tv-kaardil pole enam häält?

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
lentsora
Entusiast
Postitusi: 101
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

tv-kaardil pole enam häält?

PostitusPostitas lentsora » 16:24, 13 Veebr 2007

mul on int.helikaart.ja tv kaart.kõik töötas hästi niikaua kui panin uue 5.1 helikaardi sisse,kuid kuna tol polnud audiosisendit,pidin uue välja võtma.kuid nüüd pilt on tv kaardil.häält enam mitte.milles võiks küll probleem olla?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: tv-kaardil pole enam häält?

PostitusPostitas ice » 16:33, 13 Veebr 2007

lentsora kirjutas:mul on int.helikaart.ja tv kaart.kõik töötas hästi niikaua kui panin uue 5.1 helikaardi sisse,kuid kuna tol polnud audiosisendit,pidin uue välja võtma.kuid nüüd pilt on tv kaardil.häält enam mitte.milles võiks küll probleem olla?


Alustaks kõigepealt sellest, et mis tv-kaart sul on? Mis tarkvaraga vaatad? Kuidas oli varem heli juhitud tv-kaardist integreeritud helikaarti?

Kui panid uue helikaardi, siis kas keelasid selle integreeritud helikaardi kasutamise BIOSest? Kui ei siis tee seda! Edasi otsi oma tv-kaardi tarkvarast ülesse audio sätted ja muuda need näitama oma uue helikaardi suunas.

Edasine abi on võimalik vaid esimesele kolmele küsimusele vastuse saamise järel.

iCE

Kasutaja avatar
lentsora
Entusiast
Postitusi: 101
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas lentsora » 18:26, 13 Veebr 2007

vastan,mida oskan.tv -kaart on win fast.seda tõesti ma ei teinud,kui uue helikaardi panin ei keelanud ma vana ära,kui uue ära võtsin ,siis tv kaardil pilti on ,aga häält enam mitte.ei tea ,kas aitaks ,kui minna riistvara alla,seal on heli ja heliseadmed,kas seal annaks midagi ära teha?ma ei saanud küsimusest aru,et mis tarkvaraga vaatan?

Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 19:08, 13 Veebr 2007


Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 19:49, 13 Veebr 2007

greedy kirjutas:http://tw1965.myweb.hinet.net/WinFastPVR2.htm

ehk abix :lol:


Kas kuskil on öeldud, et lentsora kasutab Windows Vista't? :shock:

lentsora kirjutas:vastan,mida oskan.tv -kaart on win fast.seda tõesti ma ei teinud,kui uue helikaardi panin ei keelanud ma vana ära,kui uue ära võtsin ,siis tv kaardil pilti on ,aga häält enam mitte.ei tea ,kas aitaks ,kui minna riistvara alla,seal on heli ja heliseadmed,kas seal annaks midagi ära teha?ma ei saanud küsimusest aru,et mis tarkvaraga vaatan?


Mis programmiga!
Kõigepealt keela ära integreeritud audio BIOS'est. Kas seda oskad teha? Kui ei, siis vii oma arvuti parem mõnele spetsialistile. See seal on 10min töö oskajale...

iCE

Kasutaja avatar
greedy
Entusiast
Postitusi: 294
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: maalähedal
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas greedy » 21:34, 13 Veebr 2007

kui viitsid lingitud lehel vähe allapoole vaadata näed ühtteist ka XP kasutajatele :wink: :lol:

winfast üldse üks suht hea aga kapriisne kaart, kasutajate foorumites igasugu vigu (ja nende kõrvaldamise viise) arutatud

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist