norton antivirus 2007

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

norton antivirus 2007

PostitusPostitas snowkite » 00:39, 26 Okt 2007

appi! Palun kas keegi aitaks mind serial key-ga? ma ise ei suutnud leida. oleks vaja teha activation

Kasutaja avatar
dreamx
Entusiast
Postitusi: 130
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas dreamx » 00:48, 26 Okt 2007

Vale foorum selle jaoks,sihikese asja eest peaks admin käpelt sulle bänni andma,kuna oled jätnud tegemata kõige vajalikuma :!:
Loe foorumi KKK :idea:

Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas snowkite » 01:11, 26 Okt 2007

aga vähemalt võikside öelda kust seda leida võiks, mis lehe pealt? kas nii palju ka küsida ei tohi

Kasutaja avatar
buck
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: EU
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas buck » 02:49, 26 Okt 2007

Kas su arvuti on liiga kiire et sellist sitta enda arvutisse installid?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 09:24, 26 Okt 2007

Kui Sa ostsid ausalt selle antiviiruse, peab olema kaasas sehuke kirjake karbi kile vahele pandud, kus kirjas see serial key. Kui sa selle mustalt turult ostsid, siis Sa seda ausat keyd ei leia kunagi.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 11:34, 26 Okt 2007

Soovitaks parem http://www.kaspersky.ee/

Kõike saab neilt osta otse online ja olemas väga hea klienditugi kui midagi peaks juhtuma.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 12:00, 26 Okt 2007

Kasutan ka ise kaspersky-t ja toimib väga palju paremini, kui norton, mida ammu-ammu kasutasin.
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas satifenn » 19:25, 26 Okt 2007

mul hetkel jookseb masinas NOD32 kah ei kurda.tundub ka igati ressurssi vähem tarbiv kui norton

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 20:40, 26 Okt 2007

aandra kirjutas:Kasutan ka ise kaspersky-t ja toimib väga palju paremini, kui norton, mida ammu-ammu kasutasin.


Internet Security lux lausa :D ei vea ka lahjemaid arvuteid kooma :D
snowkite ära installi arvutisse asju mida käima ei oska panna :wink: Poest saad toimiva asja :)

serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas serxx » 21:34, 26 Okt 2007

Norton on ju igati hea viirusetõrje, tõmbab arvuti kooma ning viirusele ei jää enam protsessori ressurssi, et oma asja ajada :D
Aga nagu eespool juba mainitud, siis soovitaksin ka mina pigem kasperskyt, töötab palju paremini.

Kasutaja avatar
andy
Tegija
Postitusi: 146
Liitunud: 09:24, 26 Juul 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown

PostitusPostitas andy » 22:01, 26 Okt 2007

Igatahes omadest kogemustest vöin öelda ,osta vöi tömba kuskilt neti avarustest endale nod32 ning unusta viirused.Muidugi kui neid tahtlikult endale masinasse ei installi. NAV 2007 on ju täitsa out.
Kunagi kui oli nav 2005 oli üks paremaid ,kuid nüüd on ainult ressursi nöudev proge.
Dream-8000HD PVR-75*E-36*E-28,2*E-19,2*E-13*E-9*E-5*E-1*W-4*W-30*W Vu+ Duo-2

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 23:09, 26 Okt 2007

Norton on lihtsalt liiga palju progenud selliseid programmimooduleid mis töötavad monitooringu baasil. See võtab ressursse...
Kunagi oli mul kasutusel (oma esimeses tõsises arvutikomplektis) Norton Antivirus For Win 95&Win98) , mis pandi kaasa emaplaadi draiveri cd-ga. Üks parimaid viirustõrjeprogramme mida tean. Viiruste andmebaasi update töötas laitmatult kolm aastat. Ja tolleaegsete viiruste vastu kaitses hästi. OLi võimeline isegi viirust avastama ja allalaadimist peatama ka siis kui see laeti mingi failiga arvutisse, seega viirus elimineeriti enne kui see arvutisse paigalduda jõudis.

Looomulikult tänapäeva viirused on midagi muud.

MInu rohi viiruste vastu on lihtne. Kasuta Windowsi asemel linuxit. Kui natukene ajusid liigutada viitsid, siis linux pole sugugi raskem kui win. Aga turvalisuse poole pealt windows (eriti vanemad) eriti linuxiga ei võistle.

Kasutaja avatar
buck
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: EU
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas buck » 00:08, 27 Okt 2007

Energizer kirjutas:Norton on lihtsalt liiga palju progenud selliseid programmimooduleid mis töötavad monitooringu baasil. See võtab ressursse...
Kunagi oli mul kasutusel (oma esimeses tõsises arvutikomplektis) Norton Antivirus For Win 95&Win98) , mis pandi kaasa emaplaadi draiveri cd-ga. Üks parimaid viirustõrjeprogramme mida tean. Viiruste andmebaasi update töötas laitmatult kolm aastat. Ja tolleaegsete viiruste vastu kaitses hästi. OLi võimeline isegi viirust avastama ja allalaadimist peatama ka siis kui see laeti mingi failiga arvutisse, seega viirus elimineeriti enne kui see arvutisse paigalduda jõudis.

Looomulikult tänapäeva viirused on midagi muud.

MInu rohi viiruste vastu on lihtne. Kasuta Windowsi asemel linuxit. Kui natukene ajusid liigutada viitsid, siis linux pole sugugi raskem kui win. Aga turvalisuse poole pealt windows (eriti vanemad) eriti linuxiga ei võistle.


Mis Linux. Pista p***e endale see linuxi turvalisus. Ei ole see linux si**agi turvalisem, Märksõna on hoopis "tea mida teed" . Ma väidan et viirused on alati olnud ja jäävad lihtsalt saame hiljem teada et oli selline viirus ja tegi seda ja seda. See linuxi jutt ajab juba oksele tean ja tunnen linuxit piisavalt et seda väita.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

PostitusPostitas dreamants » 01:07, 27 Okt 2007

buck kirjutas:
Energizer kirjutas:Norton on lihtsalt liiga palju progenud selliseid programmimooduleid mis töötavad monitooringu baasil. See võtab ressursse...
Kunagi oli mul kasutusel (oma esimeses tõsises arvutikomplektis) Norton Antivirus For Win 95&Win98) , mis pandi kaasa emaplaadi draiveri cd-ga. Üks parimaid viirustõrjeprogramme mida tean. Viiruste andmebaasi update töötas laitmatult kolm aastat. Ja tolleaegsete viiruste vastu kaitses hästi. OLi võimeline isegi viirust avastama ja allalaadimist peatama ka siis kui see laeti mingi failiga arvutisse, seega viirus elimineeriti enne kui see arvutisse paigalduda jõudis.

Looomulikult tänapäeva viirused on midagi muud.

MInu rohi viiruste vastu on lihtne. Kasuta Windowsi asemel linuxit. Kui natukene ajusid liigutada viitsid, siis linux pole sugugi raskem kui win. Aga turvalisuse poole pealt windows (eriti vanemad) eriti linuxiga ei võistle.


Mis Linux. Pista p***e endale see linuxi turvalisus. Ei ole see linux si**agi turvalisem, Märksõna on hoopis "tea mida teed" . Ma väidan et viirused on alati olnud ja jäävad lihtsalt saame hiljem teada et oli selline viirus ja tegi seda ja seda. See linuxi jutt ajab juba oksele tean ja tunnen linuxit piisavalt et seda väita.


Sinu närviline jutt vihjab sellele, et sa oled jah linuxit võibolla pisut näppinud aga sa pole enesele selgeks teinud seda mis teeb linuxi windoosast turvalisemaks, ja oi, oi kui palju turvalisemaks.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 08:45, 27 Okt 2007

buck kirjutas:Mis Linux. Pista p***e endale see linuxi turvalisus. Ei ole see linux si**agi turvalisem, Märksõna on hoopis "tea mida teed" . Ma väidan et viirused on alati olnud ja jäävad lihtsalt saame hiljem teada et oli selline viirus ja tegi seda ja seda. See linuxi jutt ajab juba oksele tean ja tunnen linuxit piisavalt et seda väita.


No kuule, ega siis kõik seda 'per**e pistmise' kunsti nii peenelt valda kui sina!

Kui jooksed pingviini kasutajaõigustes ja hoiad softi värskena mõne automaatse pakihalduriga, siis on ikka küll turvalisem kui windooza. Õpid kasutama sudo käsku ja üllatav kui vähe seda tegelikult tavatöös vaja läheb. Windows Vista'gi on ju midagi sarnast kasutusele võtnud...

:idea:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist