhtuni K2 ja TV3 seepe ja Reporterit ning loeb Kroonikat .
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas tigekala » 14:16, 06 Mär 2011

Ma pidasin silmas siiski sellist inimest, kes on mõneteistkümne hõbeseekli eest astunud Keskerakonda, kuna rohkem ju ei antud.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas raivo » 14:17, 06 Mär 2011

tigekala kirjutas:Vedru
Ma ei arvagi, et miljardäril pole enam raha vaja. Lihtsalt, paljaperselisel on raha rohkem vaja kui miljardäril. Ja hulga rohkem vaja varastada, et miljardäriks saada.

Tra, juba 3 kirsikivi omanikku on meie Etkari valinud.


Tigekala, Me ei ropenda enam foorumis. smile04
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas tigekala » 14:20, 06 Mär 2011

Ma ei ropendanudki. See oli tera, mulle lihtsalt meeldis ja just Sinu ärritamiseks, kirjutada nii.
Aga... Eks igaüks võtab oma rikutusastme järgi.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Keda valisite või valite ???

PostitusPostitas raivo » 14:28, 06 Mär 2011

tigekala kirjutas:Ma ei ropendanudki. See oli tera, mulle lihtsalt meeldis ja just Sinu ärritamiseks, kirjutada nii.
Aga... Eks igaüks võtab oma rikutusastme järgi.


Vaata, et see prooviks ärritamine fataalseks Sinu jaoks ei saa. Ei tahaks kedagi karistada ja sellest rõõmu ka ei tunne, kuid erandeid ei tee ja parem ära katseta seda läve ...
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 85 külalist