Ainult kasutajatele

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Ainult kasutajatele

PostitusPostitas seston » 11:43, 28 Mär 2008

Foorumi lugemise võiks teha ainult registreeritud kasutajatele ja regamise heakskiit käiks läbi juhtiva organi.Registreerimisel peaks põhjendama ka,et miks just see foorum ja millised on seadmed või visioon oma tuleviku väljavaadetest satindusest.Enne siia foorumisse võiks ikka selgeks teha omale natuke midagi.Mis on pann või mis on pea või kaalikas, kus asub taevakaar.Sellist lihtsat asja nagu,et mis mõõtühik on db peaks ikka teadma.Jututoa võiks integreerida phpBB-ga flashchat baasil,et poleks miski proge installimist ega selle kasutamise õppimist.Ilus näide integreeritud jututoast on http://www.yksildane.ee kuigi ilusama kujundusega on minu jutukas mis seisab tühjalt.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas kain » 11:53, 28 Mär 2008

seston kirjutas:Foorumi lugemise võiks teha ainult registreeritud kasutajatele ja regamise heakskiit käiks läbi juhtiva organi.


Mille jaoks see kasulik on?!

OT: Kas oled Langiga lähisuguluses? ;)

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas elit » 11:58, 28 Mär 2008

Ei saa kuidagi nõustuda taoliste piirangute pakkumisega. See oleks oluline infoleviku piiramine. Foorumi lugemine ei takista kuidagi foorumi tööd.
Foorumi eesmärgiks peaks siiski olema info võimalikult lai levik ja seejuures ka nende õpetamine/teavitamine, kes pole piisavalt ettevalmistatud.
Raske on ettekujutada foorumit, kus kõik oleksid ühesuguste kõrgete teadmistega ja võrdselt informeeritud. Siis poleks seda foorumit üldse vaja, kuna langeb ära tevitamise ja õpetamise moment.
Hea oleks paremini järgida foorumi reglementi.
Viimati muutis elit, 12:11, 28 Mär 2008, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas dreamants » 12:02, 28 Mär 2008

kain kirjutas:
seston kirjutas:Foorumi lugemise võiks teha ainult registreeritud kasutajatele ja regamise heakskiit käiks läbi juhtiva organi.


Mille jaoks see kasulik on?!

OT: Kas oled Langiga lähisuguluses? ;)

Langist on vähe. See kisub rohkem nõukogude aega, millal said ajakirja Radio tellida vaid usaldatud isikud - ALMAVÜ kaudu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1163
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas seston » 12:17, 28 Mär 2008

Hakkasin ka tegelikult mõtlema,et see hakkab piirama inimeste suhtumist asjasse.Eks kellegil piisab ainult teda huvitava asja lugemisest.
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas admin » 12:49, 28 Mär 2008

Foorumi registreerimine käib juba praegu läbi kontrollorgani(läbi minu :) ) - kui peaksin kellegi foorumis bannima siis uuestiregistreerimine on tal veidi keerulisem.
Foorumi lugemist ei ole ma algusest peale piiranud, ainult postitada saavad registreeritud kasutajad siis ehk me ei muutu delfitaoliseks peldikuseinaks. Niinimetatud VIP alast on meil küll juttu olnud aga midagi kindlat pole otsustatud(seal saaks siis rääkida ka veidi tundlikemal teemadel - lugeda ja postitada saaksid siis ainult erikontrolli läbinud isikud)

URMAS
VU+ DUO4K_36E 28E 23E 19E 16E 13E 9E 7E 5E 1W 4W_1.1Triax+1.1Triax

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas valgekotkas » 16:40, 28 Mär 2008

urmas kirjutas: Niinimetatud VIP alast on meil küll juttu olnud aga midagi kindlat pole otsustatud(seal saaks siis rääkida ka veidi tundlikemal teemadel - lugeda ja postitada saaksid siis ainult erikontrolli läbinud isikud)

URMAS


nimetagem seda kuidas tahes aga vähe kinnisem alafoorum võiks olla küll :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
ropka11
Entusiast
Postitusi: 155
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tartu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas ropka11 » 13:20, 03 Apr 2008

Kas ma pääseks erikontrollist läbi. :D :D :D

Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas Sombi » 20:41, 05 Apr 2008

urmas kirjutas:Foorumi registreerimine käib juba praegu läbi kontrollorgani(läbi minu :) ) - kui peaksin kellegi foorumis bannima siis uuestiregistreerimine on tal veidi keerulisem.
Foorumi lugemist ei ole ma algusest peale piiranud, ainult postitada saavad registreeritud kasutajad siis ehk me ei muutu delfitaoliseks peldikuseinaks. Niinimetatud VIP alast on meil küll juttu olnud aga midagi kindlat pole otsustatud(seal saaks siis rääkida ka veidi tundlikemal teemadel - lugeda ja postitada saaksid siis ainult erikontrolli läbinud isikud)

URMAS

Poolt kahe käe ja jalaga 8)
Võiks olla jah VIP ala, jutukas millest on aegajalt siin räägitud ei ole sobiv, sest kasutajad on seal juhuslikult ja jutud võivad õhku (või liini) kaduma minna.

Kasutaja avatar
papageno
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 02:00, 09 Nov 2006
Asukoht: Pääsküla
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Ainult kasutajatele

PostitusPostitas papageno » 11:43, 25 Juun 2008

Mina isiklikult pooldan ka avatud foorumit. Olen ise mitmest kohast tagurpidi tagasi tulnud, kuna ei viitsinud regada ühe asja lugemise pärast.

"Ühese teises foorumis", mille haldajate hulgas olen, on kinnised teemad, mis on modedele ja admnidele nähtavad, õigupoolest on vaja selleks ainult ühte alajaotust. Seal arutatakse foorumi siseasju ja postitatakse info teistele halduritele (näiteks miks ja kui kauaks on mingi kasutaja bannitud või tummaks tehtud ja kes seda tegi).
Veel üks hea idee on modedele ja adminidele nähtav teema "Prügi". Ei kustuta solki ära vaid see jääb alles, hiljem on tihtipeale vaja meelde tuletada- inimestel on haugi mälu.

PS. tänu kõigile aitajatele siit foorumist. Olen Sati asjanduses võhik ning minu paljud küsimused on siit vastuse leidnud. Olen saanud ka vihjeid, kuidas end ise aidata ja edasi otsida.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist