Arvuti mure.

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 22:17, 29 Veebr 2012

aga ainult tiitliriba värvivahetus ei mõjugi tegelikult kui kõike testida, kuigi sellepärast ma närvi läksingi ,et varem sai seda teha! aga nüüd hakkan ma mõtlema et äkki sai tiitli riba ilustada ainult halli vanaegse wini default teemaga või mis? :? aga bydefault oli ju mul sinine teeema niiet teooria ei pea vett! :( ja jälle vist alguses tagasi ,sest sinisega ka täna ei töötanud tiitliriba värvi vahetus!
pagan, oligivist win klassikaline stiil aga ma vahetasin ära selle kuna tegumiriba ei omanud värvi! :D kuid vähemalt on menüüd värvilised :D
Viimati muutis jaanus-, 22:25, 29 Veebr 2012, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: arvuti mure

PostitusPostitas kokku123 » 22:24, 29 Veebr 2012

Näiteks: http://customize.org/xpthemes
Täiesti toimivad asjad.

Aga kui soov vaid värve muuta siis ei tea aidata.

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas jaanus- » 22:30, 29 Veebr 2012

nüüd selle classic teemaga sain ka tegumiriba oma lemmikvärvi, jess oligi kogu asi stiili vahetamises lassika peale kus kõik liiguttused on lubatud värvi osas! :lol:
Viimati muutis jaanus-, 22:34, 29 Veebr 2012, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti mure

PostitusPostitas Energizer » 22:34, 29 Veebr 2012

Ise teed asjad endale keeruliseks. Lähed närvi ja arvad et siin närvitsedes asjad lahenevad?!?

1. Default teema on vaikimisi teema kus jah, on lubatud värvid- fondid tiitriaknasuurused jne. Lihtsamad asjad.
Modifitseeritud teemade puhul on seaded lihtsalt sinu eest ära tehtud. Meeldib või mitte aga paljudel juhtudel on valmis seaded sellised mida sa rohkem muuta ei saa. Mõned ei hakka korralikult tööle ka Windowsi töölaua erirežiimis (Classic või XP). Sest režiimi vahetusega lähevad asjad paigast. Tahad jõudlust, keerad üldse graafika Performance kasuks (aga siis keeratakse kõik kellad-viled maha). Seepärast ei tasugi mingit hüper-super-vinget teemat selga ajada. Su arvutil isegi mälu ja jõudlust vähe, mis sa tast koormad oma tiluliluga.Aga kui teisiti ei saa siis lase aga kõik teemad peale.

Sõbralik nõuanne: Default teemaga saab samuti päris stiilse tulemuse. Kunagi vahetasin aknariba värvid oma vanal rondil selliseks et aktiivne roheline, inaktiivne punane. Ilus oliAga jah see maitse asi.

Teemade ja GUI-ga on see lugu et kui AGP kaart lahja, ei maksa eriti eriefektidega üle pingutada. Vali kuldne kesktee.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas jaanus- » 23:04, 29 Veebr 2012

näiteks nüüd tegin selliseks! :wink:
Manused
minu stiil!!!.JPG
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas Energizer » 23:43, 29 Veebr 2012

:wink: Njah Maitse üle ei vaielda, aga ise küll sellist endale ei tahaks, põhjus, liiga teravad värvid, silmad ei kannata sellist kirjut värvipaletti.


Muidu jah, olen kah oma personaliseerimisega mänginud. sa seda tead näiteks et kataloogibrauseri taustaks saab ka pilte panna?

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas jaanus- » 18:53, 01 Mär 2012

vb sa kasutad sõna "kataloogibrauser" mingi asja kohta ,mille kohta mina kasutan teist sõna, kuna minu jaoks on kataloogibrauser uus sõna arvuti kohta! ainuke koht kus ma veel taustu panen on google chromei vahelehe taust mis osaliselt on väljapaistev ka brauseri ülaosas, kus on menüüd ja järjehoidjad ja samuti panen taustu kõikvõimalike netikontode lehtedele(va facebookis ei ole asi kontopõhine vaid arvutiprogrammist tuleb sinna pilt taustaks, ka siis kui välja logida aga seal on ka profiili lehele võimalik uploadida foto).
Viimati muutis jaanus-, 20:20, 01 Mär 2012, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas Zuumbox » 20:01, 01 Mär 2012

"Kataloog" on pisut aegunud termin, tänapäeval kasutatakse selle asemel mõistet "kaust". See, mida Energizer nimetab "kataloogibrauseriks", on tegelikult aga failihaldur; konkreetsel juhul peeti silmas seda, mida "pisipehme" nimetab Windows Explorer'iks. Tegelikult on see küll rohkem failihalduri paroodia... ja selles mõttes on Energizer'il õigus :mrgreen: Tõeline failihaldur on näiteks see siin.

... jaanus-, miks Sa lause lõpus ainult hüüumärki tarvitad? Kas Sinu klaviatuuril on punkt puudu?
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas jaanus- » 20:19, 01 Mär 2012

tahan kuuldav olla. :wink: punkti näide:(.....................................) smile85 , töötab küll.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas jaanus- » 20:34, 01 Mär 2012

muide üks saade rääkis praegu ,et kõvaketas kaotab igaveseks andmed kui ükski tolmukübe seda puudutab, niiet varasem jutt tolmu freesimisest kõvakettas kohe prügipange, põhimõtteliselt teeb seda kõva sae häält ketas oma suurusega ja inertsusega!!(ikkagi 2004 ketas ju :wink: )
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2054
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 30 korda

Re: Arvuti mure.

PostitusPostitas Zuumbox » 21:30, 01 Mär 2012

Issand, sa näed ja sa ei mürista... :!:
jaanus-, ma olen remontinud arvuteid, millest tuli kõigepealt 3 tonni :shock: tolmu välja kühveldada ja peale seda töötas see kast rõõmsalt edasi... Sinu esimene väide hakkab teatud mööndustega kehtima alles siis, kui kõvaketas lahti kakkuda... Ja see teine väide - "tolmu freesimisest" - käis minumeelest rohkem ventikate kohta.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist