teine kõvakas kahiseb

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: teine kõvakas kahiseb

PostitusPostitas jaanus- » 20:36, 15 Juul 2011

minu raha on mampsi käes kuna ma olen alaealine et poodi minna ja uut osta, ja sügisel kui arvuti enam ema arvates ka ei tööta siis ostab uue smile26 !
ja kui internet pilti ära ei viska siis on "tema arvates" korras!
ketas kaotab oma andmemahtu niimoodi et kui on teine slave ketas siis on kettal vanu failijunne mida kustutada ei saa ainult pool giga aga ketta ülevaade näitab kasutust 11-le gigale ja 143 giga asemel on ainult 133 giga, aga selle jura pärast ei julge slave ketast kasutada failihoidlana!
üks asi veel: see C:/ ketas on 40 giga vaba ning kasutatud 29 giga(sh. opsys-i failid ja mu enda meedia) ning ma lasin teise ketta sisse panna seal peal olnud asjade kätte saamiseks( teine kunagine õe arvuti läks katki) aga nüüd pole seda ketast enam vaja, vb ainult lisafailide jaoks, aga enne läheb arvuti puruks lõplikult kui mu C:/ ketta 40 giga täis saab!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: teine kõvakas kahiseb

PostitusPostitas Energizer » 21:23, 15 Juul 2011

jaanus- kirjutas:minu raha on mampsi käes kuna ma olen alaealine et poodi minna ja uut osta, ja sügisel kui arvuti enam ema arvates ka ei tööta siis ostab uue smile26 !
ja kui internet pilti ära ei viska siis on "tema arvates" korras!
ketas kaotab oma andmemahtu niimoodi et kui on teine slave ketas siis on kettal vanu failijunne mida kustutada ei saa ainult pool giga aga ketta ülevaade näitab kasutust 11-le gigale ja 143 giga asemel on ainult 133 giga, aga selle jura pärast ei julge slave ketast kasutada failihoidlana!
üks asi veel: see C:/ ketas on 40 giga vaba ning kasutatud 29 giga(sh. opsys-i failid ja mu enda meedia) ning ma lasin teise ketta sisse panna seal peal olnud asjade kätte saamiseks( teine kunagine õe arvuti läks katki) aga nüüd pole seda ketast enam vaja, vb ainult lisafailide jaoks, aga enne läheb arvuti puruks lõplikult kui mu C:/ ketta 40 giga täis saab!


Mis siis ikka, tuleb sul veel kannatada kui tõesti arvuti kutupiiksu ära teeb... smile11

Muus osas, soovitan sul ennast veel harida.

Sa tead et on olemas selline asi nagu Disk Cleanup?? Lase sellega üle, selle põhjal mis sa siin kirjutasid tundub et see on sinu jaoks kõige turvalisem meetod üleliigsest vabanemiseks.. aga ole hästi kannatlik, vana pahna täis ketta tühjendamine võtab aega. Igaksjuhuks soovitan veel selle protsessi ajaks kõik online monitorid (antiviirused ja muud kellad-viled, maha keerata), ära mitte midagi tee. Peale selle võiksid alles jätta vaid ühe toimiva taastepunkti ning uute taastepunktide tegemise võiksid ära keelata. KUi see tehtud siis lase käima disk DEgfragmenter. KUi see tehtud siis keera IE ja Mozilla Firefoxi History 20-lt päevalt näiteks 5-le ja cache suuruseks 50 MB. Siis ei korja netist liigset pahna juurde. Sulle on raske midagi jõukohast soovitada aga üldiselt kui ketast pole, aga tahad kusagil hoida siis võib ühele kettale 2 partitsiooni tekitada, C: \ ketta teed väiksemaks, st nii suureks et opsüsteemi jooksutamiseks ja programmidele jaguks ja ülejäänud on siis eraldi. Windows näeb 2-te ketast tegelikult on füüsiliselt 1 jagatud kaheks.

Aga kui sa väidad et su arvuti kohe-kohe otsad annab siis pole mõtet vaeva näha...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: teine kõvakas kahiseb

PostitusPostitas faas » 21:44, 15 Juul 2011

Poiss mine tööle suveks ja osta ise endale midagi !!!!! Ma usun oleks kah emal rõõmu sinust. :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: teine kõvakas kahiseb

PostitusPostitas jaanus- » 11:45, 16 Juul 2011

tööleminek on koduste saamatuse tõttu võimatu, ema on tööl, õde ei saa hakkama mõningate (sita)toimetustega ja isal on raske puue!
minu aspergeri haigus ei sega füüsilisi asju teha, seega ma olen ainus töötegija kui ema tööl on! smile26


sorry et tõmbasin ühe teise teema siia teemasse.
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: teine kõvakas kahiseb

PostitusPostitas Opo » 19:00, 16 Juul 2011

Kui kõvakettal on osa mahtu saladuslikult kadunud, lisaks sellele mis tuleneb kaheksandik - kümnendik süsteemide vahest ja kasutad ikka NTFS-i (mitte FAT32-te), ning Scandisk pole leidnud bad sektoreid võiks kahtlustada ka mõne kavala ussi olemas olu. Eriti kui mainisid, et BIOS-esse enam ei pääse, üks võimalus- võta enne arvuti käivitamist klaviatuur tagant ära, peaks ekraanil näitama mis klahvivajutusega sinna pääsed, ühenda klaviatuur uuesti ja tee restart.
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist