Uued teemad.

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

Uued teemad.

PostitusPostitas mell » 22:38, 26 Juul 2005

Ma ei tea kuidas teistele tundub aga foorum on jube igavaks läinud.Uusi tulijaid on nagu seeni peale vihma ja järjest tulevad mingid "appikarjed".Inimesed lihtsalt ei viitsi laiskusest vanu teemasid lugeda kus on enamus vastused olemas.Tõesti on eriti algajate teemades vahest ka huvitavat (ise ei ole eriti suur spetsialist) aga teemad korduvad juba mõnda aega.Jääb mulje et lambist pannakse teema ülesse ilma et varaseimaid postitusi keegi loeks.Vaatan foorumit ja jälle x teema juures mis just lõppes.Ise head lahendust ka ei tea,kuid tundub et peaks olema keegi kasvataja juures, kes lapsi juhendaks ajaloo vallas.Mis on teiste arvamused või olen ise millestki valesti aru saanud?

Kasutaja avatar
guEST
Õpetaja
Postitusi: 156
Liitunud: 21:51, 26 Aug 2003
Asukoht: i-viru
    unknown unknown

PostitusPostitas guEST » 22:47, 26 Juul 2005

keegi võiks FAQ teemadel: mis, millega ja kuidas, tõesti üles panna (endal momendil selleks aega pole) :(

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 23:51, 26 Juul 2005

Võibolla peaks tegema uue alajaotuse foorumisse nagu
Viasat ja kõik muu sellega seonduv a,la tuuner ja muu ninni-nänni, et ka mõne vabakanali kõrvalt püüaks. Ja see teema peaks olema kõige ees ja suurelt.
Siin foorumis on lugematu hulk teemasid selle kohta algatatud nii, et materjali peaks jaguma ilma lisamatagi.

EDIT: alajaotuse nimeks võiks tulla 1eegune komplekt

RayBiez
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas RayBiez » 23:59, 26 Juul 2005

Näiteks Digitaalsete Vastuvõtjate alla sobiks alamkategooria: "Pace".

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 00:04, 27 Juul 2005

Seal on juba alamjaotus"Kõik muud vastuvõtjad",milleks dubleerida,lihtsalt enne võiks natuke foorumit uurida kui küsida,ka Pace´ist on seal juttu.

RayBiez
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas RayBiez » 00:20, 27 Juul 2005

marek kirjutas:Seal on juba alamjaotus"Kõik muud vastuvõtjad",milleks dubleerida,lihtsalt enne võiks natuke foorumit uurida kui küsida,ka Pace´ist on seal juttu.

Ma mõtlesin selle pärast seda, kuna osad algajad ei viitsi/suuda otsida pace tuuneri kohta "Kõik muud vastuvõtjad" alt eelmisi postitusi, siis teeb uue teema.
Kuid kui oleks eraldi "Pace" rubriik, siis algajad saaksid paremini (lihtsamini) kätte need ja võibolla ei pea kohe uut teemat lisama. (Olen näinud mitmeid erinevaid teemasi, kus on küsimus sama.).

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6961
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

PostitusPostitas mustkass » 00:29, 27 Juul 2005

Vahet pole siis paisub see Pacei teema suuremaks ja kui midagi konkreetset vaja ikka ei leia sealt mida vaja.Ja kui tuleb Viasati uus vastuvõtja,teeme jälle uue teema,see minu tagasihoidlik arvamus.
Ainult ühest asjast ei saa aru,paljud satifirmad müüvad ja ka paigaldavad Viasati komplekte,miks inimesed seda teenust ei kasuta,pole ju mõtet pingutada kui asjast midagi ei tea.Sorry see läks vist teemast väheke välja.
Viimati muutis mustkass, 00:41, 27 Juul 2005, muudetud 1 kord kokku.

RayBiez
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas RayBiez » 00:38, 27 Juul 2005

marek kirjutas:Vahet pole siis paisub see Pace´i teema suuremaks ja kui midagi konkreetset vaja ikka ei leia sealt mida vaja.Ja kui tuleb Viasati uus vastuvõtja,teeme jälle uue teema,see minu tagasihoidlik arvamus.
Ainult ühest asjast ei saa aru,paljud satifirmad müüvad ja ka paigaldavad Viasati komplekte,miks inimesed seda teenust ei kasuta,pole ju mõtet pingutada kui asjast midagi ei tea.Sorry see läks vist teemast väheke välja.

Seda ka... siis võiks jah teha üldise teema viasati ja tema vastuvõtjate kohta.

Kasutaja avatar
dumbuser
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas dumbuser » 10:55, 27 Juul 2005

See otsimine on tõesti eriliselt sitt. Samas pole mul ka ühtegi head mõtet, kuidas asi parem oleks. Kõljepealt see mõttetult nüri pilt koos igasugu kasutaja andmetega võiks olemata olla ja selle asmel mingi puu moodi teemade hargnemine oleks vbl asjalikum lahendus. No umbes nagu vindõusil on, et kast, selle sees + ja -, + teeb siis selle haru lahti ja - paneb kinni.
Aga üldiselt ma nõustun teema algatajaga. Samas pean ise kurtma, et ikka ilgelt uimane on see asi. Laadimine on mingi 7 v isegi 10 sek per leht. Eelmine versioon oli justkui kiirem. Nagunii olen ise kärsitu.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 10:55, 27 Juul 2005

Teeks siis alajaotuse Viasat oma rõõmude ja muredega või Viasat ja temaga seotud tehnika või mis iganes. !eegust vist ei saa kasutada kui nad järsku hakkava 2 eegu eest pakkuma siis jälle jama.
Peaasi, et oleks suurelt ja punaselt.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 16:38, 27 Juul 2005

Kopi paste algajatest:

Targutame edasi.

Kallid moded, nagu ma seal ettepanekute rubriigis räägin on karjuv vajadus tekkinud, et foorumisse lisataks eraldi alajaotus "Viasat..." kuhu koondaks kogu materjali (mis hakkab vist juba lähenema oma mahukuselt surematule Lenini kogutud teostele), mis puudutab Nii Viasati, tema tuunereid, eriti seda Pace ja ka kuidas sellele kaasaantud pannile sinna juurde pookida üks või kaks lisapead.
Selle viasati ja pace teemad hakkavad juba varjutama kõike muud.
Ja veel, korra on vist seda juba ka jahutud aga igasugused teemad, mille pealkiri on a la : ???; !!!; Aidake; Help jne ehk äärmiselt informatiivne võiks default DELETE saada. Sest kui algaja külastaja vaatabki foorumit ja talle irvitavad vastu ainult need küsi- ja hüüumärgid siis pole ka ime kui üht ja sama asja nämmutatakse oksendamiseni, sest iga järgnev alustab sealt samast kus kohast eelminegi.

Peace

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 16:44, 27 Juul 2005

minuarust oleks õige panna ikkagi algajatele kõik muud foorumid kirjutamiseks lukku ja jätta ainult algajate foorum lahti. ja tulevikus võiks tõsta kõik normaalse käsitluse saanud teemad kuhugi algajate KKK foorumisse ning lollide küsimuste korral viidata lihtsalt sellele...

iCE

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 22:38, 27 Juul 2005

Ei haaku küll selle teemaga aga ei saa aru, mis ime-riista sellest PACE-st loodetakse. Tegu vastuvõtjaga, mis töötab korralikult kindlatel kanalitel, mille kohta info saab iga tuuneri-omanik kaasa koos vaatajakaardiga. Ülejäänu on lihtsalt mängimine ja oma ajude väänamine. On soov vaadata FTA kanaleid teistelt sattidelt, ostke lisaks mingi FTA tuuner ja mure-murtud. Sinna PACE-sse ei õnnestu nii- või naa toppida kõike, mis FTA-na nähtav. Põhilised parameetrid on juba softiga kaasas ja neid vaevalt muuta saab. Kui ka õnnestub mingi kanal lisada, kaob see peale voolukatkestust. SEE TUUNER ON MÕELDUD VIASAT-i KANALITE VAATAMISEKS.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 00:17, 28 Juul 2005

mott :D

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 594
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 22 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 07:15, 28 Juul 2005

dumbuser kirjutas:Samas pean ise kurtma, et ikka ilgelt uimane on see otsimine. Laadimine on mingi 7 v isegi 10 sek per leht. Eelmine versioon oli justkui kiirem. Nagunii olen ise kärsitu.


Mida aeg edasi seda uimasemaks asi läheb, juba praegu on andmebaasis üle 100000 sõna mille seest otsida, ja see arv suureneb iga päev.
Andmebaasi maht kokku ligineb ka juba 50 MB.
Kuigi 7-10 sekundit on vist ikka kinni sinu internetiühenduses, zone server on megakiire ja minul ei lae ükski leht üle sekundi

sniff01 kirjutas:Kallid moded, nagu ma seal ettepanekute rubriigis räägin on karjuv vajadus tekkinud, et foorumisse lisataks eraldi alajaotus "Viasat..." kuhu koondaks kogu materjali (mis hakkab vist juba lähenema oma mahukuselt surematule Lenini kogutud teostele), mis puudutab Nii Viasati, tema tuunereid, eriti seda Pace ja ka kuidas sellele kaasaantud pannile sinna juurde pookida üks või kaks lisapead


Eraldi rubriik on vajalik siis kui on ette näha teemade ja postituste suurt hulka, mida ma kahjuks viasati puhul ette ei näe(sama vaimuvaene pakett nagu alguses), pace on lahatud nii palju, eest tagant jne., natukene otsimist ja vastus käes.
Kui see monopoolses seisundis pakett natukenegi paremaks minema hakkab ja võibolla ka selle vaatamiseks uusi vastuvõtjaid tuleb, siis vaatame asja uuesti üle.

urmas

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist