Mõningatest teemadest

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Mõningatest teemadest

PostitusPostitas teekas » 19:08, 17 Mai 2005

Viimasel-ajal ei suuda enam kuidagi võidelda siin foorumis teatud isikutega teatud teemadel. Teemaks c**ds**r**g.
Teeks ühe väikese kokkuleppe.
Kui kedagi huvitab asja tehniline osa, arutame ja vaidleme piirini mis on sobilik ja ei propageeri piraatlust. Aga teemad, ''mina pakun'', ''sealt saab'', ''maksab niipalju'', ''näeb neid- ja seda'', lõpetaks ära. Ja kohe jäädavalt, kuni foorum töötab. Tahab keegi ''tulega mängida'' andke minna aga mitte siin! Leidke mingi teine koht selliseks tegevuseks.

Avaldage ka teised kasutajad arvamust antud küsimuses. Võib-olla olen üksik loll kes asjale vastupunnib aga sooviks lihtsalt et foorum ka homme ja edaspidi olemas-oleks.
Tervitus kõigile liikmetele.

teekas

Kasutaja avatar
peps2
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinn
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas peps2 » 19:18, 17 Mai 2005

õige jutt,hakkab juba pinda käima see jama :shock:

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 20:42, 17 Mai 2005

Poolt ja kahe käega...

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 20:49, 17 Mai 2005

Kui võtame asja puhtalt seaduse silmis, siis on ka igasugune tehnilise poole arutelu, kus kasutatakse Cardsharingu teemal näiteks väljendeid " peab kasutama seda", "tuleb sisestada see ja see IP aadress", "vajalik on ka softcam versiooniga see ja see ning võtmed seisuga see ja see", piraatlusele kaasaaitamine, iseasi kui suurel määral.Konkreetsed viited aga annavad võimaluse seda kaasaaitamist isegi tõestada, nii et minu meelest on sobiliku piiri määratlemine siin üsna raske. Me võime tunnistada et seda piraatluse liiki võimaldab dreambox ja konkreetne softcam, aga midagi enamat siin juba ei maksa kommenteerida. Kui aga arutleda näiteks teemal "Cardsharingu levik ja satioperaatorite vastupanuvõitlus" , siis on see igati legaalne arutelu, kuna puuduvad otsesed viited selle kohta kust nimetatud komponente saab. Kui aga näiteks arutleda Dreamboxi riistvara üle, mismoodi see tuuner netti ühendub, kuidas raud töötab, siis see ei ole kaasaaitamine, see on tehniline huvi. Õhukeseks muutub jää siis kui mängu tulevad lingid avalikus postituses ja sulaselge ostu-müügi pakkumine antud teemal.
Mis puutub Cardsharingu teema modereerimisse siis võib avalikud vastavasisulised teated lihtsalt kustutada ja postitajat hoiatada või karistada. Foorumil võiks olla mingi filter, et kui sisestad keelatud sõna siis saad bänni või hoiatuse.Idee iseenesest pole tegelikult paha, aga ega see teema selle pärast veel ära ei kao. Huvilised vahetavad omavahel privaatmailiaadressid ja asi ants.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 21:25, 17 Mai 2005

Kes tahab, teeb ikka. Minu eesmärk oleks rohkem see et selliseid pakkumisi ei topitaks siia foorumisse. PM j.n.e. seda ei saa kontrollida ja see on juba nende, kes neid saadavad, asi.
Selliseid postitusi olen kustutanud viimastel-päevadel mitmeid. Kogu-aeg ei istu arvuti-taga et jälgida, mis toimub. Ja usun et ka teistel MODEDEL omad tegemised. Nii võib aga mõni selline postitus pikalt üleval-olla. Ise KAHJUKS kedagi bännida ei saa kuigi viimastel-päevadel oleks mõne-mehe siit küll eemaldanud. See võimalus aga ainult ADMINNIL. Usun aga et ka temal muud-tegemist peale foorumis korrapidamise. Hoiatusi olen aga neile ''tarkpeadele'' saatnud ja saanud ka vastuseid.
Näiteks:
kellelt: xxxNDSxxx
kellele: teekas
sinu jaoks olgu see soga, tegele enda asjadega.

Ja mees tegeles asjaga rahulikult edasi.
Kustutad maha, kohe uus asemel.
Selleks et see jama lõpeks, selle postituse ka panin.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 21:33, 17 Mai 2005

Kas adminn moderaatorile bännimise õigust ei saa anda? Näiteks lülitab sinu adminni staatusesse? Mida rohkem bänni, seda vähem ka katseid selliseid postitusi avalikult postitada. Kõige parem "kasvatus" oleks see et kasutaja postitusõigus mõneks ajaks kinni panna: Kasutaja olemas aga postitada ei saa...:-)

Kasutaja avatar
jaanu143
Edasijõudnu
Postitusi: 46
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

PostitusPostitas jaanu143 » 21:39, 17 Mai 2005

Minu arvates on juba seegi küllalt õhukesel jääl käimine, et siin foorumis on juttu, õpetusi ja linke igasuguste kaartide ja muude jubinate kohta mille kasutamine peale teatud failide pealelaskmist on piraatlus.
Ma tean seda et jah "tegelikkuses" on meist üldse vähestel üldse sat tüüner kodus ja neil kel on jookseb seal ka vaid originaal kaart.
Lihtsalt ajab närvi kui tahad mingi teema või pilli "täisvõimaluste" kohta teada saada siis on sellest tehtud tabu teema. Mina näiteks loobusin DB ostust kuna lihtsalt tundub et peale selle ostu ei saagi enam arvutiekraani tagant ära, kuna iga päev tuleb talle mingit jura peale lasta et sellega midagi näha ja kokkuvõttes tuleb selle "hobi" ülalpidamine lõppkokkuvõttes tunduvalt kallim kui nautida ja olla rahul sellega mida sulle ametlikult pakutakse. Mulle on ka väärtuslik see aeg mille ma kulutan foorumites ridade vahelt lugemise peale.
Võimalik et ma ei ole oma aastase foorumis olemisega veel piisavalt fänniks muutunud aga ei jõua lihtsalt kohale miks üks teema on rohkem tabu kui teine.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 09:33, 18 Mai 2005

Kust alates c* ebaseaduslikuks läheb on lääne foorumites palju vaieldud ja et seda seal ei käsitleta tuleneb rohkem sellest et sponsorid sellest teemast hoidumise eest maksavad. Võrreldes kõigi teiste vahenditega see ainuke kus operaatorile ka makstakse, mis tegelikult muudab vaatamise seaduslikuks kui sa oled muidugi mingi lepingu temaga sõlminud et seda ei tee siis oled seda rikkunud aga seaduse rikkumises saab sind samapalju süüdistada kui naabrilt ajalehte laenates.

Kasutaja avatar
vatson
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 13E/19E
    unknown unknown

Re: Mõningatest teemadest

PostitusPostitas vatson » 18:15, 18 Mai 2005

teekas kirjutas:Kui kedagi huvitab asja tehniline osa, arutame ja vaidleme piirini mis on sobilik ja ei propageeri piraatlust. Aga teemad, ''mina pakun'', ''sealt saab'', ''maksab niipalju'', ''näeb neid- ja seda'', lõpetaks ära. Ja kohe jäädavalt, kuni foorum töötab. Tahab keegi ''tulega mängida'' andke minna aga mitte siin! Leidke mingi teine koht selliseks tegevuseks.


Sellest, kuidas teatud isikud foorumisse ebasoovitavat juttu postitavad ja mida nendega ette võtta saab / ei saa oli [url=http://www.digi-tv.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3420"]siin[/url] juttu mitte eriti kaua aega tagasi, siis küll seoses teiste teemadega.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 18:52, 18 Mai 2005

@teekas
aitäh!
jutt õige ja igati nõus öelduga!

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 00:39, 23 Juun 2005

Tundub ET EI MÕIKA, eks tuleb siis selgitada kuidagi teisiti.
Kui veel on kellelgi soov mingit SHARINGUT müüa, siis pakkuge otse mõnedele AMETKONDADELE! Siin, aga seda ei maksa pakkuda. Vähemalt seni, kuni mind ametis-hoitakse.

Kasutaja avatar
lammas
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas lammas » 13:34, 23 Juun 2005

Minu meelest see täielik jura ,et keekata Card Shairingust rääkimine.Miks lubatakse siis siin lehel rääkida kõigest muust piraatlusest,kõikvõimalikest piraatkaartidest ja softidest.Õiglane oleks lubada rääkida kõigist piraatluse võimalustest või keelata siis kõik ära mis on seotud piraatlusega või viitab sellele,aga mitte nii et üks on lubatud teine mitte Card Shairing on piraatluse tulevik kuna kõik kaardid mis turul on lendavad kõik varem või hiljem prügikasti ja on mõtetu nende peale raha raisata.Ja selle vastu on võimatu võidelda kah sest kuskil riigis pole veel vastuvõetud sellist seadust mis keelaks mul originaalkaarti neti kaudu laiali jagada,aga piraatkaardi omamise eest saab karistada.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 13:37, 23 Juun 2005

lammas kirjutas:Card Shairing on piraatluse tulevik...
Tulevik on ka c* jaoks tume. :(
Järgmise põlvkonna originaalkaardid ennast enam sharida ei lase. :shock:
Millest on juba netis küllalt juttu olnud. Muidugi eeldab see kanalioperaatorile lisakulutusi. Tuleb teha jälle FULL kaardivahetus.

Nii et, ära usu oina juttu... :lol:

Kasutaja avatar
poseidon
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas poseidon » 14:13, 23 Juun 2005

tigekala kirjutas:
lammas kirjutas:Card Shairing on piraatluse tulevik...
Tulevik on ka c* jaoks tume. :(
Järgmise põlvkonna originaalkaardid ennast enam sharida ei lase. quote]

Ma ei usu et via enda kodeeringut või midaiganes läähimatel aastatel muuta kavatseb kuna alles läx videoguardile üle. pole se tulevik midagi nii tume, või siis lähitulevik.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:16, 23 Juun 2005

Sa ei saa aru millest ma räägin või? :shock:
Mina räägin kaardivahetusest mitte kodeeringuvahetusest!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist