arvuti viskab pildi kotti

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti viskab pildi kotti

PostitusPostitas Energizer » 00:49, 02 Juun 2011

valgekotkas kirjutas:vanasti võis juhtuda, et naine tõi küla pealt "mandakad" koju ... kaasajal toob "feissbuugist" igasugu muid viirusi smile36 smile36 smile36

näoraamat on tõesti väga :mrgreen: "turvaline" koht.

Mina ütlen alati et kui antiviiruse eest pead ostmisel maksma siis viiruse saad selle eest tasuta kauba peale smile11

jaanus- Üks asi mida sa valesti teed oma arvuti jagamisel teistega on see et ilmselt kasutad aktiivsena mõnda adminni staatuses olevat kontot võib-olla isegi ühte kontot mitme peale.... Tänapäeval on sellisel juhul tavakasutaja arvuti sama hea kui varastele korteri tagaukse lahtijätmine- teevad tühjaks. Vaja on kas piiratud kontoga kasutajat või üldse parem quest kontot (külaline).

Admin peaks olema üks inimene kes kasutab seda kontot vaid siis kui vaja opsüsteemi hooldada. Ei pea olema kindlasti admin pere sees, võib vabalt olla ka väljastpoolt kui seda inimest usaldad (nt sugulane või hea sõber) , peaasi et ta tunneb seda asja ja kes ei kuritarvita sinu isiklikke andmeid. Muudel juhtudel kasutada vaid tavakontot. Põhiline on see et adminnil on kõik õigused ning ta pääseb ligi ka teiste kasutajate failidele, va juhul kui need on mingil viisil kolmanda osapoole tarkvaraga krüptitud.

Mul on õde ja tal 2 teismelist tütart. Neil on üks läpakas mitme peale. Admin olen mina, nendel tavakonto ja, pole probleeme. Kui on mure, annavad läpaka mulle. Kammin selle läbi ja annan tagasi.
Yeekim: neid blue screene võib visata absoluutselt ükskõik mis tõrge. Ei pea olema alati just viirus.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti viskab pildi kotti

PostitusPostitas jaanus- » 19:04, 02 Juun 2011

mul probleem sellega et ema hädaldab ja õde hädaldab et ei saa pere ühistele piltidele ligi ja miks on parool peal, nad kõik ihaldavad kasutada arvutit adminnina!
ja muusikat tahab õde mu kõllidega kuulata mu kontost ja ma ei viitsi seetõttu kogu faili sisu mis kõigi oma ümber kopeerima, pildid on kõigi omad ainult paar kausta minu omad isiklikult aga musa on üldine ja seda võiks kõik kuulda . smile14 smile29
ja eriline jama on nende lemmik aadressidega internetibrowseri favorite listis
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
virgop
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 03:00, 20 Apr 2007
    unknown unknown

Re: arvuti viskab pildi kotti

PostitusPostitas virgop » 20:05, 02 Juun 2011

jaanus- kirjutas:mul probleem sellega et ema hädaldab ja õde hädaldab et ei saa pere ühistele piltidele ligi ja miks on parool peal, nad kõik ihaldavad kasutada arvutit adminnina!
ja muusikat tahab õde mu kõllidega kuulata mu kontost ja ma ei viitsi seetõttu kogu faili sisu mis kõigi oma ümber kopeerima, pildid on kõigi omad ainult paar kausta minu omad isiklikult aga musa on üldine ja seda võiks kõik kuulda .

Aga miks ei peaks ligi saama ühistele failidele kõik kasutajad. Saab ju. Ka siis, kui kõik kasutajad pole administraatorid. Iseasi on see, et sellise süsteemi ülessättimiseks oleks vaja kedagi, kes natukegi Windowsit kasutada oskab.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti viskab pildi kotti

PostitusPostitas jaanus- » 20:54, 02 Juun 2011

oskan aga ei viitsi seletada perele: ema ei oska otsida ühiseid dokumente , ta tahab lihtsalt :start>dokumendid/pildid smile04 smile47
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: arvuti viskab pildi kotti

PostitusPostitas xxmen » 21:02, 02 Juun 2011

Aga ära seleta. Pane talle vajalikest kaustadest "otseteed" töölauale, ja rahu majas.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist