arvuti kiirendamine

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 11:23, 02 Okt 2010

pint kirjutas:Lihtsalt kräkkeritel läheb siis lõbusaks neid kaitsetuid vanakoolimehi jahtida :D


see lause käis ülivalusalt mu hinge pihta :cry: :evil: :x see arvuti mis mul on tähendab mulle väga palju sümboolselt ja see oli kõige kallimate seas :!: sa võid mu kirjavigu ja üldse vigu minu juures kritiseerida ja lolliks sõimamine on ka sõnakulu aga kui asi hakkab käima sümboolselt paljutähendava ja minu silmis auväärse asja kohta siis vaata ette , et sa mu püha viha orbiiti ei satu :!: :!:

kas tead seda võsareporterit kus sõimati eestlase maalappi? kohe oldi püha viha täis aga lihtsalt välimuse sõimamine ei mõjunud ja siit moraal : ära kunagi sõima kellegi asju, sest sa ei või teada mis asi osutub sümboolseks ja austusväärseks selle inimese poolt!
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 11:27, 02 Okt 2010

rbr kirjutas:Pane julgelt rammi juurde,xp-d veaks 2*512 rahulikult koolitööks-veebiks jms igapäevaasjaks.Mängimiseks selline konf enam nii ehk naa ei sobi,kui siis mingi vanakooli teema.2*1gb lisamisega tasuks w7 basicut(sel tuled-viled kinni keeratud) jooksutada.Ise olen W7-ultimate ligilähedase konfi peal jooksutanud(2gb ram,3ghz p4 prose,7seeria nv graafika),toimetas küll.

ja ma vaatasin et on olemas elioni arvutimängu poe osas ka ainult 256 MB ram-i välja mängivad mängud
mul on seega rohkem ja võtan lahjasid mänge siis aga mu emal on kasutusel läppar ning ma ei arva et vahetaks ringi tema omaga kuigi tal on ram-i 4GB aga see on samsung ja sellest firmast arvan ma väga keerukat kasutusmugavust ja halba kvaliteeti!
ja ram pole ainuke näitaja, on ka prose ja videokaart ning emaplaat ja töötakt tähtsad näitajad ning ma olen siiamaani oma arvutiga kõiki mänge mängida saanud mis tulevad online mängukohtades ja olen kvaliteet mänge ka alla laadinud!
elu koosneb üllatustest

intz
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 20 Veebr 2006
Asukoht: Neeme
    unknown unknown

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas intz » 11:51, 02 Okt 2010

jaanus- kirjutas:kas sa oled vaadanud mu arvuti allalaetavat infofaili ja siis hinda kas äkki ikka saab sellele arvutile ka win 7-e paigaldada :wink: minu hindamisele kohaselt saab veidi aeglasemalt tegutsedes isegi hakkama :)


Windows 7 peaks töötama küll kenasti. Ise paigaldasin ükskord win 7 masinale mille näitajad on 1,7ghz amd sempron, 512mb mälu ja 64 mb nvidia video.
Viimati muutis intz, 12:32, 02 Okt 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas satik » 12:00, 02 Okt 2010

Mingi punasehullus? Mingi diagnoos?
pint pole ju seltsimees jaanus- 'ele miskit kõssanud õigekirjavigadest ja/või lollusest...
Meenutab Elfas ja HV's kastroleerinud klouni suhtumisi, vabandust väga.
Võta mees end kokku, otsi/osta reaalset mälu ja naudi kiiret OSi, jäta jutud kirjavigadest, lollusest, raskest lapsepõlvest jms kuhugi sobivamasse foorumisse.

Koostasin paar nädalat tagasi sarnase rauaga arvuti (P4 2,8HT, 3Gb ram, i875, 64Mb NV MX460) ja selles jookseb XP Pro clean install nagu noor kurat. Kui ise kõveraks ei lase siis ta ehk mingiks ajaks ka jääbki selliseks (mul ei hakka ta kunagi ka internetti nägema :mrgreen: ).

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 12:22, 02 Okt 2010

intz kirjutas:
jaanus- kirjutas:kas sa oled vaadanud mu arvuti allalaetavat infofaili ja siis hinda kas äkki ikka saab sellele arvutile ka win 7-e paigaldada :wink: minu hindamisele kohaselt saab veidi aeglasemalt tegutsedes isegi hakkama :)


Windows 7 peaks töötama küll kenasti. Ise paigaldasin ükskord win 7 masinale mille näitajad on 1,7ghz amd celeron, 512mb mälu ja 64 mb nvidia video.

aga mul on video mälu 128 mb ja 2.80 GHz ning paluks mõistvam olla tähtsate asjade suhtes ja ärge nimetage hääbuvaks asjaks mu arvutit ja mul kannatab väga hästi win 7-t run-da
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas MultiUser » 14:04, 02 Okt 2010

jaanus- kirjutas:aga mul on video mälu 128 mb ja 2.80 GHz ning paluks mõistvam olla tähtsate asjade suhtes ja ärge nimetage hääbuvaks asjaks mu arvutit ja mul kannatab väga hästi win 7-t run-da

Huvitav arutelu siin...

Ei raatsi Win XP jaoks 2 GB mälu osta (hind ca 1200 EEKu) kuid selle asemel paneks Win 7 (mis on vähemalt kaks korda sama kallis kuid nõuab meeletult rohkem raua ressursse). :lol:

Viirused, mis on tarkvara installimisega tulnud räägivad juba iseenesest palju. Ei tasu siin teiste peale pahandada miskit, kui oma intelligentsusega sedavõrd püüdlikult esined.

Kasutaja avatar
rbr
Edasijõudnu
Postitusi: 54
Liitunud: 13:51, 03 Juul 2010
Asukoht: Pärnu ja Lihula vahel kuskil....
    unknown unknown
Kontakt:

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas rbr » 16:20, 02 Okt 2010

jaanus- kirjutas:
pint kirjutas:Lihtsalt kräkkeritel läheb siis lõbusaks neid kaitsetuid vanakoolimehi jahtida :D


[size=200]see lause käis ülivalusalt mu hinge pihta :cry: :evil: :x ......

[color=#000000]
Kasutaja pint ei kritiseerinud su rauda,vaid paratamatult ajalooprügikasti teele olevat os-i.See saab siiski karmiks reaalsuseks,et xp mehed kunagi häkkerite lemmikloomadeks saavad.
Elioni arvutipoes on igasugu sitta kahjuks müüa-olgu sinna pakile mis iganes kirjutatud.
Ennem emme samsa maapõhja kirumist,võiksid endale selgeks teha mida annavad selle läpile sees olevad prose-ram-sata ketas.Selles masinas on infoliikumine ja renderdamine kahjuks sitaks kiirem kui sinu p4-s.Ei usu?Pane mõlemad masinad nt winrariga võidu pakkimis testi tegema-leiad selle winrari menüüst.Tahad ma ütlen mis juhtub?Sinu 13 tonnine saab kahjuks pika puuga.Miks?Sest ajaga on arenenud prosed-mälud-vindid-mammad ja seda muide sitaks suure sammu võrra.Alates tootmistehnoloogiast,socetitest,siinikiirustest,lugemis-kirjutamis kiirustest jne.
Võiks selle jama-jauramise-punasega tähelepanu tõmbamise nüüd ära lõpetada ja kuulata mida sulle juba räägitud on.Topi mälu juurde ja anna tuld,sest suurem upgrade selle masina puhul enam ennast nii ehk naa ära ei õigusta,sest letis olev 3 tonnine teeb ka sellele juba tuule alla.
Sinule rahustuseks veel niipalju,et arvutitega tegelemine toob mu lauale ka killukese leiba,nii et tean mida räägin.

Peace
GM Spark Reload @ 36E-28E-23,5E-19,2E-13E-4,8E-1W

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 17:35, 02 Okt 2010

Mul on raha puudus ja ei ole hetkel isegi 700-se mälu ostmiseks raha ja see arvuti hetkeseis on praegu ainuke lootus internetti näha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x
Ning pealegi ema ei taha ju sitemat arvutit kuigi ma märkan arvutite mängu kiiruse vahet küll aga mõtle mis piinu ja vaevu tunnevad vaesemate koolide õpetajad - veel sitemad prosed ja veel väiksem ram ei mängi mobla videotki välja toimetada saab aga niipalju et tõmbab otse plaadile mingit moodi munedes ja dvd-mängijasse mis on õige video vaatamise seade ning mängimiseks on videomängud teleka peal niiet mis kõlbab natuke kõike tegema see ei kõlba lõpuks millekski! :x Arvuti on teksti töötlus vahend ja internetis lugemis vahend!
Viimati muutis jaanus-, 17:44, 02 Okt 2010, muudetud 1 kord kokku.
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas valgekotkas » 17:43, 02 Okt 2010

jaanus- kirjutas:mul on raha puudus ja ei ole hetkel isegi 700-se mälu ostmiseks raha , ja see arvuti hetkeseis on praegu ainuke lootus internetti näha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x
ja mille eest sa selle W7 kavatsed osta ??? ... nagu su enda jutust järeldub siis nii kõva vend sa just ei ole, et sikutad pira W7-me ja paned selle probleemivabalt tiksuma (mis muide kvalifitseerub seaduserikkumise alla) 8)

PS Kui ma veel näen megasuuri ja punaseid tähti Sinu postitustes siis otsi endale järgmine puu mille najal nutta :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 17:46, 02 Okt 2010

valgekotkas kirjutas:
jaanus- kirjutas:mul on raha puudus ja ei ole hetkel isegi 700-se mälu ostmiseks raha , ja see arvuti hetkeseis on praegu ainuke lootus internetti näha :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x
ja mille eest sa selle W7 kavatsed osta ??? ... nagu su enda jutust järeldub siis nii kõva vend sa just ei ole, et sikutad pira W7-me ja paned selle probleemivabalt tiksuma (mis muide kvalifitseerub seaduserikkumise alla) 8)

PS Kui ma veel näen megasuuri ja punaseid tähti Sinu postitustes siis otsi endale järgmine puu mille najal nutta :wink:

mis need suured tähed siis tähendavad :| kas ajavad kuplialuse härja närvi või :shock: :wink:
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas valgekotkas » 17:59, 02 Okt 2010

jaanus- kirjutas:mis need suured tähed siis tähendavad :| kas ajavad kuplialuse härja närvi või :shock: :wink:
ei - need jätavad Sinust endast närvihaige hädapätaka mulje :wink:

PS kui Sa juhuslikult ei tea siis veebis tähendab suurtähtedes tekst röökimist :!:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
rbr
Edasijõudnu
Postitusi: 54
Liitunud: 13:51, 03 Juul 2010
Asukoht: Pärnu ja Lihula vahel kuskil....
    unknown unknown
Kontakt:

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas rbr » 18:01, 02 Okt 2010

No aga varunda sel juhul arvutist vajalik kraam mingile andmekandjale ja tee clean install masinale.Saad ka masinale mingiks ajaks veidi kiirema hingamise.Oma masin saab iga poole aasta tagant cleani kuna win läheb lihtsalt lolliks ja hapuks ära-igasugu registry cleanereid jms kahjuks ei usalda ka.Antiviiruseks ms essentials või avast ja olemas.Tarkvara installi ajal vaata,et eemaldatud saaksid linnukesed -käivita koos windowsiga-.Seejärel winkey+r või stardist run ja käsk msconfig,ülamenüüst vali startup,eemalda kõik msnid,adobed,javad,nerod,office jms kiirkäivitused mis juba käivitades tasapisi su mälunatukest õgivad.Eelnevat õpetust teed omal riskil,sest kui sa kogemata mõne windowsile vajaliku protsessi kinni paned sa arvutit enam käima ei saa.Tabelis kus sa linnukestega majandad on tegelt ilusti näha ka faili asukoht.Näiteks c-program files adobe jms nimi on turvaline maha võtta,C-windows jne keerab aga asja piiksu.
Edu katsetamisel.
GM Spark Reload @ 36E-28E-23,5E-19,2E-13E-4,8E-1W

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 18:23, 02 Okt 2010

kas see on normaalne et arvuti tahab, et ma kõik kolinad uuesti windowsiga koos käivituma määraks kuigi ma tean mida tohib ära võtta ja mis peab jääma! :| aga see on vist rohkem automaat sõnum windowsi poolt paigaltatud et teeksid kõik kiirused sitemaks :!: :lol:
rbr kirjutas:No aga varunda sel juhul arvutist vajalik kraam mingile andmekandjale ja tee clean install masinale
:wink: ma ei söandaks ise seda teha kuna ei tea mis asju täpselt ja kust kaustast ma pean programme kuskile maha laadima :?: :?

muide ma pidin ennist ühe suure pika teksti kirjutama aga see läks p*$se pärast seda kui samal ajal postitas valgekotkas? või ise vajutasin tagasi nuppu :?: :| :?
elu koosneb üllatustest

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas hania » 19:14, 02 Okt 2010

MM
(Mõtetu Mees)

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: arvuti kiirendamine

PostitusPostitas jaanus- » 19:22, 02 Okt 2010

ah ega midagi muud kui närvikulu sellest teemast ei saa! :roll: :roll:
elu koosneb üllatustest

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist