Videokaart jamab.

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Videokaart jamab.

PostitusPostitas valgekotkas » 09:23, 17 Juun 2011

velts54 kirjutas:Lisa jahutusega sain 49 C eile kätte,aga see pole lahendus smile29 Teisiti öeldes,et jalad kõhualt välja Taigi tagasi smile25
ja mida sa seal siis kurtma hakkad smile19
K: Milles probleem? V: Videokaart läheb kuumaks
K: Milline videokaart teil enne oli? V: Nvidia
K: kas tegite uue WIN installi? V: Ei
K: Kas lisajahutusega on temperatuur normaalne? V: Jah
V: Me võime ju selle kaarti üle kontrollida aga kõigepealt alustage sellest, et paigaldage puhas op süsteem ja tagage kastis hea õhuvool!

mul on kahes masinas kasutusel passiivjahutusega videodd - 8600GT ja HD4350, neist viimane muideks tarbib max 25W aga ilma lisaventilaatorita suudab kinnises korpuses tõeliseks ahjuks osutuda smile36 ja mõlemile on paigaldatud 120mm hääletud ventilaatorid peale puhuma ja mul pole kunagi tulnud mõttesse neid ilma jahutuseta jooksutada - miks ma siis valisin passiivse jahutuse - aga selleks, et aktiivsetel on 99% ulatuses rõvedalt undavad aktiivjahutused ja radikas sellise kujuga, et küljelt juba vaikse asjaga neid ei jahuta ... muideks - ka see 70 kraadi ei tapa seda kaarti kohe maha aga miski su kastis on hetkel mäda - kui juba vana kaart läheb "praeahju küpsema" siis kasutusel olev korpus tundub juba ise paras ahi olevat smile45
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
velts54
Edasijõudnu
Postitusi: 60
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

Re: Videokaart jamab.

PostitusPostitas velts54 » 23:17, 18 Juun 2011

valgekotkas kirjutas:
velts54 kirjutas:Lisa jahutusega sain 49 C eile kätte,aga see pole lahendus smile29 Teisiti öeldes,et jalad kõhualt välja Taigi tagasi smile25
ja mida sa seal siis kurtma hakkad smile19
K: Milles probleem? V: Videokaart läheb kuumaks
K: Milline videokaart teil enne oli? V: Nvidia
K: kas tegite uue WIN installi? V: Ei
K: Kas lisajahutusega on temperatuur normaalne? V: Jah
V: Me võime ju selle kaarti üle kontrollida aga kõigepealt alustage sellest, et paigaldage puhas op süsteem ja tagage kastis hea õhuvool!

mul on kahes masinas kasutusel passiivjahutusega videodd - 8600GT ja HD4350, neist viimane muideks tarbib max 25W aga ilma lisaventilaatorita suudab kinnises korpuses tõeliseks ahjuks osutuda smile36 ja mõlemile on paigaldatud 120mm hääletud ventilaatorid peale puhuma ja mul pole kunagi tulnud mõttesse neid ilma jahutuseta jooksutada - miks ma siis valisin passiivse jahutuse - aga selleks, et aktiivsetel on 99% ulatuses rõvedalt undavad aktiivjahutused ja radikas sellise kujuga, et küljelt juba vaikse asjaga neid ei jahuta ... muideks - ka see 70 kraadi ei tapa seda kaarti kohe maha aga miski su kastis on hetkel mäda - kui juba vana kaart läheb "praeahju küpsema" siis kasutusel olev korpus tundub juba ise paras ahi olevat smile45

Lasin uue opi peale,tolku midagi. Jalad selga ja taigi,võtsi kasti kaasa.Kastil äda midagi,vahetatigi kaart ära.Nüüd kõik ok. smile85 Kuna kaotada polnud midagi,proovisin vanakaardi "küpsetamise" ka ära.Uskuge või mitte,aga korda sain.Muidugi ei tea kauaks.Aga nagu lugeda,siis kui tööle jääb pidavat nagu uus olema.Elame näeme.Tänud nõuannete eest.Head Jaani. smile58


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist