Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

Tarkvara ja riistvara probleemid
Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas Siidiuss » 23:17, 09 Dets 2014

Et Saksamaal kanal2 seepe näha on vähemalt 3 võimalust.
Kui arvutiga servereid lollitada ja panna uskuma, et masin on hoopis eestis mitte saksamaal. Siis ehk õnnestub kanal2 veebTV vaadata. Teine võimalus on isiklikust koduserverist otse jagada kuhu iganes. Ja kolmas on satelliit signaal. Kas ametliku või mitteametliku tehnikaga. Ebaseaduslikud on nad paraku kõik.
Viimati muutis Siidiuss, 00:28, 10 Dets 2014, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 594
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas vanemleitnant » 23:28, 09 Dets 2014

tigekala kirjutas:teha Eesti Viasatiga leping ja siis kohe seda lepingut rikkuda = Viia Eestist Brüsselisse Viasati omandid

Ansip tõesti rikuks seadust, aga näiteks Eesti saatkondade hooned on ametlikult Eesti vabariigi territoorium. Seal ilmselt võiks vaadata?
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas tigekala » 23:32, 09 Dets 2014

Miks Sa arvad, et Ansip koos oma abikaasaga, palus Eesti saatkonnas poliitilist varjupaika ? Talle makstakse ju elamine kinni...
Muidugi on ka võimalus, et hoopiski seksuaalset varjupaika = et mõni europede pani ta väga ahvatlevale sumparile juba silma peale... smile204
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1669
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas kokku123 » 23:47, 09 Dets 2014

vanemleitnant kirjutas:
tigekala kirjutas:teha Eesti Viasatiga leping ja siis kohe seda lepingut rikkuda = Viia Eestist Brüsselisse Viasati omandid

Ansip tõesti rikuks seadust,

Ega ta poleks kaugeltki esimene ja kindlasti mitte ka viimane. Vahitakse massiliselt väljaspool eestit.

Ning jh, ootame aega, kuni EUd võetakse kui ühtse turuna mitte igat riiki eraldi. Arvestades EU suurust siis kindlasti annab massiga hinda alla tingida. Vastasel juhul viimati US tootjad ei müüks oma õigusi EU-le? usun ma jah.
Ses suhtes, Ansip andku hagu, ei laida ideed maha nagu mõni siin teeb (tulge oma NSV liidust välja juba ometi)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas tigekala » 23:51, 09 Dets 2014

kokku123 kirjutas:Arvestades EU suurust siis kindlasti annab massiga hinda alla tingida.

Ma juba kirjutasin...
Martini, kui ntx Sky UK koos Sky Italiaga, Sinu arvates peaksid ka Eesti vabalt kättesaadavad olema, kas siis Sina koos
hr. Ansipiga maksate ca 180le HD kanalile eestikeelsete subtiitrite tegemise eest või eestikeelse pealelugemise omast taskust kinni ?

Sa kokku123, tahad ka kinniplekkimisest osa võtta ?
+ Teades nende operaatorite ametlikke hindasid, ma arvan, et Eestist saaks kohe kindlasti juurde umbes 100 abonenti.

Täna pole isegi reede õhtu smile125 ...
Aga nii lolli iba nagu Kükametsa Aljosad, oma mätta peal istudes, siin täna suust välja ajavad, pole ma ammu kuulnud...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas Siidiuss » 00:14, 10 Dets 2014

No ega kokku123 ainult Eestit ei pidanud silmas. Ikka kogu EU lööks sky UK,It hinnad mättasse!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas tigekala » 00:17, 10 Dets 2014

Et teeme siis lausa 24 keeles subtiitrid või pealelugemised ? Kõigepealt lööme hinnad alla ja peale seda operaatorid maksavad
omast taskust vabatahtlikult autoritasud kinni, et saaksid üle 500 miljonile näidata ? Või hoopiski lööme autorite hinnad mättasse ?
Või lööme üldse autorid mättasse ?
Ei saa nagu pihta... smile119
Viimati muutis tigekala, 00:37, 10 Dets 2014, muudetud 1 kord kokku.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas Siidiuss » 00:37, 10 Dets 2014

Nojah ei tule head nahka. Jääb siis nii nagu on.

Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3153
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 61 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas Scott » 04:31, 10 Dets 2014

tigekala kirjutas:Kui Sa soovitad hr. Ansipile teha Eesti Viasatiga leping ja siis kohe seda lepingut rikkuda =
Viia Eestist Brüsselisse Viasati omandid ( tuuner + vaatajakaart) siis nii, jah, saab


Ei pidanud üldse Viasatti silmas, vaid telekanali netiversiooni. Kuigi, samahästi peaks Ansip ka Viasati (jm) Eesti (asukohariigi) pinnalt väljaviimise keelu tühistama või oluliselt lõdvendama, sest kõnealust paketti saab osta ainult Eesti (asukohariigi) resident, tarbitav sisu on krüpteeritud ja avaneb abonendi valduses oleva riistvaraga abonendi kodus. Õiguste omanikul ei jää midagi saamata, kui eelnimetatud riistvara asub mujal kui residendi koduriigis asuvas (ajutises) elamises.
Nüüd mõni oponeerija väidab, et Ansip peab tarbima (ostma) Brüsselis müüdavat paketti, kus heal juhul näidatakse proua soovitud türgi seriaali flaami- või prantsuskeelse tõlkega. Seadusetähe järgi on JOKK, aga ausalt kahtlen, kas sellepärast nii keegi käitub. Kohalik maksupakett võidakse lisaks võtta, aga oma maa saadetega tahaks ka kursis olla. Ja minnakse kõrvale (VPN jms), sest otse (seaduslikult) ei saagi.

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas bljumkin » 06:39, 10 Dets 2014

tigekala kirjutas:Et teeme siis lausa 24 keeles subtiitrid või pealelugemised ? Kõigepealt lööme hinnad alla ja peale seda operaatorid maksavad
omast taskust vabatahtlikult autoritasud kinni, et saaksid üle 500 miljonile näidata ? Või hoopiski lööme autorite hinnad mättasse ?
Või lööme üldse autorid mättasse ?
Ei saa nagu pihta... smile119


Julgeks väita - kui asi kohtusse viia, laheneks kõik kui Jean-Marc Bossmann-case'i puhul.
Lähtuvalt EL seadusandlusest on geolock'i EL siseselt ääretult raske põhjendada.
Et mis juhtub?
Midagi ei juhtu. Edaspidi olekski EL 500 miljoni inimesega turg koos kõige sellest tulenevaga.
USA on 300 miljonit, Hiina-India kumbki ~1,5 miljardit, Indoneesia 200 miljonit - ei ole selle pärast veel ühtegi autorit mättasse löödud, et turg liiga suur on.
Eks ta probleeme tekitaks grupile seltsimeestele, smile75
Ja kui SkyItalia tahab, teebki 24 keeles pealelugemised-subtiitrid. Ja kui ei taha, siis ei tee. Rohkem nagu nend asi.
Pilt

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas tigekala » 09:34, 10 Dets 2014

bljumkin kirjutas:Eks ta probleeme tekitaks grupile seltsimeestele, smile75
Ja kui SkyItalia tahab, teebki 24 keeles pealelugemised-subtiitrid. Ja kui ei taha, siis ei tee. Rohkem nagu nend asi.

Ja-jah... See eest on kohalikud Kükametsa revolutsionäärid, kes pole siiamaani Nõukogude Liidust veel välja saanud,
järjekordselt edukalt hinnad all löönud, pool aastat Brüsseli losside keldrites veini joonud, kõik nurgad täis sittunud jne.

Aga kui asja tõsiselt võtta, siis on Ansip julge kutt = Tulla oma kodu musta pesu pesema Eesti massitarbevahendites.
Umbes nii - Üks on loll ja teine on laisk, mina pean üks rabama !
Järgmiseks tunnistab Delfile, mis värvi ja mis firma aluspesu kannab tema proua... kui üldse kannab smile204

Nii, et ei jää muud üle kui teatada - Andrus ole Brüsselis ikka Eesti asja eest väljas ja hoia kõva !
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas bljumkin » 10:53, 10 Dets 2014

tigekala kirjutas:
bljumkin kirjutas:Eks ta probleeme tekitaks grupile seltsimeestele, smile75
Ja kui SkyItalia tahab, teebki 24 keeles pealelugemised-subtiitrid. Ja kui ei taha, siis ei tee. Rohkem nagu nend asi.

Ja-jah... See eest on kohalikud Kükametsa revolutsionäärid, kes pole siiamaani Nõukogude Liidust veel välja saanud,
järjekordselt edukalt hinnad all löönud, pool aastat Brüsseli losside keldrites veini joonud, kõik nurgad täis sittunud jne.

Aga kui asja tõsiselt võtta, siis on Ansip julge kutt = Tulla oma kodu musta pesu pesema Eesti massitarbevahendites.
Umbes nii - Üks on loll ja teine on laisk, mina pean üks rabama !
Järgmiseks tunnistab Delfile, mis värvi ja mis firma aluspesu kannab tema proua... kui üldse kannab smile204

Nii, et ei jää muud üle kui teatada - Andrus ole Brüsselis ikka Eesti asja eest väljas ja hoia kõva !

Mul suva, mida anssip seni teinud on ja miks ta midagi teeb.
Kui tal õnnestub geoblock eemaldada - siis edu.
Pilt

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas Martini » 19:34, 10 Dets 2014

tigekala kirjutas:Ma juba kirjutasin...
Martini, kui ntx Sky UK koos Sky Italiaga, Sinu arvates peaksid ka Eesti vabalt kättesaadavad olema, kas siis Sina koos
hr. Ansipiga maksate ca 180le HD kanalile eestikeelsete subtiitrite tegemise eest või eestikeelse pealelugemise omast taskust kinni ?

Sa kokku123, tahad ka kinniplekkimisest osa võtta ?
+ Teades nende operaatorite ametlikke hindasid, ma arvan, et Eestist saaks kohe kindlasti juurde umbes 100 abonenti.



Sa viitad küll jutule, mida enam ei leia, aga vastan ikkagi. Ei. Mind ei koti mingid pealelugemised ega supakad. Mina nõuan õigust osta, mida tahan. Ehk et näiteks kui Itaalias saab osta mingit suvalist Sky paketti, siis võin mina seda ka osta, hoolimata sellest, et ma itaalia keelest mütsigi ei jaga. Juhin tähelepanu tõigale, et Itaalia suusahotellides olen ma seda jura tundide kaupa vaadanud. Keegi ei tulnud mu telekat kinni keerama selle pärast, et mul eestikeelseid supakaid või voiceoverit polnud. Mul peab olema võimalust suvalist meediat OSTA, kui see mulle lahe tundub. FTA jätame palun praegu välja, eks.

Võrdlus. Praegu võin ma täiesti vabalt UK-st osta endale kodumasina, mille pistik ei sobi meie seinakontakti. Who cares, ostja mure. Lõika pistik ära või osta adapter. OSTMIST EU reeglite järgi keelata ei saa.

Mina näiteks tahaks osta erinevaid Soome kanaleid. Üsna teravmeelselt võib järeldada, et ma ei tahaks seda teha, kui ma soome keelt ei oskaks. Milleks mulle mingid pealelugemised ja supakad?
Martini

DVB-T/S: Golden 9060 & CT5000Cplus & HTPC

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14376
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 97 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas tigekala » 20:10, 10 Dets 2014

Martini,
Siin oli kõik vastatud juba...
xxmen kirjutas:Kogu see saadete levitamise teema käib autoriõiguste ja nende pealt teenitavate rahade kohta. Sealt jõuame kohe ACTA juurde...
ehk teisisõnu - tao kõik autoriõigused Sky Italiale Eestis levitamise eest oma taskust kinni ja ka subtiitrite eest
kuna Eesti riigikeel on siiski eesti keel, aga mitte itaalia keel ja saad oma tahtmise.
Ma arvan, see läheb Sulle maksma mõnekümned miljonid € , aga Who cares, ostja mure smile118
Ja kui ikka veel väga tahad osta, siis olen nõus vahendama seda tehingut, inimliku ( 10-15%) vahendustasu eest.
Kui nüüd vastad, et Sa tegelikult osta ei tahagi, et tahad ainult võimalust osta, siis ma andsin Sulle ju sellise võimaluse.
Teine võimalus osta on - Osta Sky Italia koos sõrgade ja sarvedega ära, mis tegelikult nüüdseks, läheb päris raskeks,
kuna Ruppert Murdoch jõudis Sinust juba ette. Tuleb kaupa teha temaga. Ka seda tehingut olen nõus vahendama.

PS. Selles postituses, mille ma ise kustutasin, kuna xxmen jõudis ette, oli veel -
Panasonicu PLASMA G seeriat, oli lubatud Eestis müüa, aga Lätis ja veel mõnes EU riigis, mitte.
Sellise otsuse tegi Panasonic ise. Aga mitte Jaapani valitsus, ÜRO, Euroopa Liit jne. Ja kogu moos.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8075
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 161 korda

Re: Muidujutt,tähtsusetud uudised,tähtsad uudised jne.

PostitusPostitas peeter3000 » 16:09, 19 Dets 2014

hinnad.PNG

-*hinnad koos käibemaksuga

------------
Venemaal:

Vaalimaa piiripunktis oli pikk järjekord Soome sõiduautodest. Saba oli paar kilomeetrit pikk.

Autodega soomlased olid minemas Venemaalt bensiini tooma. Teisipäeva hommikupoolikul sai ühe euro eest 72,65 rubla. Õhtupoolikul juba 88 rubla.

„Ostsin auto 55-liitrise paagi bensiini täis ja sellele lisaks kaks kanistrit. Maksin selle eest 30 eurot,“ rääkis soomlane.

Viiburis leidis mees, et tal on suurepärane võimalus jõuluostud ära teha. Raha oli käes selline pakk, et täide võis viia salasoovid.

Lapselapsele ostis mees kümne euro eest sulejope, omale 30 euro eest Itaalia nahkkingad. Pooleliitrine pudel parimat Vene viina maksis alla viie euro. Kaheliitrine Coca-Cola 37 senti.

„Ostsin omale 200 euro eest jõulud. Jõulud on juba järgmisel nädalal, nüüd sain asja odavalt kaelast ära,“ ütles mees. Soomes oleksid sellised ostud kokku maksnud vähemalt tuhat eurot.

Mees oleks ostnud Viiburist veel kaupa, aga autosse ei mahtunud rohkem.

Soomlane märkas, et ka venelased on rubla sööstlaskumiseks ja inflatsiooniks valmistunud. Ta sai viiburilaste jutust aru, et järgmisel aastal tõusevad hinnad 40-50 protsenti. Inimesed haarasid poest kaupa.

„Kodumasinate poes oli tühi sein, ainult juhtmed rippusid. Venelased olid isegi näidised ära ostnud,“ rääkis soomlane.

Poes nägi mees, kuidas üks venelane lükkas ostukäru, mis oli täis suhkrupakke.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/so ... d=70386855
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist