Arvuti mure.

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 16:53, 26 Veebr 2012

aga kuula seda ,kokku123 see on enamvähem kogu aeg mul arvuti hääl kui selle juures olla! sama müra on klassiruumis kui õpetaja projektori tööle paneb, nigu föön undab seal laes!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas kokku123 » 17:19, 26 Veebr 2012

satik kirjutas:
kokku123 kirjutas:Ma lausa tahaks näha/kuulda sellist kasti, mis töötab nagu mootorsaag :lol:

Mingid 2003-2004 toodetud ketastega arvutid võivad ikka uskumatut seakisa teha, olen seda pidanud piisavalt nägema kuulma. Seejuures omanikud reeglina ei kujuta ettegi et kuidagi teisiti võiks olla... :)

Ketaste vastu ei vaidlegi. Need jh (eriti vanemad) teevad mõnusalt häält.

Aga et jahutus teeb sellist müra, et läbi seintegi kuulda :shock:
Iseasi kui selline jahutus, siis täitsa usutav
Pilt


Ega endalgi kast kõige vaiksem just ple (tänu prose jahutusele) aga teise tuppa küll kosta pole.
Samas varsti nagunii prose koos jahutusega vahetusse...

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas satik » 17:32, 26 Veebr 2012

kokku123 kirjutas:
satik kirjutas:
kokku123 kirjutas:Ma lausa tahaks näha/kuulda sellist kasti, mis töötab nagu mootorsaag :lol:

Mingid 2003-2004 toodetud ketastega arvutid võivad ikka uskumatut seakisa teha, olen seda pidanud piisavalt nägema kuulma. Seejuures omanikud reeglina ei kujuta ettegi et kuidagi teisiti võiks olla... :)

Ketaste vastu ei vaidlegi. Need jh (eriti vanemad) teevad mõnusalt häält.

Aga et jahutus teeb sellist müra, et läbi seintegi kuulda :shock:
Iseasi kui selline jahutus, siis täitsa usutav
Pilt




Nu selle "ventikaga" saab kammi ja kõõma unustada, kuid seda arvutit ta väga ei jahuta - sellel ju plekksein tekitab seina vahele :)

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas bljumkin » 17:58, 26 Veebr 2012

satik kirjutas:Mingid 2003-2004 toodetud ketastega arvutid võivad ikka uskumatut seakisa teha, olen seda pidanud piisavalt nägema kuulma. Seejuures omanikud reeglina ei kujuta ettegi et kuidagi teisiti võiks olla... :)

Ja teevad!
Mul hetkel endal olude sunnil ühel arvutil süsteemikettaks mingi ~2003 aasta 40GB Maxtor.
Krt, nagu helikopter lendaks toas ringi, smile61

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas satik » 15:33, 27 Veebr 2012

bljumkin kirjutas: mingi ~2003 aasta 40GB Maxtor.


Need on selles mõttes head et need ei paaku kinni kui kaua seisavad. Uuemad on ses mõttes kapriissemad, mul näiteks mingi 2006-2007 aasta WD tahab pika seismise järel mitu korda startimist enne kui üles tuleb. Pikk seismine on ehk pool aastat umbes.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas Zuumbox » 16:28, 27 Veebr 2012

See tuletab ühte lugu meelde...
Olen kohanud kõvaketast, mis öö läbi seistes järgmine päev enam tööle ei läinud; kinni nagu kännu taga. Et teda tööle saada, oli protseduur järgmine: ketas arvutist välja, korraks paraja kolakaga vastu maad, ketas kasti tagasi, surts külge ja töötas jälle nagu vana mees... kuni järgmise hommikuni :mrgreen: Tõsi, see lugu on pärit ajast, kui Norton Commander oli veel kõva sõna ja 40 MiB "normaalne" kettamaht...
See arvuti muide ei teinud muud midagi kui söötis ühele plotterile andmeid ette.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 19:49, 29 Veebr 2012

kas see on mingi bugi kui ma muudan värvid menüüde jaoks ära ja siis peale salvestamist on wini peateema oma värvid tagasi toppinud? varem see nii ei olnud! või on siis kuskilt peateemast sõltuvaks läinud värvid ? kui on, siis kust seda maha võtta? ja kui ei saa siis kust saab netist uusi peateemasid win-xp jaoks?
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 20:51, 29 Veebr 2012

issand, kui kaua võib siis vastata, mul pole tervet ööd aega oodata!!! :evil:
ja palun mitte hakata mu tagantkiirustamise posti kritiseerima sest siis tuleb ju tegelikku vastust veel kauem oodata!! :evil:
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas Energizer » 21:16, 29 Veebr 2012

jaanus- kirjutas:issand, kui kaua võib siis vastata, mul pole tervet ööd aega oodata!!! :evil:
ja palun mitte hakata mu tagantkiirustamise posti kritiseerima sest siis tuleb ju tegelikku vastust veel kauem oodata!! :evil:

:evil:
Palju õnne Sulle... :twisted: Kas sind huvitab kui palju inimestel eraelus aega on???Oskad sa teistega arvestada? Vist ei.

Tead sellise "sooja" reaktsiooni eest kaob igasugune tuju ja isu sulle vastata. Sulle juba Valgekotkas ütles et suurem osa siinsetest on tööinimesed mitte poisiklutid koolipingist. Ole õnnelik kui mõni sinust targem võtab vaevaks vastata näiteks...nädalavahetusel, siis kui tal aega on.

Sina oma arvutimure lahendamiseks võiksid hoopis ise midagi praktilist teha, näiteks ära õppida inglise keelt nii palju et oskaksid küsimust googeldada- vastused jõuavad sinuni sekundite jooksul.

Mina sinu vanuses st tegelikult vist veidi vanemana (esimese arvuti sain kui olin 20-ne) just nii alustasingi. Vahest tuli abi küsida uudisgruppidest (tol ajal polnud foorumid kui sellised EEstis väga levinud vaid olid uudisgrupid umbes nagu meililistid meilserverites, iga kasutaja registreeris oma meilile uudisgrupid ja suhtlemine käis tol ajal meili teel ei mingeisd vingeid hüperlinke ega pilte.). Enamiku oma küsimustest lahendasin ma juba siis otsimootori abil sest välismaa serverites oli foorumeid ja vastuseid lihtsam leida kui meil. Tol ajal olid ka arvutifriigid vägagi lahked, panid õpetused lihtsalt mingisugusele HTML lehele üles ja võisid lugeda. Info oli aastaid kättesaadav ühest-samast kohast.
Nii,et kui tahad neutraalselt otsest vastust: Õpi lugema ja kirjutama võõrkeeles!!! See et sa ei oska, pole mingi vabandus. Kõik on hea tahtmise korral õpitav. Minu meelest on see liiga nahaalne ja ebaviisakas sinust et sa eeldad et me hakkame kõik sinu eest mõtlema, mis ja kuidas. Ja sa eeldad et vastus tuleb kohe 5 minuti jooksul peale postitamist Muidugi on meil kõigil kodus kristallkuulid ja me näeme ära mis jaanus- arvutil viga on...Me midagi muud ei teegi kui ootame millal jaanus- suvatseb oma küsimustega lagedale tulla.

Pagana õpitud abituse peal üles kasvanud põlvkond. Ei suuda iseseisvalt mõelda aga tahavad näidata kui targad nad on...

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 21:53, 29 Veebr 2012

mitte abitu ei ole , aga ma olen veidi arengupuudega mulle antud arstipaberite põhjal küll ja google ei anna kunagi rohkemat kui mõned mõttetud reklaamid ja poelingid või mingid valestitõlgitud ja arusaamatu sisuga mandariini keelega lehed (nii nimetan keeli mis on nagu hiina või hispaania keel) ! google on alati igas keeles alt vedanud, ja selline anomaalia nagu mul praegu on täiesti unikaalne, google lahutab kõik otsingusõnad pealegi lahti ja liidab ristipidi kokku ja tulemuseks on täiesti metsas vastused ja kui koondada lause üheks märkidega siis pole selleteemalist dokumenti veel loodudki , tuleb välja, tähendab et sellele vb teab mõni inimene omast kogemusest vastust ainult! :wink:
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas valgekotkas » 21:59, 29 Veebr 2012

jaanus- kirjutas:mitte abitu ei ole , aga ma olen veidi arengupuudega mulle antud arstipaberite põhjal küll ja google ei anna kunagi rohkemat kui mõned mõttetud reklaamid ja poelingid või mingid valestitõlgitud ja arusaamatu sisuga mandariini keelega lehed (nii nimetan keeli mis on nagu hiina või hispaania keel) ! google on alati igas keeles alt vedanud, ja selline anomaalia nagu mul praegu on täiesti unikaalne, google lahutab kõik otsingusõnad pealegi lahti ja liidab ristipidi kokku ja tulemuseks on täiesti metsas vastused ja kui koondada lause üheks märkidega siis pole selleteemalist dokumenti veel loodudki , tuleb välja, tähendab et sellele vb teab mõni inimene omast kogemusest vastust ainult! :wink:


sisestades google otsinguaknasse sõnad "download xp themes" saame vasteid - Umbes 16,100,000 tulemust (0,15 sekundit)
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 22:09, 29 Veebr 2012

tegin otsingu aga nagu ikka google annab mingi lehe kuidas ainult registri kaudu saaks värvi muuta aga see on juba arvuti teema sees sorkimine, pealegi varem sai seda tiitli riba muuta sõltumatult teema värvist otse ilme seadetest aga nüüd hakkas sõltuma teemast ning registri kallale ma kindlasti ei lähe! seal peab olema ka lihtsam moodus kui registri faile ümber modida!
Pärast teist lehekülge läheb otsingust vastuste jada täiesti mööda ja see registri tegu on ainus leht lahendusega aga ma ei riski lihtsalt ühe värvi pärast kogu arvuti peesse keeramisega! ja ma ei taha mingit uut teemat ma tahan ilma registrit puutumata vana süsteemi tagasi , kus sai teemast olenemata kõiki värve muuta!
ps. ma lausa väldin uute teemade otsimist , ma ei taha neid esmalt, algul vana korda ja siis viimasena alles uus teema kui värvid ei tööta!
Viimati muutis jaanus-, 22:12, 29 Veebr 2012, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas Henkka » 22:11, 29 Veebr 2012

jaanus- kirjutas:mitte abitu ei ole , aga ma olen veidi arengupuudega mulle antud arstipaberite põhjal küll ...


Tänan ausa teadaande eest.
Luban, et ma ei nori Sinu kallal edaspidi ilma põhjuseta (aga kui on piisav põhjus, siis norin ikka :mrgreen: )
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Foorumil
Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6959
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas mustkass » 22:12, 29 Veebr 2012

Tee siis arvutile taaste saad oma värvid tagasi ja ära näpi igatsugu asju seal kogu aeg :mrgreen:
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas faas » 22:13, 29 Veebr 2012

DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist