internet ei tööta

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 11:26, 29 Juul 2011

ma ei tea küll kedagi oma tuttavatest kes oskaks teha nii palju ! smile26
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 11:39, 29 Juul 2011

smile45 smile11 tegelikult kui kasutan kõiki muid neti browsereid peale exploreri siis lippab igal pool minu arvuti ka välgukiirusel!
esmane rohi et kasutaFF-i oli ainuõige rohi smile85
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Sombi » 11:41, 29 Juul 2011

Polegi ju palju vaja teha. Keegi ei käsi hetkel uut installi teha. Huvitavad tuttavad sul siis kui keegi arvutitest midagi ei jaga smile28
Edit: Olen ka erinevaid proovinud, kuid jäin Google Chrome peale pidama, sest pole kiiremat ja mugavamat veel leidnud. MozillaFF venib nagu tatt Chrome kõrval.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 11:52, 29 Juul 2011

mul on kõik kolm kõrvuti olemas ja järjestan kiiremad enne:
1)google crome
2) mozilla firefox
3)internet explorer
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Sombi » 11:55, 29 Juul 2011

Õigus. Chrome on neist kiireim ja IE jookseb pidevalt kokku smile15

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas martinj » 15:07, 29 Juul 2011

Mis puutub tänapäeva brauserite kiirustesse, siis arvan, et tegu on platseeboefektiga. Pudelikael on ju ikka netiühendus ja serveri reageerimisaeg.
Ise kasutan FF-i . Just tänu Adblocki võimalustele .
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 15:32, 29 Juul 2011

ma läksin hetkeks teise ruumi ja kui tagasi tulin laeb win parasjagu ennast üles , nagu oleks restarti ei millegipärast teind
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas valgekotkas » 15:44, 29 Juul 2011

martinj kirjutas:Mis puutub tänapäeva brauserite kiirustesse, siis arvan, et tegu on platseeboefektiga. Pudelikael on ju ikka netiühendus ja serveri reageerimisaeg.
Ise kasutan FF-i . Just tänu Adblocki võimalustele .
kõik on suhteline, alguse saab asi veebitreialist ja sellest kui palju lehele on topitud paganama flashi, linke teistele portaalidele, reklaami, suuri pilte ja millises järjekorras leht avaneb - üks tigunäide on ilm punkt ee smile60 ... ühenduse kiirus muidugi ka aga juba mega alla peaks tänapäevase lehe ikka sujuvalt lahti lajatama, need kes veel sissehelistamise ja modemi kuldaegu mäletava peaks veebitreialite "ressursiraiskamisest" hästi aru saama - ka kiviajal avanes hea tahtega tehtud veebileht "laksust" smile85 ... mis erinevatesse brauseritesse puutub siis nende kiirust mõjutavad ju ikkagi kood, sisseehitatud lisad ja laiendused - kui IE välja jätta siis ülejäänud on kõik võimalik sama kiireks või sama aeglaseks tuunida smile20 - palju siis tegelikult brauserite kõiki võimalusi ikka kasutatakse - võrdlus on küll pisut kohatu aga pilti saab lõigata nii painti kui photoshopiga, ei tea küll kumb kiirem on smile11 ... loomulikult mängib oma rolli ka serveri ühendus, koormustaluvus ja kiirus ja foorumite puhul andmebaasi sünkimine sisselogimisel smile58
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas mustkass » 22:52, 29 Juul 2011

jaanus- kirjutas:ma läksin hetkeks teise ruumi ja kui tagasi tulin laeb win parasjagu ennast üles , nagu oleks restarti ei millegipärast teind


siis vast ikka op süsteemiga mingi kala kui juba restardi viskab,pane või kui ei oska lase kellelgi win uuesti peale panna,üldilselt soovitatakse seda ikka paari aasta tagant teha oleneb kui palju arvutit kasutad,kipub teine lõpuks aeglaseks jääma.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas martinj » 09:33, 30 Juul 2011

mustkass kirjutas:...,üldilselt soovitatakse seda ikka paari aasta tagant teha oleneb kui palju arvutit kasutad,kipub teine lõpuks aeglaseks jääma.

Ei tea, kus ma elanud olen. Lauaarvutil winn juba 6ndat aastat peal ja vinnab ennast käima alla poole minuti.
Asjad, mis puuduvad, on automatic windows update, viirusetõrje ja msn. Samuti on eemaldatud windowsi tulemüür ja kasutuses ammu unustatud Sygate Personal firewall.Eemaldatud on ka kõik kellad-viled ja üleliigsed serviced. Startup on nii puhas kui võimalik. Ei ole mõtet hoida ju aktiivsena mingeid kuradima Adobe updatereid ja Lightscribe värki, et äkki tahan plaati kirjutada.
Aegajalt olen lasknud mõne antiviiruse LiveCDga üle ja masin puhas. Samuti (kui meelde tuleb) teen aegajalt käsitsi windows updatet. Ja ka siis kui masin jäi ükskord aeglaseks, piisas kõvaketta draiverite "refreshimisest".
Samas on tuttavaid, kellel winn elab hästi vaid mõne kuu....
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas mustkass » 10:07, 30 Juul 2011

Kuramuse pikk jutt sul ei viitsi viidet ka teha,aga mis sul seal arvutil siis üldse peal on,on ka ikka midagi või?Ma vaatan,et satimees sa ka pole?
Viirustõrje võiks ikka peal olla,aga nojah võib olla kasutad arvutit nii harva,siis küll.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas valgekotkas » 10:27, 30 Juul 2011

mustkass kirjutas:Viirustõrje võiks ikka peal olla,aga nojah võib olla kasutad arvutit nii harva,siis küll.
mnjah ... ma olen ühte sellist arvutiomanikku näinud kellel ka polnud ei viirusetõrjet ega muid "turvasexi" elemente arvutis aastaid ja midagi ei juhtunud kuni ühel ilusal päeval vahetus tal ISP ja siis hakkas nalja saama smile60 - masin oli nädalaga täiesti koomas kõigest mis netist saadaval ... ja mis siis selgus - kui enne jagas ainukest mitmepereelamusse sisenevat karva kohalik it-kalduvustega elanik korterite vahel ja puhtama ning kuivema elu nimel hoidis püsti tulemüüri, liivakasti ja spämmifiltreid siis peale ühe suurema ISP igasse korterisse kohale veetud vaskpaari olid kõik äkki vägagi imestunud smile36
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 13:30, 30 Juul 2011

martinj võtted ja vaated sellele kuidas tuleks arvutit hoida ühtivad minu omadega. Ma ka keelan üleliigsed updaterid ja muu kama ära. Ei mingit automaatset msn log-in-i ega muid integreeritud system-tray start-up`e. Kusjuures täpselt samamoodi, Windows Update on keelatud. Ja arvuti on palju puhtam. Siinkohal siis minu halduses olev õetütarde arvuti ja mu oma vana amilo läpakas.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 13:36, 30 Juul 2011

valgekotkas kirjutas:
mustkass kirjutas:Viirustõrje võiks ikka peal olla,aga nojah võib olla kasutad arvutit nii harva,siis küll.
mnjah ... ma olen ühte sellist arvutiomanikku näinud kellel ka polnud ei viirusetõrjet ega muid "turvasexi" elemente arvutis aastaid ja midagi ei juhtunud kuni ühel ilusal päeval vahetus tal ISP ja siis hakkas nalja saama smile60 - masin oli nädalaga täiesti koomas kõigest mis netist saadaval ... ja mis siis selgus - kui enne jagas ainukest mitmepereelamusse sisenevat karva kohalik it-kalduvustega elanik korterite vahel ja puhtama ning kuivema elu nimel hoidis püsti tulemüüri, liivakasti ja spämmifiltreid siis peale ühe suurema ISP igasse korterisse kohale veetud vaskpaari olid kõik äkki vägagi imestunud smile36


huvitav, kasutasin 30 päevast Windows 7 trialit oma uues it shopi arvutis ilma viirusetõrjeta, ISPiks vaskpaaril teenusepakkuja smile11 . Ega ma palju kolanud ole, aga olen näinud ka arvutit millel viirusetõrje trial litsents läbi, masin lippas ilma viirusrtõrje uuenduseta ja üsna edukalt ilma pahnata. Lõppkokkuvõttes on see ikkagi kasutaja oma teha, ette vaadata kuhu ta oma arvutiga netis ronib.

Võib-ju olla hüper-super antiviirus aga kui kasutaja ikka teeb kõik nimme selleks et ta masin ikka kooma ajada siis pole midagi teha, ehk nagu paadunud roolijoodikutki, smile04 miski ei paranda, pane ta või 3-kuuks aresti, ikka läheb joogise peaga ja ilma lubadeta sõitma. smile60

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas martinj » 21:21, 30 Juul 2011

mustkass kirjutas:Kuramuse pikk jutt sul ei viitsi viidet ka teha,aga mis sul seal arvutil siis üldse peal on,on ka ikka midagi või?

Arvuti peal on tikitud linik ja lillepott smile11 ja sedasi juba miski 20 aastat.
smile52
mustkass kirjutas:Ma vaatan,et satimees sa ka pole?


Sitasti vaatad...
Järelikult Viasati pundist, kes panne loendab Sa pole
mustkass kirjutas:Viirustõrje võiks ikka peal olla,aga nojah võib olla kasutad arvutit nii harva,siis küll.

Milleks, kas selleks, et arvuti resurssi mingi jama peale raisata. Reeglina viirused on tõrjest ees.
Kui harva on harva ???
Et kui porri ei tiri, siis ei kasuta.

Tegelik värk on selles, et arvuti taga MA TEAN, MIDA MA TEEN smile14
Ja tean väga hästi ka seda, mida teha ei tohi. Vitsad sain kätte juba ca 15 aastat tagasi.

Soovitus: ämmade ,sugulaste ja muude "kasutajate" jaoks tehke Guest i õigustega konto.
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist