IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas xxmen » 20:17, 04 Sept 2010

valgekotkas kirjutas:W on viirus mitte soft :mrgreen:


Wahel on selle Wiirusega siiski lihtsam asju ajada, tõsi Maciga kogemus puudub.

OT: Üritan siin ühele hädalisele käepärast olevatest vidinatest PC-ruuterit kokku ehitada, no kurat halliks võtab. :evil: Ühte Wifi kaarti ei toetata, teist ei leita üles. :twisted:
Pane või see Wiirus netti jagama. :lol:

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas valgekotkas » 20:21, 04 Sept 2010

xxmen kirjutas:
valgekotkas kirjutas:W on viirus mitte soft :mrgreen:


Wahel on selle Wiirusega siiski lihtsam asju ajada, tõsi Maciga kogemus puudub.
õun on veel hullem kui Wiirus ... ma ei ütle, et viskuksin pingviini au kaitstes dzotile aga raudselt kõige paindlikum ja näpitavam :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas satik » 21:09, 04 Sept 2010

Õunas asi lihtsalt töötab. XP all proovisin kunagi tööle saada kuid kasutusmugavus kui selline puudus absoluutselt (leebelt õeldes). Muidugi, S7 komplektis olev EyeTV Lite on ka ikka "eriliselt mõnus asi", kuna mul on aga EyeTV Full (thanks to Elgato DTT Deluxe) siis alles sellega hakkavad tuunerid tööle nii et tunnet arvuti olemasolust ei pruugi tekkida. Lite oleks nagu meelega nii shit et kõik hangiksid Full Versioni. Olen korra seda Lite versiooni lapse arvutil proovinud, haruldaselt vastik tundus peale õige asja kasutamist.
Mina aga ei tea linuxist midagi, oli korra isegi mõte et paneks kuhugi mingi Fedora 10 uurimiseks, kuid laisk olen - asjad töötavad õunas ilma "mutrivõtmeteta" piisavalt, milleks tõmmelda...

Kasutaja avatar
andrus
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 28 Juul 2007
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas andrus » 23:04, 05 Sept 2010

OEH, Siin nii palju inffi nüüd kokku võetud ja oli mida uurida/mõelda..
Igatahes asi nii et head lahendused maksavad.
Mõtlesin et kui salvestamisest loobuda, siis ajab vajaduse ära ka BlyRay mängija, millel USB küljes ja enamlevinud asju mängib.
Blyray lugeja maksab mingi1000 EEK
Oli vaja DVD sid vaadata ja sai ONOFFIST ostetud Samsung BD-P1580
Hinnaks siis 1800 EEK
See HTPC oleks minu variandis vähemalt 10000 maksnud...

Ootab selle HTPC ga kuni ilma enam ei saa. Tänud igatahes teemaarenduse eest. Paistab, et on täitsa vastukaja leidnud teine.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas MultiUser » 09:26, 06 Sept 2010

Keegi siin proovis Samsa BD-C8200. Vaata http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=18&t=12598&p=144508&hilit=C8200#p144508.
Äkiste on see midagi, mis Sind huvitab. Paraku ei ole mingit tagasisidet, kuidas see aparaat ka töötab...

Kasutaja avatar
kaliif
Entusiast
Postitusi: 105
Liitunud: 03:00, 26 Apr 2006
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas kaliif » 09:58, 06 Sept 2010

MultiUser kirjutas:Keegi siin proovis Samsa BD-C8200. Vaata http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=18&t=12598&p=144508&hilit=C8200#p144508.
Äkiste on see midagi, mis Sind huvitab. Paraku ei ole mingit tagasisidet, kuidas see aparaat ka töötab...


see SAMSUNG tundub eriti lahe pill olevat
http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/blu-ray-player/blu-ray-player/BD-C8200M/XEU/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification
PVR:Gigabyte GA-EP45-DS4, 4g RAM, Paar TB HDD, Zalman HD160 korpus, 3xDigital Everywhere Floppy DTV kaart conaxiga, AVerTV Dual Tuner Hybrid PCI-E II, op. syst. W7 MCE

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas mønster » 10:21, 06 Sept 2010

valgekotkas kirjutas:igasuguseid asju kannatab kasutada aga nagu ma juba eelpool mainisin - ühte ja seda õiget (mis lubaks täiesti vabaneda klaverist ja hiirest ja majandada ainult puldiga) softi pole olemas :twisted:

See on täiesti olemas, praktikas toimiv ja kasutatav: (win)lirc + AutoHotKey ning suvalise teleripuldi suvalise nupu abil saab HTPC kallal suvalisi asju korda saata.. kuigi mul sihuke kogemus, et juhtmevaba klaver+hiir diivanilaua sahtlis on mugavam lahendus, kui puldi vähese arvu nuppude abil majandada. Kasvõi soovitud filmi otsimine läheb klaveri abil palju ladusamalt, kui puldi abil mobla SMS-de saatmise süsteemi kasutades jne.
Ah jaa - HTPC-l peab infrapunavastuvõtja ka küljes olema või see tuleb talle külge ühendada!

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas valgekotkas » 10:54, 06 Sept 2010

mønster kirjutas:
valgekotkas kirjutas:igasuguseid asju kannatab kasutada aga nagu ma juba eelpool mainisin - ühte ja seda õiget (mis lubaks täiesti vabaneda klaverist ja hiirest ja majandada ainult puldiga) softi pole olemas :twisted:

See on täiesti olemas, praktikas toimiv ja kasutatav: (win)lirc + AutoHotKey ning suvalise teleripuldi suvalise nupu abil saab HTPC kallal suvalisi asju korda saata.. kuigi mul sihuke kogemus, et juhtmevaba klaver+hiir diivanilaua sahtlis on mugavam lahendus, kui puldi vähese arvu nuppude abil majandada. Kasvõi soovitud filmi otsimine läheb klaveri abil palju ladusamalt, kui puldi abil mobla SMS-de saatmise süsteemi kasutades jne.
Ah jaa - HTPC-l peab infrapunavastuvõtja ka küljes olema või see tuleb talle külge ühendada!
sa ei saa ikka pointile pihta :wink: miks peab filmi otsimiseks kasutama klaverit kui võib "vaata filmi" käsuga avada filmide kausta ja seal skrollida õigele filmile ning "OK" või vaata "tv" ja avaneb programmilist (ja kasutajal oleks pohlad, et listis on segamini sat, terrestrial ja kaabel ja tasuline ja tasuta jne) jne ehk siis segu näiteks XBMC, Mythtv ja driimi softist kõigi lisadega :P
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas mønster » 11:17, 06 Sept 2010

valgekotkas kirjutas: sa ei saa ikka pointile pihta :wink: miks peab filmi otsimiseks kasutama klaverit kui võib "vaata filmi" käsuga avada filmide kausta ja seal skrollida õigele filmile ning "OK" või vaata "tv" ja avaneb programmilist (ja kasutajal oleks pohlad, et listis on segamini sat, terrestrial ja kaabel ja tasuline ja tasuta jne) jne ehk siis segu näiteks XBMC, Mythtv ja driimi softist kõigi lisadega :P

1 täpsustav küss: Kuidas nood filmid sinna kausta saavad, kui pole viitsimist oodata, kuni mõni maa- või taevakanal neid näidata suvatseb?
Muide kaustade ettemanamine ning sirvimine käibki mul lisaks klaveri ja hiire võimalusele ka TV-puldiga.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas valgekotkas » 11:28, 06 Sept 2010

mønster kirjutas:1 täpsustav küss: Kuidas nood filmid sinna kausta saavad, kui pole viitsimist oodata, kuni mõni maa- või taevakanal neid näidata suvatseb?
Muide kaustade ettemanamine ning sirvimine käibki mul lisaks klaveri ja hiire võimalusele ka TV-puldiga.
üle võrgu, usb või torrentikliendi :roll: kuigi ma ei saa küsimuse suunitlusest aru :roll:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas mønster » 11:35, 06 Sept 2010

Kui sa tahad ntx torrentist filmi "Film mis mulle meeldib" alla laadida, kuidas seda puldi abil mugavalt teha võiks?
Muide, kuigi mul on kodus ka puldi abil menüüdes seiklemise võimalus, on seda juhtmevaba hiire abil palju mõnusam teha, kui nooleklahvide abil edasi-tagasi sõites.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas valgekotkas » 11:49, 06 Sept 2010

mønster kirjutas:Kui sa tahad ntx torrentist filmi "Film mis mulle meeldib" alla laadida, kuidas seda puldi abil mugavalt teha võiks?
"sirvi torri" valiku peale avaneb sinu kontoga brauseriaken valikumenüüga, teed valiku nooleklahvidega, kinnitad "ok" ja hakkabki tiksuma kausta - lihtne ja paljuski toimiv ... ma tean, et kasutades mitut softi on kõik võimalik aga see ei ole "üks" toimiv lahendus :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas mønster » 12:09, 06 Sept 2010

valgekotkas kirjutas:
mønster kirjutas:Kui sa tahad ntx torrentist filmi "Film mis mulle meeldib" alla laadida, kuidas seda puldi abil mugavalt teha võiks?
"sirvi torri" valiku peale avaneb sinu kontoga brauseriaken valikumenüüga, teed valiku nooleklahvidega, kinnitad "ok" ja hakkabki tiksuma kausta - lihtne ja paljuski toimiv ... ma tean, et kasutades mitut softi on kõik võimalik aga see ei ole "üks" toimiv lahendus :wink:

Huvitav, kas seal "sirvi torri" valikmenüüs on üle või alla 100 000 kirje, mida mööda nooleklahvidega liikudes õigeni jõuda..
PCs on kümneid erinevaid programme, mis samaaegselt töötavad, alates draiveritest kuni kasutajarakenduseni välja. Mitu neid on, see pole mu meelest küll üldse oluline. Oluline on see, et seadme kasutamine käepärane ning mugav oleks.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas valgekotkas » 12:17, 06 Sept 2010

mønster kirjutas:
valgekotkas kirjutas:
mønster kirjutas:Kui sa tahad ntx torrentist filmi "Film mis mulle meeldib" alla laadida, kuidas seda puldi abil mugavalt teha võiks?
"sirvi torri" valiku peale avaneb sinu kontoga brauseriaken valikumenüüga, teed valiku nooleklahvidega, kinnitad "ok" ja hakkabki tiksuma kausta - lihtne ja paljuski toimiv ... ma tean, et kasutades mitut softi on kõik võimalik aga see ei ole "üks" toimiv lahendus :wink:

Huvitav, kas seal "sirvi torri" valikmenüüs on üle või alla 100 000 kirje, mida mööda nooleklahvidega liikudes õigeni jõuda..
PCs on kümneid erinevaid programme, mis samaaegselt töötavad, alates draiveritest kuni kasutajarakenduseni välja. Mitu neid on, see pole mu meelest küll üldse oluline. Oluline on see, et seadme kasutamine käepärane ning mugav oleks.
seepärast meil ei olegi mõtet edasi vaielda - sind rahuldab see mis on ja mind ei rahulda ja see on meie probleem aga lahendust stiilis "ostan poest jupid/laon kasti mille panen teleka alla/lasen selga proge/annan naisele puldi kätte/kõik on rahul" ei ole :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: IDEE SIIS ehitada ISE HTPC

PostitusPostitas mønster » 12:31, 06 Sept 2010

valgekotkas kirjutas:..lahendust stiilis "ostan poest jupid/laon kasti mille panen teleka alla/lasen selga proge/annan naisele puldi kätte/kõik on rahul" ei ole :wink:

Nii ta on. Tahaks vahelduseks linuxi peale midagi teha, aga tjah.. mu kahe-aastane on veel enam-vähem puhas leht, aga viie-aastasest ülespoole on need, kelle jaoks interaktiivne meedia = Windows. Kui mul õnnestuks nõudepesumasinale hiir ja Windowsi stiilis menüü külge kruvida, naine oleks arvatavasti õnnelik..

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist