€URO, poolt või vastu

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob

Eesti võtab 01.01.2011 kasutusele euro, kas oled selle poolt või selle vastu?

Jah, olen selle poolt!
50
62%
Ei, olen selle vastu!
19
23%
Vahet pole!
12
15%
 
Hääli kokku: 81

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas bljumkin » 15:14, 23 Juul 2010

j2nesh kirjutas:Energizer, need kes valimistel ei käi ja oma häält ei anna ongi need, kellel on savi. Ehk siis nemad valivad kolmanda variandi.

Tglt ei ole see nii.Ega's valik tegemata jää.Lihtsalt valiku tegijate ring väheneb.

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas kain » 15:23, 23 Juul 2010

Energizer kirjutas:Isegi Soome pole nii rikas et hoida oma rahvusvaluutat.
Vaadake soomlaste hirme peale LAMA-t, kartsid et nende FIM kõrbeb põhja ja riik (rahvas) otsustas võtta kasutusele euro enne kui hilja. Soomlane on ikka veel kõrvuni võlgades. FIM devalveerimine oleks Soomele katastroof...

Muide, lihtsalt vahemärkusena- FIM devalveeriti aastal 1991 (või oli see 1992, täpselt ei mäleta)

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas rimas » 15:46, 23 Juul 2010

Asi on otsustatud, suurt vastuseisu ei ole. Mõttetu ruumi raiskamine on see teema.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas Energizer » 15:58, 23 Juul 2010

ootaks ikka 7 päeva, kui suur osa aktiivsemaid digi-tv.ee kasutajaid ära on hääletanud. hääletamise järel pole teemale postitamine ju kohustuslik, andke lihtsalt hääl ja eks moded ise otsustagu millal teema lukku pandaks, minu pärast hoidku küsitlust üleval kuni 31.12.2010 :mrgreen: hääletamine ei võta ruumi, postitamine võtab...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas Martini » 15:59, 23 Juul 2010

ah las teema tiksub, kus ta ikka ruumi raiskab peale monitori. Ega pikslid ära ei kulu. Kui peaks juhtuma, et näiteks saja vastajani jõuab, oleks statistiliselt päris huvitav. Ajalehte artiklit kirjutama selle kohta ei lähe, aga ikkagi põnev ühe valimi käitumist uurida.
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas rimas » 16:20, 23 Juul 2010

Nojah, ma mõtlesin, et otsustatud meist kõrgemate olevuste poolt. See, kas siin keegi pooldab eurot või on vastu, ei tähenda mitte midagi.

Schumi.
Edasijõudnu
Postitusi: 31
Liitunud: 22:07, 23 Veebr 2010
    unknown unknown

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas Schumi. » 16:39, 23 Juul 2010

Energizer kirjutas:Keegi ei keela sul oma sääste pangast välja võtta ja sukasääres kroonides hoida. Sul veel 6 kuud aega seda teha. Palk muidugi konverteeritakse siiski sul eurodeks alates jaanuarist, sinna pole midagi teha.
Ammu juba olen öelnud, et seda ma ka teen. Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka. Hädapärast maksab kaardiga, aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta.
Oma raha ikka kõige kallim. Ja õnneks sarnaselt rootslastele, taanlastele või brittidele oskan ma ka seda hinnata.
Eks nautige siis 1. jaanuari. Siis algab ühtlasi Eesti raha hävitamine. Kurat, isegi sakslased hoiavad oma markasid alles!

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas valgekotkas » 17:04, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:
Energizer kirjutas:Keegi ei keela sul oma sääste pangast välja võtta ja sukasääres kroonides hoida. Sul veel 6 kuud aega seda teha. Palk muidugi konverteeritakse siiski sul eurodeks alates jaanuarist, sinna pole midagi teha.
Ammu juba olen öelnud, et seda ma ka teen. Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka. Hädapärast maksab kaardiga, aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta.
Oma raha ikka kõige kallim. Ja õnneks sarnaselt rootslastele, taanlastele või brittidele oskan ma ka seda hinnata.
Eks nautige siis 1. jaanuari. Siis algab ühtlasi Eesti raha hävitamine. Kurat, isegi sakslased hoiavad oma markasid alles!
aga sa trüki kohe päris oma raha ja kasuta seda :wink: - see on ju nii lihtne ... siis tunned ennast sama suurena kui taanlased, norrakad, rootslased jne ... huvitav millist seakisa sa siis teinud oleks kui eestit eurotsooni ei oleks võetud ja siiani ära hoitud devalveerimine oleks tänaseks juba tehtud :evil: kui sul natuke ajusid oleks siis peaksid ka ise taipama, et krooni devalveerimist hoiti ära vaid selle nimel, et eurole üle minna ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas dreamants » 17:13, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Mõelge ikka peaga enne rutaka otsuse tegemist. Oma rahaühiku kaotamine käibelt (JA VEEL HÄVITAMINE erinevalt näiteks sakslastest) on katastoof.

Lihtsalt lahmida suudab igaüks. Aga kui sa juba lahmid, siis põhjenda ka, miks ta katastroof on?

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas kain » 17:14, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka. Hädapärast maksab kaardiga, aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta.

Kas Sa tõesti arvad, et suudad selliste sõnade taga seista?! Tahaks näha :D

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14493
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 141 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas tigekala » 17:20, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka.
Ära võta jah. Ja ära ka emmi pihku võta.
Muide, see pole mees, kes pole pihku tagunud.
Ja see pole grusiin, kes pole lammast toginud.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas Henkka » 17:23, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:...Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka. Hädapärast maksab kaardiga, aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta...


Selle alajaotuse nimi siin on Muidujutt ja eks toodud tsitaat üks muidujutt ongi... :mrgreen:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14493
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 141 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas tigekala » 17:29, 23 Juul 2010

Tra, kus mulle meeldivad sellised Schumi moodi täisväärtuslikud eestlased.
Täna otsisin plaatijat ja maalrit mingi Soome miljonäri eramaja (hind 6 milj. €) peale tööle.
Helistasin, seal vastab naisterahvas : Jah, mees otsib küll tööd. Au ! Ants, tule laudast välja, sulle pakutakse tööd !

Võta siis selline tööle...

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas dreamants » 17:37, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:...aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta.

Ma pole kroonegi juba mitmeid kuid(arvata võib, et juba paar aastat vähemalt) füüsiliselt kätte võtnud. Kõik maksan kaardiga või interneti teel. Nii, et selles ma küll kangelastegu ei näe!

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: €URO, poolt või vastu

PostitusPostitas bljumkin » 17:50, 23 Juul 2010

Schumi. kirjutas:Ammu juba olen öelnud, et seda ma ka teen. Mingit pasaeurot küll kasutama ei hakka. Hädapärast maksab kaardiga, aga füüsiliselt eurot ma küll kätte ei võta.
Oma raha ikka kõige kallim. Ja õnneks sarnaselt rootslastele, taanlastele või brittidele oskan ma ka seda hinnata.
Eks nautige siis 1. jaanuari. Siis algab ühtlasi Eesti raha hävitamine. Kurat, isegi sakslased hoiavad oma markasid alles!

Kle,nii ei lähe mitte!Seal kaardi peal sul ju pasaeurod.Ja taolist kaarti üks õige eesti mees ei kasuta.Sest ka see on Eesti raha hävitamine!
Ja tglt on ükskõik millise muu kui Eesti raha kasutamine Rahvuslik Reetmine,mida nimelt taotlevad Finantsjuutlus ja Illuminaadid!See kõik on ülks suur vandenõu Eesti Riigi ja Raha vastu!!!
Ära mingil juhul kasuta välismaiseid rahasid ei käes ega kaartidel - ei pasaeurosid,pasadollareid,pasakroone,pasanaelu,pasarublasid etc etc ...
Keegi peab Eesti Raha päästma!!!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist