Probleem HP Pavilion Dv5 tüüneriga

Tarkvara ja riistvara probleemid
hädaline
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 16:30, 17 Dets 2008
    unknown unknown

Probleem HP Pavilion Dv5 tüüneriga

PostitusPostitas hädaline » 16:36, 17 Dets 2008

Kas on üldse selle tüüneriga võimalik näha eesti kanaleid või see reklaam on pettus.
Esiteks ei leia ta mul kanaleid ja on seadistatud Norra peale.
Elionist öeldi et see antenn mis kaasas on on liiga väike(et sellega saab ainult Tallinna teletorni all vaadata).Olen ise Ida Virumaal-Jõhvis...ja algul kui uurisin selle kohta siis öeldi et Kohtla Nõmmel on telemast ja Jõhvis näitab.Mis nüüd toimub?Kas keegi on tööle selle saanud üldse?

Kasutaja avatar
satifenn
Entusiast
Postitusi: 232
Liitunud: 03:00, 15 Apr 2006
    unknown unknown

Re: Probleem HP Pavilion Dv5 tüüneriga

PostitusPostitas satifenn » 17:13, 17 Dets 2008

võta oma teleka sabast korra antenn ära ja torka läpakale sappa.proovi kas leiab kanalid.(eeldan et sul ikka on katusel antenn).selle väiksega mis kaasas pole midagi peale hakata.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Probleem HP Pavilion Dv5 tüüneriga

PostitusPostitas valgekotkas » 17:28, 17 Dets 2008

üks kogemus sellise läpiga on ... tea kas antud isendi puhul oli mingi eriline teema aga tööle sain ainult dvbvieweriga ja muidugi korraliku välisantenni taga ... originaalsoft ei andnud mingit tulemust (peale vihastamise ja närvikulu) ... läpi omanik pole rohkem sel teemal rääkinud :mrgreen: ... iseenesest see ülemineku pistik välisele antennile käis tüüneri külge ja küljest sellise toore jõuga, et mul pole erilist usku sellise lahenduse kauakestvusesse ...

PS ... ega ma dvbvieweriga ka kanaleid ei skänninud - lihtsalt importisin valmis listi ja voila ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist