Milline eesti internetipood on turvaline et osta toonerit?

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Milline eesti internetipood on turvaline et osta toonerit?

PostitusPostitas Energizer » 02:25, 12 Aug 2011

Tere!

Küsiks siis siinsetelt ettevõtlikelt inimestelt, millise firma/veebipoe teenuseid kasutavad, et oma printeri toonereid/tahmakassette täita-välja vahetada?
Enda poolt kaalun ordit, tundub olevat usaldusväärne. Samas annab neti.ee otsing palju erinevaid veebipoode/teenuspakkujaid. Üks pakub orignaal toonerit minu printerimudelile ca 2 korda odavamalt. Tundub olevat müstika... Kusjuures niiviisi lambist ei julge osta, pärast saan põssa kiotis hoopis... smile09

Kindlasti on Teil kogemusi ka nn kolmanda osapoole tooneritootjaga, levinuim Inkrite. Kas Inkrite on piisavalt usaldusväärne?Paljud seda ka müüvad.
Originaal maksab üle 70€. Inkrite pakub odavamat lahendust, ca 35€ ümber
Printeriks siis Xerox Phaser 3117 (tootmisest maas).

Kõige lihtsam oleks muidugi kassett täitmisele saata, aga olen kuulnud et taastäitmise töö võib olla ebakvaliteetne.Iga tahm ei sobi igale laserile, aga kust ma tean kes parasjagu toonerit täidab ja millega...
Seega tahaks nagu järgida kasutusjuhendi soovitust: Ära täida vaid osta uus.
Soovitused?

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas siil udus » 02:41, 12 Aug 2011

Ma võtaks julgelt selle Inkrite 44 eurise kasseti ära, mitte ei ostaks sama asja 88 euri eest.
Selle vana parsa Xeroxi pärast pole ka vaja risti ette lüüa.

P.S. Muuseas, Ordi ikka on küll usaldusväärne.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Zuumbox » 08:22, 12 Aug 2011

DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas mustkass » 08:31, 12 Aug 2011

siil udus kirjutas:P.S. Muuseas, Ordi ikka on küll usaldusväärne.


ordi jah Pilt on kindlasti parim valik eriti mis puudutab arvuteid...aga kindlasti on mõtekam kasutada originaal toonereid kui sa oma printerist hoolid,samas mina ostaks ikkagi sealt kus on odavam,enne saab ju ka uurida ka netipoodidel on olemas kontaktandmed...
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas MultiUser » 09:40, 12 Aug 2011


Olen is seal kohal käinud ja Inkrite tinti ostnud. Printer siiani töötab ning firmal pole erilist viga midagi. Neti kaudu pole sealt ostnud aga eeldan, et kui firmal ikka oma (pisike) poekene olemas on, siis on too ilmselt natuke turvalisem koht, kui mingi suva postkastifirma.

Ants
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Põhja-Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Ants » 09:56, 12 Aug 2011

Ka juba mitu aastat kõik firmas vajaminevad toonerid-tindid Galadorist ostetud.
VU+ Solo2 -> Pana plasma

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Opo » 10:13, 12 Aug 2011

Paar aastat tagasi sai ühel Konica-Minolta PagePro1300W-le uus tahm pandud, töötas küll kuigi jäi virisema, sest loendur kiipi ei raatsind vahetada. http://www.toonerid.ee/
Xerox Phaser 3117 tooneri hooldust ja tahma lisamist näidatakse:
http://www.youtube.com/watch?v=OvMRBg0AVNE
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas dreamants » 11:19, 12 Aug 2011

Mis te selle palja tooneri pärast nii põete, ma olen viimastel aastatel enamiku vajalikku ehitusmaterjali(poola eterniidi, tellised, lauamaterjali, vihmavee süsteemi jne. ja ka vajalikud arvutijupid neti kaudu ilma kohal käimata ostnud. Kõik on kenasti koju toodud. Vähemalt 7-8-st eesti netipoega kaupa teinud. Kui midagi täpsustada vaja siis küsid meilitsi või telefoni teel.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Energizer » 12:55, 12 Aug 2011

Opo kirjutas:Paar aastat tagasi sai ühel Konica-Minolta PagePro1300W-le uus tahm pandud, töötas küll kuigi jäi virisema, sest loendur kiipi ei raatsind vahetada. http://www.toonerid.ee/
Xerox Phaser 3117 tooneri hooldust ja tahma lisamist näidatakse:
http://www.youtube.com/watch?v=OvMRBg0AVNE


smile11 Lootsin juba, et toonerid.ee "promo" on sellel youtubel, aga ei oli hoopis mingi Brasiilia firma...
Igatahes oli põnev, vaatasin video otsast lõpuni ja poleks osanud arvatagi et üks selline asi nagu tooner võib lahtivõetuna niivõrd keeruline olla (täpne disain ilmselt mängib suurimat rolli). Ja sain ka aru, miks, eriti originaaltoonerid nii kallid on (väljatöötamine maksab). Tänud lingi eest, oli väga huvitav. Ja siit ka küsimus, kas Eestis ka toonereid sedasi põhjalikult hooldatakse või piirdutakse lihtsalt "purgi" täitmisega?

Tänud ka kõikidele teistele vastajatele.

Esialgu otsustasin siis nii, printeri originaaltooner läheb uuesti täitmisele sest Ordi hooldusteenindus ütleb et neil on olemas vajalik tahm täpselt sellele toonerile. Täitmine hetkel ka odavaim lahendus (20€)
Hiljem siis vaatan, kas ostan tooneri orika või selle Inkrite. Kahest toonerist piisab et tooneri vahetus tsüklisse viia, üks täitmisel teine printeris. Ja kui on täis siis las seisab tagavaraks.
Kusjuures üksiku kodukasutajana pean tunnistama et loll olin, et printisin manuaale ja muud infot paberil välja, liiga palju tahma ja paberit kulutasin "mittemillegi" peale. Kui poleks seda teinud, poleks praegu veel muret olnud. Soovitus kõigile, ärge printige ilma tungiva vajaduseta kõike... :-)

dreamants:

Üks asi on osta suvaliselt nn "veebipoest", kust võib väga lihtsalt tillist tõmmata saada. Üks asi on see, kui veebipoe kontakt vastab (alguses lubavad ja pärast tulevad vabandused miks kaupa ei ole- see on tüüpiline petturite skeem, kuidas raha välja pumbata ja kaupa mitte vastu anda sest neil tegelikult seda pole (virtuaalses veebikaupluses muidugi on "ladu" kaupa täis.) , teine asi on see, kas sa reaalselt ka kaupa saad. Sul on siis vedanud, et petetud pole. Olen teinud ühe ostu pixmaniast, õnnestunult, aga Eesti veebipoodidest ainult Elionist, nohjah Dancorp`i ja tevalo veebipoest ka. Teades kuidas paljud ettevõtted on likvideeritud, aga veebis info veel üleval on petlik ja riskantne. Aga hakata iga ettevõtte tausta uurima- tüütu ja võtab aega. Seepärast küsisingi, et kindla peale välja minna. Samahästi võiksin ju lasta toonerit täita suvalisel tüübil ajalehe kuulutusest, aga... minu meelest on see teadlik riski peale väljaminek.

Siil Udus: Aitäh soovituse eest,kaalun inkrite toonerit. Aga lisan omaltpoolt et mu Xerox võib ju olla "vana parsa", aga tegelikult on ta hästi hoitud. Stardikassetti 1000 lehekülge saab alles nüüd, 4 aastat peale printeri ostu "täis". Mul ei huuga printer iga päev. Enamuse ajast seisab jõude.Ehk siis trumlit ja muid liikuvaid osi eriti ei kuluta. Hea küll printeri esimene poolaasta kodus möödus natuke "töisemalt" , aga üldiselt kasutan enamasti seda printerit mõnede dokumentide, info , veebipiletite jne väljastrükiks. Oleks ma tudeng või kooliskäija või peaks tööd koju kaasa tooma, oleks teine asi.

Mul ei ole seda raha niimoodi jalaga segada et hakkan ka printerit nagu sokke vahetama. Tahaks ikka nii, et asi kestaks ja võimalikult kaua, sest kodukasutajale, kes fotoprinte ei tee, on sellest küll ja küll.

Kokkuvõttes: olen omanud tindiprinterit ja enam ei taha. Tindikassettide vahetus ja täitmine on hulga kulukamad. Olukorras kus odava inkjeti saab juba 40€ kätte lähevad kulumaterjalid lõppkokkuvõttes 10x kallimaks kui osta pidevalt kas originaalkassette või neid tinte pidevalt täita.Sama kehtib ka värvilaseri kohta, mille väljatrükk on küll odavam, kui tint, aga siiski kallis... Samal põhjusel olen loobunud ka mõttest osta fotoprinter. Kui midagi soovingi jäädvustada, leiab selle raha et digipildist lasta foto teha.

Kolleeg
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 09:16, 26 Nov 2008
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Kolleeg » 13:17, 12 Aug 2011

Sama siin, kõik on Galadorist, nii originaal Samung, kui viimasel ajal Inkrite. Vaid korra ei läinud Inkrite värv käima, aga Galadorist anti kohe uus vastu.

Samas korra sai ka täidetud Samsung CLP-510 värve ja see lõppes selega, et tuli hiljem ka printeri ahi välja vahetada. Enam ei soovi täitmist.

Ants kirjutas:Ka juba mitu aastat kõik firmas vajaminevad toonerid-tindid Galadorist ostetud.

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas Opo » 22:27, 12 Aug 2011

Energizer kirjutas:Lootsin juba, et toonerid.ee "promo" on sellel youtubel

Kuidas su põhja murdega lood on? Toonerid.ee emafirma leheküljel on terve hulk linke artiklitele ja video klippidele. https://www.mustekasetti.com/MuutTuotte ... C3%B6kitit
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

aqv
Edasijõudnu
Postitusi: 49
Liitunud: 11:10, 07 Aug 2009
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: Milline eesti internetipood on turvaline et osta tooneri

PostitusPostitas aqv » 17:03, 15 Aug 2011

"Kõik ühes" toonerikassetil on kuluvad osad ka trummel ja "üleliigse tooneri nuga". Lisaks peab veenduma, et kogu krempel ringi käiks. Küll nähtud neid täidetud kassette, mida printer liigutada ei jaksa. Mõnel kassetil on täitmiseks rohkem ressurssi, mõnel vähem.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist