Midagi lõbusat

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas sniff01 » 23:43, 22 Juul 2010

Sealt kus pildi "varastasin", mainit kah tartut ja eks ta selle riia tähe nurgapealset meenutab kah. :lol:

Tartu toredate mõtete linn! :mrgreen:

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas karla » 18:15, 24 Juul 2010

Pilt
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Carat_EST » 08:05, 26 Juul 2010

karla kirjutas: etiketti sellel polnud, korgile olid pressitud number ja kirjad,


Selliseid tehti ka Pärnus ja mujalgi.
Need korgid on tänapäeval väga rariteetsed (tunduvalt haruldasemad kui kõikvõimalikud sildid).

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Carat_EST » 08:19, 26 Juul 2010

aandra kirjutas:Praegu meil kasutusel ühtne alkoholi % sisaldus. Olen nagu kuulnud, et vene ajal oli õlledel teistsugune kanguse protsendi arvestus, kui viinal aga võin eksida. Meenub nagu midagi taolist. Seal oli segu läbipaistvusest, kangusest ja veel millestki, mida see protsent näitas.


See % aga tihti ka kraad (°) on algvirde tihedus (mida rohkem linnaseid õllekeedus, seda suurem algvirde tihedus). Üheselt pole (Alc % Vol) ümberarvestatav (mõlemad on eraldi mõõdetavad). Tšehhid märgivad oma (vähemalt siseriiklikele) õlledele siiani mõlemaid numbreid. Ka siin on mõlemad võrdluseks ära toodud:
http://www.beerhouse.ee/est/beer_house/meie_olled

Teeme asja veel pisut segasemaks (et ka kaaluprotsent on kasutusel):
Kui kange õlu on siis ikkagi kange?

Eesti õlletootjad märgivad pudelile õlles sisalduva alkoholi mahuprotsendi (näiteks 5,2 % vol või 5,2 % mahust). USAs on pudelile märgitud aga hoopis alkoholi kaaluprotsent (näiteks 3,2% by weight). Mahuprotsent on kaaluprotsendist umbes viiendiku võrra suurem, nii et õlu kirjaga 3,8% by weight, on tegelikult 4,7%line. Populaarse tšehhi õlle Velkopopovicky Kozeli sildile on aga suurelt märgitud 10%. See väljendab algvirde tihedust, õlle enda kangus meie mõistes on 3,8 % vol (see on ka sildil väikeses kirjas olemas). Kui kange on siis ikkagi kange? Mingiks piiriks on kujunenud 4,7% vol. Kõike, mis sellest ülespoole, peetakse juba kangeks. Kui vaadata Eestis toodetavaid õllesid, siis võib neist kahte kolmandikku julgelt kangeks nimetada ja Eestit kange õlle maaks.


Allikas: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=115912

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Carat_EST » 16:52, 27 Juul 2010



Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas kain » 22:46, 29 Juul 2010

Uus tase tutvumiskuulutuse fotodes:
http://www.soov.ee/vaata.seam?id=2337787&loc=et_EE&cid=131460
(alaealistel ja nõrganärvilistel meestel ei soovita vaadata:)
:D

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas martinj » 00:43, 30 Juul 2010

Vot selline peabki olema tutvumiskuulutus. Põhilise töövahendi seisukord peab kah näha olema . :mrgreen:
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas martinj » 21:35, 31 Juul 2010

"my heart will go on" v arktike pingvinov net .
http://www.youtube.com/watch?v=R3C8X6OV ... re=related
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas martinj » 22:24, 04 Aug 2010

No ei saa saabunud meili siia postitamata jätta - Äkki keegi tahab vanaprouat aidata.
Belen Drilon leidsin selle reklaami www.classifiedextra.ca veebilehel üksikasjalik versioon on saadaval veebilehel, klikkides lingil.
Tervitused, Permitte mul tutvustada ennast sa, ma olen proua Belen Drilon, ma abielus Late Hr Franklyn M. Drilon kes töötas koos meie Filipiinide Saatkond enne kui ta suri aastal 14. veebruar 2006. Me olime abielus 17 aastat, ilma et laps. Enne mu abikaasa surma i päritud kogusumma (9.5million United statedollars) alates Miesvainajani kui ta oli oma haige voodi, See raha oli peidetud metallist pagasiruumi kasti ja hoiule turvalisuse ja rahastada äriühingu riigi lääneosas Aafrika Cote D'Ivoire alusel salajase kokkuleppe Perekonna varandus. See tähendab, et turvalisuse diplomaatiliste firma ei tea selle sisu kast, mis oli lähetatud Filipiini oma kontoris Côte d'Ivoire'is vastavalt diplomaatiliste levialas. Hiljuti ma kukkusin haige ja ilma kiiret ravi ja spetsialist Teie riigis ei ole ma kavatsen kaua kesta, Spetsiaalselt tõttu mu kõri vähki ja insulti. Aga mis häirib mind kõige Nüüd on insult. Võttes teada minu tingimus, otsustasin ma teiega ühendust ja näitab teile isiklikult seoses minu pärand Miesvainajani. Pärast Miesvainajani vennad on jätnud mind ja on hästi istuvad Miesvainajani omadused ja tema pangakontod, sest l could'nt kannab lapse oma Late vend. Nii et püüan aidata teid või mis tahes organisatsioon, mis aitab mul turvaline Abitoetuse fondile oli see hoiule ja kasutada seda raha viisil ma anda teile. Ja ka mind aidata teie riigi jaoks bestmedical ravi. Ma võtsin selle otsuse, sest mul ei ole ühtegi last, et pärandub see raha ja ma ei taha on eemal, kus see raha tuleb kasutada jumalavallatu viisil. See on põhjus, miks ma võtan seda otsust käsitleda te üle kõnealuse fondi vastu. Ma ei vaja mingeid telefonikõnesid selles osas, sest minu tervis ja kuna juuresolekul Miesvainajani sugulased minu ümber mõnikord. Ma ei taha neid teada seda arengut. Niipea, kui saan oma vastuses minu kõrval post annan teile kontakt Turvalisus ja diplomaatiliste firma Côte d'Ivoire'is ning lubade sertifikaat, mille on hoiusesertifikaat et nad annavad mulle väga päeval, kui kast raha anti hoiule nende firma abil saate helistada ja anda neile oma aadressi kohest saatmist kasti teile originaal saaja selle fondi. Palun saada tagasi mulle nii kiiresti kui võimalik saada lisateavet, proua Belen Drilon
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas satik » 23:00, 04 Aug 2010

Mulle tuli selliseid kirju paari päevaga kolm tk koguni! :mrgreen:
Igal korral oli nimi erinev.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas tigekala » 15:07, 06 Aug 2010

Mmmm, jäätis...

Pilt

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sculder » 19:11, 06 Aug 2010

Pilt
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas raivo » 20:14, 06 Aug 2010

Ei tea kas ja kunas eestisse jõuab? :roll: Toode ikka rohkem naistele disainitud ja teatud huvidega meestele ... :roll:
Kas ka antud toote tootearendajatel meestele midagi on? Mmmm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Energizer » 21:07, 06 Aug 2010

Äkki tegu fotolavastusega?
Pole ju võimatu... :roll: :P

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist