GMaili vastuvõtmine

Andmeside probleemidega pöördu siia
Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas Ain » 14:23, 28 Mai 2008

Kasutan Elioni internetti Kodu ADSL 1Mb.Laua arvutis Win XP ja Lapakas Win Vista Home Premium.XP all kasutan Outlook Expressi ja Vistaga Windows Mail mailide saatmiseks ja vastuvõtuks.Mailide @mail.ee ,@hot.ee saatmine ja vastuvõtt toimivad korralikult ,aga @gmail.com maile saan ainult saata,sisse ei tule ühtegi ja seda mõlemi arvutiga(Outlook Express ja Windows Mail puhul).
Gmail peaks ka töötama IMAP protkolliga,aga ka see toimib analoogselt.
Annab vea teate:Account:gmail.com ,Protocol:POP3,Port110,Secure(SSL) No Socket Error:10061,Error Number:0X800cc0E .
Otsiguga Google alt nende Error numbritega tuleb sadu lehekügi infot,aga mina ei ole abi saanud.Soovitakse viirusetõrjed maha võtta jne.Olen maha võtnud omaarust kõik piirangud,aga ei aita.
Kusagil soovitati kasutada Windows Live Maili,mille all pidi kõik töötama OK. Kui olin läbilugenud selle prgrammi litsensi tingimused,siis veendusin,et see on Microsoft-i suurim "nuhkvara".Kui selle peale panen,siis pidi minu arvuti 100% nende kontrolli all olema.
Kes oskab selles küsimuses nõu anda,TÄNAKS VÄGA.

AIN

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 788
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 24 korda

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas xxmen » 14:53, 28 Mai 2008


andres66
Õpetaja
Postitusi: 1052
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Põltsamaa
    unknown unknown
On tänatud: 21 korda

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas andres66 » 14:56, 28 Mai 2008

Mul XP-ga on sedapsi ja Outlook võtab vastu norm.
Manused
pic025.jpg
pic024.jpg
pic024.jpg (27.61 KiB) Vaadatud 5629 korda
#Vu+Duo4K#Dreambox DM920#Mut@nt HD51#Zidoo Z9X PRO#Nokia 8010 Streaming Box#FireTV 4K Max (2023)
#Ugoos X4Q Plus#TechniSat DIGITRADIO 143V3#SDRplay RSPdx#Yamaha RX-V6A
#SAT-TV- 80E, 56E, 45E, 42E, 36E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 30W#

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas Ain » 20:13, 28 Mai 2008

Tänan vastuste eest.
Väjaminevat serverit ma muuta ei saa.Interneti pakkuja Elion tunnistab: mail.neti.ee või mail.hot.ee.Kui valin midagi muud,siis ei lähe mailid välja ka.Sisse: serveri nime olen muutnud küll.gmail.com ,Pop.gmail.com ,mail.google.com.
Ka porte olen proovinud muuta,ka995 porti ja muid numbreid.Muutub ainult veateate "error"number.Ka palju muid variante olen proovinud ,millele vihjasite.
Jääb vist üle ainult gmail.com konto lõpetada ja jääda meil.ee konto alla,kuigi siin on võmalused väiksemad.Olen harjunud maile saatma/vastuvõtma Outlook Express-iga mitte weebis gmail.com kodulehel.Win Vista all Windows Mail on analoogne Outlook-iga,seepärast ei meeldi üle minna Mozillale,mis on minu jaoks võõras asi.
Kui kellelgi on veel viiteid antud teemal,oleks väga tänulik!?

Ain

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas serxx » 20:48, 28 Mai 2008

Aga mina soovitaks pigem IMAP protokolli kasutada, eriti kui on soov maile mitmest arvutist lugeda.
Palju vähem probleeme ja peavalu.
By default hoitakse kõike maile ainult serveris.

Eeldusel, et server IMAP protokolli toetab.
Ja ka SSL tasub peale panna, kui server seda toetab.

EDIT:
GMail ja IMAP
esiteks loe seda:
http://mail.google.com/support/bin/answ ... swer=77695

ja siis seda:
http://mail.google.com/support/bin/answ ... swer=75726

EDIT2:
SMTP seadeid võid ignoreerida seal lehel, pane ikka vana hea elioni SMTP, see ei oma absoluutselt tähtsust gmaili toimimise seisukohast.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas tonuj » 21:21, 28 Mai 2008

Aga kas Gmaili seadetes on pop/imap lubatud. Vaata järgi, seal on valikuid.

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas Ain » 23:25, 28 Mai 2008

Tänan väga vastuste eest ja eriti nende linkide eest.Seal on peaaegu "puust ja punaselt" palju asju selgeks tehtud.Homme hakkan neid asju seedima põhjalikumalt.Ainult see inglise keel teeb peavalu,oleks vene keel.
Praegu kasutan Outlookis kaht POP3 (mail.ee ja hot.ee) ja üht IMAP-i töökoha arvutist mailide lugemiseks kodus.Kõik töötab laitmatult.Nüüd tahaks veel lisada gmail.com Outlook Ekspressi (XP)all lauaarvutisse ja läpakale samad asjad Windows Mail-i alla(Vista).
Gmaili seadetes on valik olemas pop/imap.Proovisin valida IMAP ja salvestada,aga ei salvestanud: vastas,et ei saa serveriga ühendust.Ju siis mul midagi mäda oli.Out_serveri nime (mail.neti.ee)ma muuta küll ei saa vist,siis mailid ei lähe enam välja ka.Praegu ei saa ainult vastu võtta. IN_serveri nimi peaks siis olema 'pop.gmail.com' või 'imap.gmail.com' nagu aru saan.Kasutasin siiani 'gmail.com' Hommik on õhtust targem !

Tänan. AIN

Kasutaja avatar
Ain
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 20:16, 19 Aug 2003
Asukoht: PƤrnu
    unknown unknown

Re: GMaili vastuvõtmine

PostitusPostitas Ain » 01:15, 29 Mai 2008

Sain asjad siiski enne hommikut korda tänu kahele lingile "mail.google.com", mis mulle saatsite.
Kord oli 1 asi vale,siis 2.asi vale jne.Lõpuks sain kõik õiged asjad õigetesse kohtadesse. POP3-ga OK.

SUURIMAD TÄNUD abi eest. Ain

Lõpetan teema

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist