internet ei tööta

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas valgekotkas » 20:20, 28 Juul 2011

küll te ikka jaksate :mrgreen: selle ajaga oleks kodanik miinusjaanus XP installi ära õppinud katse-eksituse meetodil smile85 ... mida seal siis nii väga kaotada oleks - paar vaadatud filmi ja perekonna dokumendid märkega salajane smile14 ... huvitav kuidas sa esimest korda naise jalge vahele maandud (maandusid) - kogemusi ju pole (polnud) smile11
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:22, 28 Juul 2011

kokku123 kirjutas:nende cache ja temp kaustade tühjendamisest pole sinu puhul mitte mingit kasu. Win ise on juba piisavalt pees + igasugu muud sodi mis on ajaga kogunenud.

Enegizer ära hakka parem mingeid dual boote soovitama. Olen 100% kindel et tal ei tuleks enam ei win ega linux üles.


Võib-olla aga võib-olla mitte GRUB on suht intelligente ja mul paigaldas küll laksust ka Win 7-me bootloaderisse. Midagi ei juhtunud.

Niikaua kui bootloader on terve ja süsteemi ei näpi on kõik korras. Aga ega jah, nähes kuidas jaanus- järsku ära ehmatas , tähendab see seda et ta polegi linuxist huvitatud ega usu linuxi headusesse, las ta siis olla. Aga see et ta tuleb nõu küsima ja pärast lööb põnnama ning teeb süütu näo... andke andeks aga paremini teda nõustada pole võimalik, ajab põikpäiselt oma rida, no las ajab aga minu jaoks on see teema kah ammendunud. Ma arvan et kooli arvutiõpetajad näevad sellistega kurja vaeva...
kui muna arvab et ta on targem kui kana.

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas haljazme » 20:26, 28 Juul 2011

jaanus- kirjutas:... või veel tihemini elion keerab mingi pasa kokku teenusega mida see ka seekord oligi. ma kordan see jama oli ainult elioni neti katkestuses kuna teine "terve" arvuti tegi samal ajal sama jama...


... ja ometi hindad sa elioni parimaks teenuspakkujaks smile36
DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:30, 28 Juul 2011

sellepärast et teised on veel pasamad ja pasamatest parim mis ei tee nii palju paska aga siiski pask on piisavalt et viriseda kuid kui arvestada asjaga et eesti on üks kõige internetiseerunumaid riike siis tuleks vist rahule jääda või mis?
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:33, 28 Juul 2011

jaanus- kirjutas:ma ei taha arvutist muud kui lihtsalt filme näha , musa kuulata ja uudiseid lugeda ja selleks see asi täiesti kõlbab! ja palun mul pole arvuti pees kohe kui mingi jama interneti sätetes või veel tihemini elion keerab mingi pasa kokku teenusega mida see ka seekord oligi. ma kordan see jama oli ainult elioni neti katkestuses kuna teine "terve" arvuti tegi samal ajal sama jama ja ma tõesti kasutasin mitut asja korraga filmi käimisel neti kaudu st. koormasin mälu üle ja sellest ka mulle arusaamatud anomaaliad!
peace

oma vigades elioni süüdistamine on küll igati vahva, muidugi alati peab keegi teine süüdi olema, mitte sina.

Netikatkestuse taga võib olla ka äike. DSLAM jaama voolukatkestus, väike pingemuutus sinu ruuteri toites, restart ja ongi net läinud. mis iganes, see on force majeure ja elion on selliste nähtuste vastu võimetu ega ole kohustatud vääramatust jõust tulenevaid kahjusid korvama. Üldse peaksid hoopis õnnelik olema et vanajumal sinu telefoniliini veel oma jõuga pole kostitanud.


Aga see et sa oma arvutit piinad sellest saame suurepäraselt aru, see on ilmselgelt klaveri ja tooli vaheline küsimus. Ehk konkreetselt kaks täiesti identset arvutit täiesti ühesuguse riist-ja tarkvaralise konfiguratsiooniga käituvad erinevalt alates sellest hetkest, kui nende omanikud hakkavad erinevalt arvutit kasutama.Mille vastu otsest rohtu polegi.
Viimati muutis Energizer, 20:36, 28 Juul 2011, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:35, 28 Juul 2011

jaanus- kirjutas:sellepärast et teised on veel pasamad ja pasamatest parim mis ei tee nii palju paska aga siiski pask on piisavalt et viriseda kuid kui arvestada asjaga et eesti on üks kõige internetiseerunumaid riike siis tuleks vist rahule jääda või mis?

kle jaanus-, mis sa arvad et kui sulle praegu hüperkiire koju vedada siis on su probleemid kadunud? Ma millegipärast sügavalt kahtlen selles.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:36, 28 Juul 2011

OT:
see et ma kardan igasugu muudatusi mida ma ei oska ise tagasi panna võibolla, nagu näiteks teie suurejoonelised soovitused arvuti kohta, on mu loomuses ja tähemärgis ja mu närvisüsteemi eripäras
ps: see teema oli siis kuskil oftopicu teemas seega ma eeldasin et te olete ka mõndagi minu kohta lugend ja teate kuidasma muutustele reageerin
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:40, 28 Juul 2011

jaanus- kirjutas:OT:
see et ma kardan igasugu muudatusi mida ma ei oska ise tagasi panna võibolla, nagu näiteks teie suurejoonelised soovitused arvuti kohta, on mu loomuses ja tähemärgis ja mu närvisüsteemi eripäras



sel juhul tõsiselt, lõpeta see enese piinamine, maksa tehnikule raha ja asi lahendatud... kuigi vaesed tehnikud kui peale nende tööd aina uusi madulohesid sinu poolt välja ilmub... smile22 On teada küll et mõnel juhul ei saadagi arvutit korda, kord on üks häda kord teine ja sina muudkui maksad nagu surnud hobust (nii ütleb vanarahva suu) .
Viimati muutis Energizer, 20:51, 28 Juul 2011, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:41, 28 Juul 2011

ja jumala pärast ärge nüüd mu halba väljendust valesti mõistke smile21
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:43, 28 Juul 2011

tegelt ma ei kavatse midagi selle näraka vanaraua eest kulutada tehnikutele, täitsa õige smile12 et see on surnud hobuse maksmine
see arvuti jääb edaspidi netist kõrvale niisama filmi ja muusika esituseks, õigemini selle helikaart ka juba päris rikkis - kõik kõllid taga teevad imelikke hääli , aegajalt kuulen vendi ruigamist jne!
teil ei ole mingit ettekujutust missuguses olukorras see raudvara tegelikult on! V-A-N-A-R-A-U-D on see arvuti
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:52, 28 Juul 2011

mu arvuti on läbi elanud äikeselöögi , ta on olnud punnis täis troojalastest ja siis saigi talle format c tehtud 500 krooni eest türil ja peale seda oli veel troojalasi mis ma vist sain avasti ccleaneri ja spybotiga kätte! ja veel sellest sisse helistamis msn asjast : see arvuti sai siis ostetud kui pakuti vaid dial-up netti ja sealt maalt ei ole ma vahetand süsteemi! smile19
Viimati muutis jaanus-, 20:54, 28 Juul 2011, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:54, 28 Juul 2011

otsid põhjendust või ettekäänet emale et ta uue arvuti koju ostaks?!?

Vist kusagil sa nii mainisid.

Igatahes, kui sa sellega midagi teha ei kavatse siis jah, minu poolt on see teema ammendunud. Kui uue arvuti siiski koju saad siis kirjuta meile milline su uus valik on...
smile70

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas Energizer » 20:57, 28 Juul 2011

jaanus- kirjutas:mu arvuti on läbi elanud äikeselöögi , ta on olnud punnis täis troojalastest ja siis saigi talle format c tehtud 500 krooni eest türil ja peale seda oli veel troojalasi mis ma vist sain avasti ccleaneri ja spybotiga kätte!



Format C peaks siiski puhta töö tegema, kuid kindluse mõttes tuleks nt FAT32-st ümber formattida NTFS-i. Siis on 100% kindel et ühtegi troojalast järgi ei jää.Või tehas utiliidiga zero format ehk siis ketta viimine tehaseseadetesse (kirjutatakse nullidega üle). Ka põhimõtteliselt hävitab kõik andmed.

Seda oleksidski pidanud kohe ütlema et äike külastas su arvutit. Sel juhul pole ebastabiilsus mingi ime. Täna parem jumalat et veel töötab.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 20:59, 28 Juul 2011

see arvuti peab veel siiski mu vajadustele vastu veel mõned kuud seega nii kiire vast ei ole!
ma elan pooled päevad siiski elektrita: täna kahest päeval neljani õhtul, eile üheksast õhtul 2-ni öösel! ema tahab ise ka osta uut kuna ta tahab kodus olles ise ka arvutis olla kui õde teises istub!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: internet ei tööta

PostitusPostitas jaanus- » 21:07, 28 Juul 2011

praegu ka eesti üleni äikest täis ja aknataga koliseb ning käib pisuke sähvimine ja torm pidi jätkuma täna öösel, seega tõmban ööseks pistiku välja!
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist