videomakk räpib jälle

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

videomakk räpib jälle

PostitusPostitas ice » 08:04, 25 Veebr 2006

Kiire küsimus Urmasele ja MODEDELE, et mis sai videomaki 'usaldushääletusest'!? Täna hommikul jälle loen, kuidas üks kodanik saadab siin kaasvõitlejaid kuhu sülg suhu toob:

videomakk kirjutas:
kamm kirjutas:Helista hr Mohammad Belbisi`le Malmö kontorisse ja küsi. Tel:00 46 40 123 054
:lol:

http://www.orbit.net/Dealers.aspx

sa võiksid vahepeal sinna pöörduda:
JÄMEJALA PSÜHHIAATRIAHAIGLA

Telefon: +372 435 4255
Faks:
Aadress: JämejalaPärsti, Pärsti vald 71024 VILJANDIMAA
Reg. kood: 90004585


:lol:


iCE :evil:

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 08:58, 25 Veebr 2006

Huvitav, miks see aadress ja telefon talle nii tuttav on?
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 599
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 24 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 10:34, 25 Veebr 2006

Aga edusammud on ju näha, vähemalt ei saada ta sinna kus päike ei paista :lol:

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 10:43, 25 Veebr 2006

urmas kirjutas:Aga edusammud on ju näha, vähemalt ei saada ta sinna kus päike ei paista :lol:


Nali naljaks aga on see siis normaalne!?

iCE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:25, 25 Veebr 2006

ice kirjutas:
urmas kirjutas:Aga edusammud on ju näha, vähemalt ei saada ta sinna kus päike ei paista :lol:


Nali naljaks aga on see siis normaalne!?

iCE

ega ei ole normaalne kyll. ma kysin kas keegi on praktikas proovinud 26 e pyyda ja mulle antakse miski nr. ma andsin ka nr et inimene käiks kontrollis, et kas ta on ikka võimeline mu kysimusele vastama kas ta praktikas on proovinud seda sati pyyda! mitte ei jaga mingit tel nr. sul soovitaks ka sellele nr helistada, kui seda teemat lugeda siin
ma vaatan. et siin foorumis kohe ei saa heaga. miski ICE kohe peab norima. sulle endale on vaja teha hääletus. see saaks päris põnev olema kui palju sul siin sõpru on
JA URMAS YTLE NYYD MIS MA VALESTI KIRJUTASIN?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:39, 25 Veebr 2006

videomakk kirjutas:sul soovitaks ka sellele nr helistada, kui seda teemat lugeda siin


See, et su suguvõsa 'perearst' seal vastu võtab ei tähenda sugugi mitte seda, et terved inimesed peaks oma väikeste muredega psühhiaatrite poole pöörduma...

videomakk kirjutas:ma vaatan. et siin foorumis kohe ei saa heaga. miski ICE kohe peab norima. sulle endale on vaja teha hääletus. see saaks päris põnev olema kui palju sul siin sõpru on


Anna minna...

videomakk kirjutas:JA URMAS YTLE NYYD MIS MA VALESTI KIRJUTASIN?


Ma ei tea, mida Urmas sulle ütleb aga minu arust käitud sa siin kogu aeg ebainimlikult ning suhtud vaatamata oma kasinatele teadmistele digi-tv vallas kõikidesse siin halvasti. Ei mingit elementaarset austust ega lugupidamist teiste vastu, kes pole sulle midagi halba teinud. Mida siis kamm sulle ütles!? Soovitas pöörduda operaatori esindaja poole, et välja selgitada paketi vaadatavud EE's. Oli see siis vale!?

iCE :evil:

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:42, 25 Veebr 2006

minu arust hakkasid sina ülbitsema, mitte mina, mina sain oma vastuse ja tänasin, sinul pole jälle vist midagi teha ja jälle näitad oma IQ suurust. aga sulle on see ju lubatud. sa oled `ÕPETAJA kuidas ülbitseda.
ja ma ei tsiteeri kedagi. omal mõistus peas!!!
Siit selline tagasihoidlik küsimus. Kas sul on midagi peas?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:45, 25 Veebr 2006

videomakk kirjutas:minu arust hakkasid sina ülbitsema, mitte mina, mina sain oma vastuse ja tänasin, sinul pole jälle vist midagi teha ja jälle näitad oma IQ suurust. aga sulle on see ju lubatud. sa oled `ÕPETAJA kuidas ülbitseda.
ja ma ei tsiteeri kedagi. omal mõistus peas!!!
Siit selline tagasihoidlik küsimus. Kas sul on midagi peas?


Vaata palun oma lauseehitust. Ise on veel eestlane!? Ja ülbitsesid sina kui hakkasid inimesi jämejalale saatma. IQ on omaette teema aga elementaarne viisakus peaks tulenema lastetoast aga mitte geenidest. Ja mis küsimus see viimane veel on? Palun otsi abi professionaalide juurest. Neid leidub sulle kindlasti lähemal kaa kui Jämejalas...

iCE

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 12:05, 25 Veebr 2006

ei taha siin miski vhs-i kaitseingel olla, kuid see, et kodanik ICE omab teatud arvamust VHSi suhtes on selgelt näha ja tuntav. Selle asemel, et vahepeal samuti oma mõtetut kommentaari endale hoida on vaja ICE-l selgelt vint üle keerata, nii VHSi suhtes kui ka mõningate teemade suhtes, mis siin foorumis läbi on käinud.
Siin on päris mitmeid teemasid olnud, kus oleks asi suht lihtsalt vaibunud, aga ICE kommentaar on olnud nagu punane rätt härjale ning see tõttu suht läbuks läinud seejärel.

Mis antud case puudutab siis "kamm-i" suht mõttetu postitus sai ka suht mõtetu vastuse ning seepärast jälle mingit palagani korraldada on samuti suht mõtetu. Nii, et enne kui targutama hakata, tasuks pisut mõelda kui suur vajadus selle järele on.

EDIT: ja isiklikuks minna ka ei maksaks. Kui tahate üksteisele meelitusi edastada, tehke seda privas nii palju kui süda lustib aga antud juhul pole sa ICE sugugi parem VHSist.

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 599
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 24 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 14:35, 25 Veebr 2006

hetkel ühinen sniff01 arvamusega. kui teema just ei asu muidujutu foorumis ei tohiks vastata küsimusele nii mis annaks aluse edasisele läbule. kui vastata ei oska või on küsimus valesti esitatud või muidu segane - ÄRA VASTA. lollile küsimusele lollisti vastaja asetab end kahjuks küsijaga samale tasemele.
hr. VHS provotseerivate küsimuste õnge langevad kahjuks paljud meie foorumi liikmed ja nii sünnibki läbu.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 15:03, 25 Veebr 2006

urmas kirjutas:hetkel ühinen sniff01 arvamusega. kui teema just ei asu muidujutu foorumis ei tohiks vastata küsimusele nii mis annaks aluse edasisele läbule. kui vastata ei oska või on küsimus valesti esitatud või muidu segane - ÄRA VASTA. lollile küsimusele lollisti vastaja asetab end kahjuks küsijaga samale tasemele.
hr. VHS provotseerivate küsimuste õnge langevad kahjuks paljud meie foorumi liikmed ja nii sünnibki läbu.

jutt on nagu õige. 1 kysimus ainult. kas kysimus, et kas keegi praktikas on proovinud 26e siin vastu võtta on provotseeriv või pidasid muud kysimust silmas???
Võtan täiesti omaks, et mu kysimused muutuvad provotseerivaks, kui näen , et keegi hakkab hammast teritama aga antud juhul anti puhtalt vastu lõugu. ok teema lukku

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 15:37, 25 Veebr 2006

videomakk kirjutas:Võtan täiesti omaks, et mu kysimused muutuvad provotseerivaks, kui näen , et keegi hakkab hammast teritama aga antud juhul anti puhtalt vastu lõugu.


Ma vist saan millestki valesti aru aga minuarust olid just sina see, kes teisi Jämejalasse saatma hakkas?!

iCE

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 15:41, 25 Veebr 2006

ice kirjutas:
videomakk kirjutas:Võtan täiesti omaks, et mu kysimused muutuvad provotseerivaks, kui näen , et keegi hakkab hammast teritama aga antud juhul anti puhtalt vastu lõugu.


Ma vist saan millestki valesti aru aga minuarust olid just sina see, kes teisi Jämejalasse saatma hakkas?!

iCE

no jah ma käisin ennem araabia nafta puuraukude juures ära :lol: nii, et jämejalga palju lähem tee :lol:

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

PostitusPostitas toivo5 » 20:01, 25 Veebr 2006

Pada sõimab katelt..... Ühed maniakid mõlemad!

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

PostitusPostitas toivo5 » 20:05, 25 Veebr 2006

Saaks korraldada peris paljulubava poksimatsi - VHS versus ICE

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist